Autor Wątek: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja  (Przeczytany 1971 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« dnia: 20 Sierpień 2008, 23:03:56 »
Pierwsze wrazenia:
1. Amulet Sniacego - Jak wszyscy wiemy, nie zniszczylismy/zabilismy Sniacego, tylko wygnalismy go do innej nieznanej krainy/świata. Skoro jego amulet ma odgrywac wazna role w grze. Dlatego mysle ze znowu ujrzymy naszego starego przyjaciela
2. System walki - Nie lubie takiego systemu al'a dungeon siege

Zapraszam do dyskusji  ;)
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2008, 23:18:12 wysłana przez Alfeim »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Sierpień 2008, 00:21:10 »
Cytuj
nowy, zaawansowany system pogodowy
Nie wiem o co dokładnie chodzi... O lepsze efekty pogodowe ? Nie wiem, ale mam nadzieję, że coś z tego dobrego wyniknie.
Cytuj
zmieniony system walki (od teraz, jeżeli częściej bohater będzie używał łuku, to będzie w nim bardziej biegły i lepszy)
Coś podobnego do Obliviona chcą zrobić, że im dłużej się danej umiejętności uczysz, tym bardziej jesteś w niej lepszy. ÂŚwietny pomysł, ale nie wiadomo, czy chodzi tylko o łuki, czy też o wszystkie umiejętności (raczej o wszystkie, bo czemu tylko w łukach mieli by to zrobić, a w pozostałych zdolnościach już nie ?).
Cytuj
amulet, na który rozstrzygnięto dzisiaj konkurs będzie odgrywać ważną rolę w grze
To mnie najbardziej ciekawi. Jaki związek będzie miał ten amulet ÂŚniącego w G4 ? Może znowu będzie jakiś wątek ze ÂŚniącym...
Cytuj
świat gry w porównaniu z prequelami ma by bogatszy w detale i wyglądać wiernie i bardziej klimatycznie
No, jedna z najważniejszych rzeczy. Trzymam za słowo.
Cytuj
"light exposure control" znany z Crysis - dynamiczne oświetlenie
Przyda się taki bajer i po tym sądzę, że grafika w G4 będzie świetna.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Sierpień 2008, 00:21:10 »

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Sierpień 2008, 01:36:48 »
Cóż Gothic 4 zapowiada się ciekawie, dobrze, że świat gry będzie bardziej realistyczny i klimatyczny, ciekawi mnie jak będzie wyglądać ten system walki bo chyba nie miałem z nim styczności. Jeśli chodzi o  pogodę to zawsze zmiana na lepsze jest dobra. Ogólnie gra powinna być spoko, ale mam jedno pytanie, a konkretnie to czemu w newsie na stronie jest link do screenów pokazujących możliwości jakiegoś silnika graficznego, które już dawno temu zostały omylnie uznane za screeny z Gothic 4 ?!

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Luty 2016, 20:36:15 »
Słabo wygląda ten system walki, a świat dla mnie jest jakiś cudowny. Szybko zrobiona gra to jest.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Luty 2016, 20:36:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything