Ankieta

Najlepsza cz

Blood Omen: Legacy of Kain
0 (0%)
Blood Omen 2: Legacy of Kain
1 (20%)
Legacy of Kain: Soul Reaver
0 (0%)
Legacy of Kain: Soul Reaver 2
0 (0%)
Legacy of Kain: Defiance
4 (80%)

Głosów w sumie: 5

Autor Wątek: Legacy of Kain  (Przeczytany 1790 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ichigo Kurosaki

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Legacy of Kain
« dnia: 14 Maj 2008, 18:18:05 »
Chciałem was zapytać o serie Legacy of Kain ponieważ ostatnio przeszedłem Legacy of Kain: Defiance .
Gra była świetna. Najbardziej podobały mi się u Raziela przejście ze świata duchowego do materialnego i uniki podczas walki. Dla mnie najlepszym Riverem  był mroczny dzięki któremu można było znikać i przeciwnik mnie nie widział.


Proszę żebyście się wypowiadali się w ten sposób i głosowali w ankiecie. Powoli będzie większa.      
 

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Legacy of Kain
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Wrzesień 2008, 21:40:38 »
Oki, jakby co zlinczujcie, ale pytałem się i mogę. Dobrze. Najpierw chciałem się o jedno zapytać. O imiona postaci. Do wampira w pierwszym rozdziale to mówią Kain, to Raziel, a do tego bez szczeny mówią Raziel. Chodzi o Defiance.
Trochę o samej grze. Fajne, bardzo szybkie intro, zachęcające do gry. Zaczynamy na jakimś dziedzińcu. Chodzimy WSAD'em, ale atakować nie bardzo. Trzeba sprawdzić w sterowaniu, albo walić w wszystkie klawisze po koleji. Sam wolałem sprawdzić i cieszyć się grą.
Co do samej rozgrywki. Fajne akty, możliwość poruszania się dwoma postaciami. Kain i Raziel różnią się kilkoma rzeczami. Osobiście wolę tego bez żuchwy. Fajny "imicz" ma. Takie żebra na wierzchu, włosy mangowe jakby. Fajny. Niezły miecz, taki z łapy wychodzi, zielony, bajerancki. I szybuje, chociaż tamten wampir też. No i druga postać. Również nieźle wygląda. Mieczyk na plecach, wygląda jak długi kris. Wysysa krew, jak na stworzenei nocy przystało. Ale zdaje się, ze światło słoneczne go nie razi zbytnio. Albo błąd twórców, albo wampir miał być wyjątkowy. Również niezły.
Sam dopiero jestem w drugim akcie, zwanym "Underworld". Szybowanie jest miłe, ale czasem doprowadza człowieka do szewskiej pasji. Ale nic.
Grafika nieco przestarzała, ale chyba robiona na konsolę, więc można wybaczyć. Bardzo szybkie i bardzo ładne intro przy nowej grze. Króciutkie przerywniki filmowe. Sprawia przyjemne wrażenie.
System walki też niczego sobie. Niby mało ciosów, ale wystacza. Każdą postacią inaczej się walczy. Niby walimy w ten sam przycisk, ale styl jest inny. Miło.
I koniec. Bardzo mi się gra podoba, zdaje się, że ją przejdę. A ostatnio nie mogę do żadnej gry przyczepić się na długo. Sam grałem keidyś, latoroślą będąc, w jakąś grę z tej serii, ale kto by tam pamiętał. Teraz w Legacy of Kain: Defiance.
Sorry za krótki post.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Legacy of Kain
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Wrzesień 2008, 21:40:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top