Autor Wątek: Fanklub Gothic  (Przeczytany 10647 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

McSloniu

  • Gość
Fanklub Gothic
« dnia: 20 Sierpień 2008, 21:45:09 »
Chciałbym aby na tym forum był jakiś fanklub jak np. http://www.gothic.phx.pl/.
Jeśli już jest to BARDZO PRZEPRASZAM nic mi o tym nie wiadomo.
Więc mam pytanie do administacji, czy by nie mozna takiego zrobić. JA mogę pomóż. Mozna by zrobić rangi w każdej grupie fanklubu np. w Innosa Przybysz - czeladnik - obywatel - stażnik miejski/ nowicjusz - rycerz/mag ognia - paladyn/ arcymag ognia - generał armi królestwa/ mistrz ognia.
Więcej konkursów i takie tam. Więc jak? Kto jest za?

« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2008, 22:05:21 wysłana przez McSłoniu »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Fanklib Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sierpień 2008, 21:46:14 »
Przybliż ideę tych fanklubów, bo nie za bardzo wiem o co biega.
Zresztą, czy to nie byłby plagiat?

Edit: Respevo usunął chyba cenzurę na adresy konkurecji.
Edit2: Sory Mc za edita, ale pomylił mi się twój post z moim.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2008, 21:52:38 wysłana przez Serail »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Fanklib Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sierpień 2008, 21:46:14 »

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fanklib Gothic
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Sierpień 2008, 21:51:34 »
Trochę nie zrozumiałem, co niby by miało się dziać w takim fanklubie co nie dzieje sie na łamach forum?
No i jeszcze te rangi, było by przy nich bardzo dużo zamieszania. Mógłbyś wskazać różnicę między fanklubem, a forum. :)

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Fanklib Gothic
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Sierpień 2008, 21:55:16 »
Nie wiem po co kopiowac pomysly z innej strony/forum, badzmy oryginalni ;)

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Fanklib Gothic
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Sierpień 2008, 21:58:03 »
Z tego co się orientuję, to ten fanklub na GS pełni rolę forumowego systemu RPG, a że my mamy Marant, to nie widze potrzeby robienia fanklubu u nas.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2008, 21:58:29 wysłana przez Serail »

McSloniu

  • Gość
Odp: Fanklib Gothic
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Sierpień 2008, 22:04:15 »
Chodzi mi o że bardziej ambitni uzytkowicy którzy chca się czyms wykazac mogli by pokazać na co ich stać. Mozemy byc orginalni, zrobimy coś innego.Np. tam uzykownicy robili mapy Królestwa Innosa, podziemi Beliara i Klasztou Adanosa, tworzyli nowy świat. Ja bym wolał zostac przy Myrthanie. Jest jeden pomysł.
Wyprawy:
Każdy uzykowik pisał posta a w nim jakomś ''scenke'', sytuacje o sobie a nastepny miał ją kontynuować. Wychodziły czase ładne historie. Były tez konkrusy na np. pocztówke z świata Gothic.
Mozna by to forum urozmaicić, kazdy uzytkownik mógłby coś zaproponowac do fanklubu. Licze na Waszą kreatywność.

Wpadłem na ten pomysł bo na tamtym forum modelatorzy rozdawali ostrzeżenia jak ulotki. Pewnego dnia nie wiem za co mnie zablokowali. A na tym forum jak pisałem głupoty mod. zwórił mi uwage za pomoca PW i sie poprawiłem. Po problemie.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Fanklub Gothic
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Sierpień 2008, 22:07:16 »
Jak już mówiłem, oni mają system RPG w realiach Gothica, a my mamy FRPG w realiach... Marantu, a nie będziemy robili derugiego przeca.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2008, 22:07:42 wysłana przez Serail »

McSloniu

  • Gość
Odp: Fanklub Gothic
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Sierpień 2008, 22:15:03 »
OK ale możemy ulepszyć ten ''Marant'' Ale ja nic o nim nie wiem, nalezy miec ileś postów aby dołączyc czy po prostu każdy moze? Jak by mi ktoś o Tym opowiedział to będe wdzięczny.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Fanklub Gothic
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Sierpień 2008, 22:17:23 »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: Fanklub Gothic
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Sierpień 2008, 22:20:33 »
Chodzi mi o że bardziej ambitni uzytkowicy którzy chca się czyms wykazac mogli by pokazać na co ich stać. Mozemy byc orginalni, zrobimy coś innego.Np. tam uzykownicy robili mapy Królestwa Innosa, podziemi Beliara i Klasztou Adanosa, tworzyli nowy świat. Ja bym wolał zostac przy Myrthanie. Jest jeden pomysł.
Wyprawy:
Każdy uzykowik pisał posta a w nim jakomś ''scenke'', sytuacje o sobie a nastepny miał ją kontynuować. Wychodziły czase ładne historie. Były tez konkrusy na np. pocztówke z świata Gothic.
Mozna by to forum urozmaicić, kazdy uzytkownik mógłby coś zaproponowac do fanklubu. Licze na Waszą kreatywność.

Wpadłem na ten pomysł bo na tamtym forum modelatorzy rozdawali ostrzeżenia jak ulotki. Pewnego dnia nie wiem za co mnie zablokowali. A na tym forum jak pisałem głupoty mod. zwórił mi uwage za pomoca PW i sie poprawiłem. Po problemie.

Jak sie chcą wykazać to znajdą sposób. Wielu już takich było, a nawet są tu tacy którzy poprzez oryginalne sposoby "wbili" się przebojem w tzw. "elitę". Nie wiem czy dobrym sposobem jest kopiowanie pomysłu z innego forum, bo wielu ludzi tutaj ma "fioła" na punkcie plagiatu a niewątpliwie to do tego możemy zaliczyć. Powolutku rób co trzeba
a zawitasz tam gdzie trzeba. Wychylać się odrazu niepotrzeba ;p

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fanklub Gothic
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Sierpień 2008, 22:22:31 »
Dokładnie tak jak mówi Serail, takie coś już jest na tym forum.
Cytuj
Chodzi mi o że bardziej ambitni uzytkowicy którzy chca się czyms wykazac mogli by pokazać na co ich stać. Mozemy byc orginalni, zrobimy coś innego.Np. tam uzykownicy robili mapy Królestwa Innosa, podziemi Beliara i Klasztou Adanosa, tworzyli nowy świat. Ja bym wolał zostac przy Myrthanie. Jest jeden pomysł.
Jeżeli mam być szczery to nawet jeśli takie coś powstało by na forum to niektórzy userzy z nudów mogli by wykorzystywać ten fanklub do nabijania postów.
Cytuj
Wpadłem na ten pomysł bo na tamtym forum modelatorzy rozdawali ostrzeżenia jak ulotki.
Nawet jeśli administracja tamtego forum jest uciążliwa to może jednak jest tak jak mówię i userzy pokazywali tam swoją kreatywność, przy czym ich ambicją jest licznik postów.

McSloniu

  • Gość
Odp: Fanklub Gothic
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Sierpień 2008, 22:27:30 »
Dobra dzieki, widze że to bardzo fajne a mam pytanie jak dołączyc to tej gry? Jak było takie pytanie gdzieś to sory ale prosze o odpowiedź.

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fanklub Gothic
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Sierpień 2008, 22:29:02 »
Chociaż, że nie jestem zapisany do Marantu to jeśli dobrze się orientuję to narazie  zapisy dla nowych są zamknięte

McSloniu

  • Gość
Odp: Fanklub Gothic
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Sierpień 2008, 22:30:09 »
Aha, dzięki a jak bedą otwarte i ktoś się dowie proszę o PW. Z góry dziekuje. Jak coś może odwdzięcze się w tej grze. ;]
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2008, 22:30:45 wysłana przez McSłoniu »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Fanklub Gothic
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Sierpień 2008, 22:30:32 »
Offtopowi mówimy nie! Temat był o fanklubie, sprawa rozwiązana, więc topic zamykam.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Fanklub Gothic
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Sierpień 2008, 22:30:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top