Autor Wątek: Fc Barcelona vs. Wisła Kraków  (Przeczytany 4205 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Asgarhan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Ganar en el Nou Camp no es posible..." - Schuster
Fc Barcelona vs. Wisła Kraków
« dnia: 13 Sierpień 2008, 12:59:52 »
No więc, już za niespełna 8 godzin zacznie się ten mecz, dziwne, że w wyszukiwarce nie trafiłem jeszcze na ten temat. Co myślicie o tym meczu? Ja sądzę, że jeszcze nigdy nie mieliśmy tak trudnego rywala w 3 rundzie eliminacji. Jestem fanem Barcelony, lecz z drugiej strony chcę polską drużynę w LM, a więc i tak źle i tak nie dobrze, lub inaczej i tak dobrze, i tak dobrze, bądź jeszcze inaczej, jeden ch*j. Sądzę jednak, że nawet bez Miessiego dostaniemy takie cięgi i takie wciry, że nie będzie po co wychodzić w Krakowie. Moim zdaniem, Barca będzie se pykać pierwsze 15 minut dla jaj, potem pójdzie kontra, Valdes wpuści szmatę jak to zwykle bywa, Szpaku i Szaran się będą podniecać, Pep się wkurzy, każe grać, Barca za 7 minut wyrówna, do końca połowy zrobią 3:1, Wisła się załamie i padnie jeszcze kilka bramek. Ostatecznie, 6 lub 7:1 dla Barcy. Nawet jeśli cudem zostanie jakiś płomień nadziei, to w Krakowie Messi go zgasi. Chociaż i tak dobrze, zagramy w UEFA, może zajmiemy jakieś znaczące miejsce, a tak to byśmy dostali cięgi w LM, zajęli ostatnie miejsce i pożegnanie z pucharami. A wy, co myślicie?

Offline Adanos7

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złote Wrota Team
Odp: Fc Barcelona vs. Wisła Kraków
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpień 2008, 13:09:46 »
Cytuj
Moim zdaniem, Barca będzie se pykać pierwsze 15 minut dla jaj, potem pójdzie kontra, Valdes wpuści szmatę jak to zwykle bywa, Szpaku i Szaran się będą podniecać, Pep się wkurzy, każe grać, Barca za 7 minut wyrówna, do końca połowy zrobią 3:1, Wisła się załamie i padnie jeszcze kilka bramek. Ostatecznie, 6 lub 7:1 dla Barcy.
Nie przesadzaj. Kilka sezonów temu Wisła grała z Barcą w 3. rundzie eliminacji do LM. Jak dobrze pamiętam, to w pierwszym meczu w Krakowie było 4:3 dla Barcy, a w Katalonii 1:0 dla Barcy. Barcelona może zlekceważyć Wisłę i kto wie co się może wydarzyć... Póki piłka jest w grze wszystko jest możliwe... Tak czy siak jestem za Wisłą!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Fc Barcelona vs. Wisła Kraków
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpień 2008, 13:09:46 »

Offline Asgarhan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Ganar en el Nou Camp no es posible..." - Schuster
Odp: Fc Barcelona vs. Wisła Kraków
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Sierpień 2008, 13:25:07 »
Cytuj
Nie przesadzaj. Kilka sezonów temu Wisła grała z Barcą w 3. rundzie eliminacji do LM. Jak dobrze pamiętam, to w pierwszym meczu w Krakowie było 4:3 dla Barcy, a w Katalonii 1:0 dla Barcy. Barcelona może zlekceważyć Wisłę i kto wie co się może wydarzyć... Póki piłka jest w grze wszystko jest możliwe... Tak czy siak jestem za Wisłą!

Tak, ale wtedy Pater rozegrał życiówkę, Frankowski miał zateletub**tą formę, i w ogóle Wiśle tak wyszedł mecz, że szok. Już od dawna nie ma tej Wisły...
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2008, 13:25:39 wysłana przez Asgarhan »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fc Barcelona vs. Wisła Kraków
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Sierpień 2008, 13:34:56 »
FC Barcelona, to mój ulubiony zagraniczny klub, ale Wisła Kraków, to mój ulubiony zaś polski klub. Cóż... pasuje, żeby wisła wygrała, ale przecież wiadomo, kto tu jest faworytem, ale może jednak wisła nas zaskoczy. Tak czy inaczej, nie będę rozpaczać jak nasi przegrają.
Ostatnio wisła skasowała tych... no jak się ten klub nazywał...? Nie wiem, ale zaskoczyli mnie, kiedy wygrali 5:1, czy 5:0, nie mogę sobie przypomnieć, ile to dokładnie było, ale skoro tyle potrafili wygrać, to może jednak uda im się zwyciężyć z Barceloną.

Zobaczymy.
@Asgarhan - dzięki, że mi przypomniałeś.
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2008, 15:28:20 wysłana przez Roben »

Offline Asgarhan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Ganar en el Nou Camp no es posible..." - Schuster
Odp: Fc Barcelona vs. Wisła Kraków
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Sierpień 2008, 14:07:59 »
Przegrali 2:1 w Jerozolimie i wygrali 5:0 w Krakowie z klubem o nazwie Beitar Jerozolima ;) Ten drugi mecz rzeczywiście im wyszedł i myślę, że jeśli tak zagrają z Barceloną, to będzie wyrównany mecz, ale takie mecze nie zdarzają się jeden po drugim ;P

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: Fc Barcelona vs. Wisła Kraków
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Sierpień 2008, 22:19:41 »
Ja na pewno chciałbym aby Wisła wygrała ten mecz chociaż szanse na to są nikłe. Barca najprawdopodobniej wystąpi bez Messiego i kilku podstawowych graczy.

Cytuj
Nie przesadzaj. Kilka sezonów temu Wisła grała z Barcą w 3. rundzie eliminacji do LM. Jak dobrze pamiętam, to w pierwszym meczu w Krakowie było 4:3 dla Barcy, a w Katalonii 1:0 dla Barcy. Barcelona może zlekceważyć Wisłę i kto wie co się może wydarzyć... Póki piłka jest w grze wszystko jest możliwe... Tak czy siak jestem za Wisłą!

Wisła wtedy była na fali wygrywał po 4:1 mecze z Schalke 04 i Parmą.

Cytuj
FC Barcelona, to mój ulubiony zagraniczny klub, ale Wisła Kraków, to mój ulubiony zaś polski klub. Cóż... pasuje, żeby wisła wygrała, ale przecież wiadomo, kto tu jest faworytem, ale może jednak wisła nas zaskoczy. Tak czy inaczej, nie będę rozpaczać jak nasi przegrają.
Ostatnio wisła skasowała tych... no jak się ten klub nazywał...? Nie wiem, ale zaskoczyli mnie, kiedy wygrali 5:1, czy 5:0, nie mogę sobie przypomnieć, ile to dokładnie było, ale skoro tyle potrafili wygrać, to może jednak uda im się zwyciężyć z Barceloną.

Nie porównuj klas tych dwóch różnych drużyn. Chociaż w sporcie wszystko jest możliwe.

4 lata temu w moje urodzinki Wisła grała z Realem Madryt wtedy było 3:1 w Krakowie 2:0 na Santiago Bernabeu. Wierzyłem do końca, że Wisła wygra.

Ale Real był wtedy fatalną drużyną, niepoukładaną z nowymi zawodnikami. Wogóle to było 2:0 w krakowie po golach Morientesa, a 3:1 w Madrycie gola strzelil chyba Baszczyński.

Offline Asgarhan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Ganar en el Nou Camp no es posible..." - Schuster
Odp: Fc Barcelona vs. Wisła Kraków
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Sierpień 2008, 00:06:01 »
No i po meczu. Jak pisano w hiszpańskich gazetach przed meczem, Barcelona jest w LM, wystarczy tylko wpisać to na papier, czy "Wisła przypomina biedne dziecko, które założyło galowe ubranko, by móc potańczyć z najlepszymi". Barca obnażyła naszą jakże słabiutką ligę, wygrywając 4:0, a grając ot tak sobie, by popykać. Nie widać było w ich grze żadnego zaangażowania, a mimo to strzelili 4 bramki. jak w opisie mojego kumpla: "Cztery do zera, a dla nich to cholera". Pep się opanował, Eto`o zostaje, wszystko jest na dobrej drodze. Wiślacy biegali za graczami Barcy, przez co pod koniec wysiadli. Jak w moim opisie: "Z czym do ludzi, Biała Gwiazdo? 4:0, a Barcy się nie chciało..." I jak zawsze, może za rok. No cóż, zostawmy jednak temat do rewanżu :P

Forum Tawerny Gothic

Odp: Fc Barcelona vs. Wisła Kraków
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Sierpień 2008, 00:06:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top