Autor Wątek: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja  (Przeczytany 15291 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« dnia: 20 Sierpień 2008, 22:19:26 »
Co mysliscie o screenach? Lee w sali tronowej, odbudowany Vengard, nordmarczycy i orkowie w Myrthanie. Bohater - czy to bezimienny? Ma troche ciemne wlosy, ale to moze byc wina kiepskiej jakosci zdjec, poza tym ma ladna zbroje na ktorej widnieje nieznany symbol ;)
Zapraszam do dyskusji
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2008, 22:23:06 wysłana przez Alfeim »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sierpień 2008, 22:24:51 »
No widomo już, że akcja dodatku działa się będzie dwa lata po wydarzeniach znanych z G3. Z tego co móili twórcy, to nie dodadzą nowych lokacji, lecz zmienią istniejące już, czyli zmodyfikują kilka miast (szczerze mówiąc, to mam nadzieję ujrzeć odbudowaną Gothę), dodzadzą jeszcze kilku NPC i wprowadzą jeszcze kilka pomniejszych zmian. Caość zajmie nam 20 godzin, czyli nawet przyjemny tytuł się nam szykuje.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sierpień 2008, 22:24:51 »

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Sierpień 2008, 22:52:22 »
Z tego co widzę to dodatek zapowiada sie całkiem ciekawie, szkoda, że nie zostaną dodane nowe lokacje, ale może to i dobrze bo raczej nikt nie słyszał o twórcach dodatku więc mogli by je zepsuć. Szkoda, że nie dodano screenów z odbudowanych lokacji, ale pewnie niedługo pojawi sie kilka nowych. Ciekawe kiedy zostanie ogłoszona dokładna data wydania, czy będzie można ściągnąć jakieś demo oraz czy w tej grze Bezimienny doświadczy kolejnej amnezji i nic nie będzie potrafił nic poza podstawowymi  umiejętnościami :).

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Sierpień 2008, 22:59:00 »
Co do screenow to opisze je:
1. Vengard, sala tronowa, a w niej Lee
2. Schody w Vengardzie prowadzace na plac glowny
3. Widok na brame Vengardu
4. Odbudowa swiatyni w Faring (widoczne rusztowania)
5. Wejscie do swiatyni w Faring (rusztowania przy wiezy)
6. Odbudowana Gotha, a w niej nordmarczyk
7. Brama w Gothcie, ktora pilnuja nordmarczycy
8. Oboz przed Gotha
9. Drewniana brama przed Gotha
10. Swiatynia w Monterze, ork stoi przy wejsciu
11. Oboz przed montera
12. Loading screen

Nie mam info co do znaku na zbroji nh, ale wydaje mi sie ze to maska Sniacego.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2008, 23:10:07 wysłana przez Alfeim »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Sierpień 2008, 23:54:26 »
Ahh... a ja myślałem, że jednak będą te Zapomniane Krainy, ale się myliłem. Screeny ładne, ale zbyt małe i trudno sprawdzić, co się na nich konkretnie znajduje. Cieszy mnie, że świat Gothica 3 będzie odmieniony, a bez nowej krainy się obejdzie. Jestem ciekaw jaka będzie fabuła (na pewno będzie dobra) i czy pojawią się nowi bogowie (tak jak nazwa dodatku wskazuje) oraz tego, jak rozwiązany zostanie ten sposób z trzema zakończeniami ,,trójki''. W każdym razie już się nie mogę doczekać, bo według mnie dodatek będzie świetny :).

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Sierpień 2008, 10:20:30 »
Ja szczerze wątpie, żeby to był Bezimienny na tych screenach :( Zupełnie do niego niepodobny. Gra może być fajna, podobają mi się te odbudowane lokacje 8)

Offline piankers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Sierpień 2008, 11:03:15 »
hmmm skoro dodatek ma mieć już związek z G4 to może w dodatku już się zapoznamy z nową postacią

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Sierpień 2008, 11:49:12 »
A ja już widzę ten cały dodatek zapewne będzie kolejny szrot w którym walka będzie skopana jak człowiek na przystanku przez dresów. "atak ze skoku" wow ale osiągnięcie...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Sierpień 2008, 17:31:07 »
Ahh... a ja myślałem, że jednak będą te Zapomniane Krainy, ale się myliłem.
Pewnie doszli do wniosku, że nie ma sensu się przemęczać. Rozwinęli zaczęte już przez PB projekty o dodatku. Lekko zmodyfikowali coś od siebie, wykorzystali przygotowane materiały. Poprawili silnik i mają komercyjny szit. Kilku npc tu i tam oraz lekkie zmiany modeli to mogą nam modderzy zafundować. Jak fabuła nie będzie zbyt interesująca to gra leży...a twórcy kwiczą z rozpaczy.

Sceeny jak to screeny. Niech zapuszczą grę na jakimś kompie z PC Games. Na tym magicznym sprzęcie z GC i tak nic praktycznie nie zacina. Ale to nie sprzęt, na który przeciętny gracz może sobie pozwolić.

Muhaha papcio miał racje.
http://www.pcgameshardware.de/aid,656926/GC_2008_Gothic_3_Goetterdaemmerung_im_Video/
Ludzie to zamula tak samo jak podstawka, gdzie tu obiecywana optymalizacja?
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2008, 22:33:31 wysłana przez IsentoR »

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Sierpień 2008, 21:46:15 »
Kilku npc tu i tam oraz lekkie zmiany modeli to mogą nam modderzy zafundować. Jak fabuła nie będzie zbyt interesująca to gra leży...a twórcy kwiczą z rozpaczy.

Szczerze powiedziawszy: na moje to wygląda na jakiś kiepski mod. Ogólnie modele, które nam zaprezentowali reprezentują taki żal, że nawet dupy nie ściśnie. Interfejs tak samo do kitu. A obraz "loldingowania" się gry trzyma poziom reszty. Tylko tu nasuwa się pytanie: kto tak spindolił sprawę. Czyżby dokonało tego PB czy te miernoty z nowego studia. Jeśli ci nowi amatorzy, to nadzieja w Spellboundzie, że naprawią ten shit.

czyli nawet przyjemny tytuł się nam szykuje.

Tak po mojemu to przyjemniej będzie się czytało starą gazetę siedząc na kiblu i wdychając opary ze szczątków swoich posiłkow. :P
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2008, 21:50:04 wysłana przez .:AngaR:. »

Offline michapod

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Sierpień 2008, 13:33:55 »
Jako swoisty impuls do pobudzenia konwersacji (na pewnym mam nadzieję wysokim poziomie) i  krytyk tego forum kieruje z pozoru błahe pytanie (proszę o powolne i rozumne przeczytanie poniższego pytania by znów nie było nieporozumień) i oczekuję odpowiedzi od wszechwiedzących adminów oraz znających odpowiedź na każde pytanie userów
A oto i pytanie:
Jak wiadomo akcja dodatku ma toczyć się po wydarzeniach przedstawionych w Gothicu 3 natomiast Arcania: A Gothic Tale ma być prequelem sagi, wiadomo także iż dodatek ma nawiązywać do Arcania: A Gothic Tale pytanie brzmi w jaki sposób i czy bohater dodatku to już bohater Arcani który cofnie się w czasie lub coś podobnego, macie jakieś teorie lub informacje na ten temat???
 

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Sierpień 2008, 13:42:55 »
Jako swoisty impuls do pobudzenia konwersacji (na pewnym mam nadzieję wysokim poziomie) i  krytyk tego forum kieruje z pozoru błahe pytanie (proszę o powolne i rozumne przeczytanie poniższego pytania by znów nie było nieporozumień) i oczekuję odpowiedzi od wszechwiedzących adminów oraz znających odpowiedź na każde pytanie userów
A oto i pytanie:
Jak wiadomo akcja dodatku ma toczyć się po wydarzeniach przedstawionych w Gothicu 3 natomiast Arcania: A Gothic Tale ma być prequelem sagi, wiadomo także iż dodatek ma nawiązywać do Arcania: A Gothic Tale pytanie brzmi w jaki sposób i czy bohater dodatku to już bohater Arcani który cofnie się w czasie lub coś podobnego, macie jakieś teorie lub informacje na ten temat??
 

Arcania ma się dziać 10 lat po wydarzeniach z "trójki"

Offline michapod

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Sierpień 2008, 13:53:12 »
Ale często Spellbound zmienia koncepcje tej gry, na niemieckojęzycznym forum JoWood w oficjalnej zapowiedzi mówiło się o prequelu chyba sami do końca nie wiedzą co robią

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Sierpień 2008, 13:54:28 »
Ale często Spellbound zmienia koncepcje tej gry, na niemieckojęzycznym forum JoWood w oficjalnej zapowiedzi mówiło się o prequelu chyba sami do końca nie wiedzą co robią

To było mówione na początku. Nowe informacje wyraźnie wskazują, że kolejna część będzie się dziać po wydarzeniach z trójki.

Offline michapod

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Sierpień 2008, 14:02:42 »
No fakt gamespot potwierdza te informacje ale jeszcze na początku roku miał być to prequel teraz już od ponad miesiąca wiadomo że akcja dzieje się chronologicznie po G3 ciekawe ile jeszcze zmian koncepcji mniejszych lub większych nas czeka
Czy prawdą jest że powstają dwie wersje o różnej szacie graficznej osobna (mroczniejsza) na rynek europejski i (kolorowa) na rynek amerykański???

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Sierpień 2008, 14:13:10 »
Ciekawe jest to ze nie zauwzyles ze to temat o g3 fb, a nie arcanii
It is expected that the game will have an in-game option to change the color palettes of the graphics. One will resemble a more gothic, dark feeling, while the other option will have a more of a bright feeling and atmosphere. This is inteded to satisfy two different markets: the EU one and US one. This is just a feature the game will offer, it does not change the story or any other part in any way.
http://www.gothic.gram.pl/forum/index.php/board,118.0.html - zapraszam do dyskusji tutaj ;)
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień 2008, 14:14:05 wysłana przez Alfeim »

Respev

  • Gość
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Sierpień 2008, 19:39:57 »
Mnie za to ciekawi cena dodatku. Oby nie przedobrzyli. 60 złotych to maksymalna suma jaką mógłbym wydać na taką grę.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Sierpień 2008, 21:17:26 »
Mnie w ogóle ciekawi czy dodatek zostanie wydany w okolicach światowej premiery. Do maja 2009 CD Projekt nie wymienił wydania dodatku po polsku w swoich najbliższych publikacjach. Ba nawet w dalszych. Mam nadzieję, że nie powtórzy się historia jak w przypadku nocy kruka, na który czekaliśmy rok.

Więc albo ktoś nie aktualizuje planu wydawniczego, albo gry nie ma w planach.

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Sierpień 2008, 00:43:05 »
http://pl.youtube.com/watch?v=x-CZSdJSAAo
Orkowe w Trelis(?) z najemnikami. Poza murami znajduje sie cos w stylu swiatyni(?), a w niej dwa wbite w cokol dwa swiecace na czerwono miecze (nowy artefkat?).

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Sierpień 2008, 10:56:20 »
Alfeim to nie jest artefakt (jakby był to by było nad nim coś napisane). A i jeszcze jedno, mnie się wydaje że to jakiś grobowiec lub kapliczka.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapowiedź na GC '08 - dyskusja
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Sierpień 2008, 10:56:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top