Autor Wątek: Assassin's Creed  (Przeczytany 17535 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Assassin's Creed
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Luty 2008, 19:36:56 »
Heh ja tam i nawet się ciesze z obecnej sytuacji, bo:
1. Sprzęt komputerowy diametralnie z taniał i wymagania Assasin's Creed nie są już wielkim wyzwaniem.
2. Gierka wyjdzie na PC bogatsza o nowe misje itp.
3. No był czas na upgrade kompa :)

A sama giera jest kozak i tylko dla niej i Force Unleashed rozważałem zakup konsoli, ale jednak PC zostaje w moim domostwie :P SWTFU zapewne też będzie na PC'cie więc nie ma się co martwić... btw nowinka... gram.pl podaje, że gra na konsole Mass Effect wyjdzie na PC :P

Offline tyfus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Assassin's Creed
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Luty 2008, 00:47:15 »
Assassins Creed jest zarąbistą grą czekam tylko aż pojawi się w jakimś bliskim mi sklepie

Forum Tawerny Gothic

Assassin's Creed
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Luty 2008, 00:47:15 »

Offline PawliQs

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Assassin's Creed
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Luty 2008, 00:59:14 »
Cytat: wErNi
Heh ja tam i nawet się ciesze z obecnej sytuacji, bo:
1. Sprzęt komputerowy diametralnie z taniał i wymagania Assasin's Creed nie są już wielkim wyzwaniem.

Oficjalne wymagania AC na PC:
* Procesor dwurdzeniowy Intel Pentium D lub AMD Athlon 64 X2 3800+ (zalecane: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz lub AMD Athlon 64 X2 4400+)
* 2 GB pamięci RAM (zalecane: 3 GB )
* Karta grafiki 256 MB kompatybilna z DirectX 9 lub 10 (zalecane: 512 MB )
* Napęd DVD-ROM (odczytujący dane zapisane na dwuwarstwowych płytach DVD
* 12 GB wolnego miejsca na dysku
* System operacyjny Windows XP lub Windows Vista

Czy ja wiem, czy nie będzie to wyzwaniem...

Co do AC...
Gra cudowna.. Niepowtarzalny klimat odzwierciedla życie zabójcy. Do tego dochodzi piękna grafika i jej szczegółowość. Swoboda w wyborach i poruszaniu się w grach teraz to główna rzecz, a AC spełnił ten wymóg.
Ogólnie:
+ grafika
+ grywalność
+ możliwości
+ zadania
+ różnorodność
+ efekty walki, zabić i ucieczek po dachach
+ efekt jazdy koniem
+ charakter gł. bohatera

- nie można koniem do miasta wjechać, co uważam za ograniczenie realności gry...
- fabuła (nie podoba mi się to, że się wcielamy w kogoś, kto przyjął postać przodka, bo to osłabia klimat - wg. mnie)

Ocena: 8.5

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Assassin's Creed
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Luty 2008, 08:30:51 »
Cytuj
+ zadania
+ różnorodność

Nie wiem czy ty w ogóle w tą grę grałeś, ale tam nie ma żadnej różnorodności. Przeszedłem AC kilka miesięcy I jedyne co tam robisz, to zbieranie planów na temat naszej ofiary, a potem główny punkt assasynacji i ucieczka. Tak to się powtarza od początku aż do końca gry. Tak samo z zadaniami i tymi głównymi i pobocznymi. Latanie po całym świecie i szukanie jakiś je*anych flag, żeby sobie odblokować kilka punktów na xboxie. Nie wiem co widzisz w tym takiego wspaniałego. Jeśli chodzi zadania, gdzie zbieramy informacje to one są takie same. Pobicia, kradzież, podsłuchiwanie plotek i zrobienie zadania dla naszego znajomego z klanu. Potem jeszcze przychodzi synchronizacja z każdą wieżą. Ok fajnie się wspina i skacze potem, ale powiedzmy już w 2 kostce pamięci zaczyna się to robić nudne.

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Assassin's Creed
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Luty 2008, 10:18:04 »
Cytat: PawliQs
Oficjalne wymagania AC na PC:
* Procesor dwurdzeniowy Intel Pentium D lub AMD Athlon 64 X2 3800+ (zalecane: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz lub AMD Athlon 64 X2 4400+)
* 2 GB pamięci RAM (zalecane: 3 GB )
* Karta grafiki 256 MB kompatybilna z DirectX 9 lub 10 (zalecane: 512 MB )
* Napęd DVD-ROM (odczytujący dane zapisane na dwuwarstwowych płytach DVD
* 12 GB wolnego miejsca na dysku
* System operacyjny Windows XP lub Windows Vista
No proszę...
Zalecany procek można kupić już od 200zł
3GB ramu... ile to... 400zł ? bądź taniej.
Zalecaną karte grafiki można kupić od 500zł
O napędzie, wolnym miejscu i systemie nie będę mówić.

Offline PawliQs

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Assassin's Creed
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Luty 2008, 12:39:02 »
Cytat: Aeskel
Nie wiem czy ty w ogóle w tą grę grałeś, ale tam nie ma żadnej różnorodności. Przeszedłem AC kilka miesięcy I jedyne co tam robisz, to zbieranie planów na temat naszej ofiary, a potem główny punkt assasynacji i ucieczka. Tak to się powtarza od początku aż do końca gry. Tak samo z zadaniami i tymi głównymi i pobocznymi. Latanie po całym świecie i szukanie jakiś je*anych flag, żeby sobie odblokować kilka punktów na xboxie. Nie wiem co widzisz w tym takiego wspaniałego. Jeśli chodzi zadania, gdzie zbieramy informacje to one są takie same. Pobicia, kradzież, podsłuchiwanie plotek i zrobienie zadania dla naszego znajomego z klanu. Potem jeszcze przychodzi synchronizacja z każdą wieżą. Ok fajnie się wspina i skacze potem, ale powiedzmy już w 2 kostce pamięci zaczyna się to robić nudne.
Tak samo jakbym powiedział o Gothicu "Pytasz się, gdzie jest rzecz, przynosisz i dostajesz doświadczenie, i na tym to polega".
Nie mów, że w AC ciągle jest to samo, bo tak nie jest :F.
Pisząc 'zadania' miałem właśnie na myśli zabójstwa i sposób ich wykonywania. Nie każdemu musi się podobać taki system gry. Cóż, mi się spodobał.
A przez 'różnorodność' miałem na myśli wiele miejsc do zwiedzenia, społeczności ('żydzi', mnisi, żebracy, chorzy etc.), możliwość biegania po wszystkich dachach - łatwiejszych do pokonania i mniej prostych i miasto tętniące życiem, jakiego jeszcze w żadnej grze nie widziałem..

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Assassin's Creed
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Luty 2008, 10:45:49 »
Najbardziej co uderza w tej grze to fabuła, a dokładniej jej zakończenie. Sama mechanika rozgrywki czyli tzw. gameplay daje kupe zabawy. Pamiętam jak stanąłem w bitwie pod Arsuf i walczyłem z tymi krzyżowcami. Fakt , fatkem że schemat zabójstw jest ten sam. Ale co z tego jeżeli każda ucieczka, sposób eksterminacji wygląda innaczej? Mamy charyzmatycznych przeciwników i przepiękne lokacje. Gre przeszedlem 3 razy bawiąc się niemiłosiernie mimo iż schemat morderstwa jest podobny.

Offline Nokturnal Storm

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Assassin's Creed
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Luty 2008, 13:00:27 »
Po obejrzeniu screenów, programów na temat tej gry na kanale Hyper itd. mam wielką chrapkę na ten tytuł. Gra jest bardzo realistyczna, fabuła zaskakuje, a mordowanie i późniejsze uciekanie przez tłum, przepychając ludzi i skakanie potem, żeby się wspiąć na jakiś dach. Coś niesamowitego.

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Assassin's Creed
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Marzec 2008, 17:14:00 »
Gra prezenruje się na screenach i filmikach bardzo dobrze.
Ale raczej w nią nie zagram... przy wymaganiach tej gry, Gothic 3 to gra na każdy przeciętny sprzęt

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Assassin's Creed
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Kwiecień 2008, 18:34:27 »
Gra jest bardzo ciekawa. Przyjemnie się patrzy na to co Altair potrafi zrobić, niestety mamy na to minimalny wpływ. wystarczy nacisnąć PPM i SPACE i wejdziesz wszędzie. Niestety mam problem, bo zdecydowana większość dialogów nie działa.

Edit.
Wielkie dzięki, zadziałało :)
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień 2008, 21:44:10 wysłana przez Boba Fett »

Offline kwicol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Assassin's Creed
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Kwiecień 2008, 19:36:45 »
Gra jest dobra ale i tak moim zdaniem grą roku będzie GTA4.
Cytuj
Niestety mam problem, bo zdecydowana większość dialogów nie działa.
spróbuj wejsć w start\uruchom\wpisz dxdiag\w zakładce dźwięk daj przyśpieszenie dźwiękowe na "brak przyśpieszenia" powinno pomóc
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień 2008, 21:45:11 wysłana przez Boba Fett »

Offline Jachu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Assassin's Creed
« Odpowiedź #31 dnia: 23 Kwiecień 2008, 13:30:33 »
Gra jest świetna tylko dlaczego taka krótka? Zawiodłem się, bo myślałem, że bende miał zajęcie na kilka tygodni, a tu co? Trzy dni i skończone... Trudno się mówi :P Ale przynajmniej jest świetna pod względem fabuły. Fajnie też skacze się po daszkach itp. Ogólnie grę oceniam: 5.9/6.

Offline Sub-Zero

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Assassin's Creed
« Odpowiedź #32 dnia: 23 Kwiecień 2008, 14:39:21 »
Gra jest idealna pod karzdym względem. Mi osobiście najbardziej przypadlo skakanie po budynkach oraz walka. Teraz mam za zadanie zlikwidowac 2 bosa gam na pc.


Pozdrawiam, Sub-Zero

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Assassin's Creed
« Odpowiedź #33 dnia: 24 Kwiecień 2008, 20:06:48 »
Ja także pozwoliłem sobie na zakup tej gierki, ponieważ czekałem na nią 1,5 roku i doczekałem się chwili w której pojawiła się na wersje PC;] Gra prezentuje się świetnie...motywy z Parkour'u i ciekawe walki w świetnie odwzorowanych i pięknych miastach zapewnią kilkanaście albo i nawet kilkadziesiąt  godzin rozrywki graczowi;] Co prawda wersja na PC jest nieco "zbiedzona" z kilku trybów jakie są na konsole, ale nie robi to większej różnicy;] Grafika na najwyższych parametrach sprawia że można poczuć się jak w realu.Sztylety wysuwające się z nadgarstka, miecze itp. itd. wszystko wygląda świetnie.Nawet fizyka i logika są zaskakująco realistyczne (nie licząc skoków z nie wyobrażalnych wysokości do wozu z sianem). Ta gra warta jest wydania kilkuset złotych na sprzęt do peceta czy konsole.

Carl Johnson

  • Gość
Assassin's Creed
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Kwiecień 2008, 17:06:57 »


Cytuj
<ekhem> Nie znam takiej GAZETY.


Dokładnie szcz.gif


Widzę, że nauki Smugglera nie poszły na marne. :-D

Co do tematu:

Szczerze, nie byłem zbytnio zainteresowany tą grą, aż do czasu, gdy los postanowił, że za czas niedługi zaadoptuję nowy sprzęt komputerem zwany. ÂŻeby jednak nie stał bezczynnie, postanowiłem, że kupię sobie na niego kilka nowych gier, w tym Assasin's Creed.
W grze spodobały mi się szczególnie: walka, te wszelkie skoki i manewry, jakie Altair wykonuje, ogólnie akcja. Grafika, sądząc po screenach w CDA i filmikach na youtube, jest bardzo ładna. Fabuła? Nie wiem niemal nic na jej temat, chociaż gdybym nie napisał tego "niemal", to powiedziałbym prawdę.   Fabuła w grach ma dla mnie nieco drugorzędne znaczenie, o czym wiedzą niektóre osoby   , lecz i tak grę kupię, chociażby dla samej akcji i grafiki.

Podsumowując : chętnie zagram w tą grę, a gdy już to zrobię, od razu na tymże forum wyrażę (szerszą, niż dotychczas) opinię o AC. Zapewne już w czerwcu.  

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Assassin's Creed
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Kwiecień 2008, 17:14:19 »
Mam assasin creed na kompa ale jest 1 problem. Jak chce wejśc do trzeciego miasta to mnie wywala z gry bo mam za słaby sprzęt :/ Ale ogólnie gra jest bardzo dobra wg mnie przede wszystkim ze względu na możliwość różnych akrobacji i wspinaczek. Chciałbym żeby takie cechy były też w przyszłym gothicu

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Assassin's Creed
« Odpowiedź #36 dnia: 02 Maj 2008, 19:38:39 »
Cytuj
Co prawda wersja na PC jest nieco "zbiedzona" z kilku trybów jakie są na konsole

ÂŻe co? Pokaż mi z której strony. Bo na moim pudełku z grą jest napisane:
"Wersja reżyserska Assassin's Creed na komputery PC wprowadza cztery nowe rodzaje zleceń: wyścig po dachach, ciche zabójstwo łuczników,eskorta oraz niszczenie stoisk kupieckich"
i z tego wniosek, że to konsolowa wersja jest uboższa. Poza tym grafa prezentuje się lepiej niż na Iskie (gram na TV LCD 32" przez kabel HDMI). Gra wygląda super. Od strony fabularnej trochę się zawiodłem bo za krótka i trzeba powiedzieć, że na dłuższą metę monotonna. Sytuację ratują momenty w laboratorium. Poza tym to jest ok. Dodam, że u mnie na full było cały czas 88 fps'ów (mierzyłem fraps'em) mój sprzęt to:
- C2D E4500 2,2GHz
- GeForce 8800GT 512mb
- Patriot 2x 1GB
Jeśli chodzi o rozdzielczość to AC ma bardzo miłą tendencję do dopasowywania sobie jej w zależności od odbiornika ja n ten przykład na moim monitorze 17" mam ustawione 1280x1024 (i jest panorama) natomiast na TV mam rozdzielczość 1910x1xxx (tu nie pamiętam) i bez panoramy. Efekt niesamowity. Postaram się nagrać filmik jak gram w AC (kamerą oczywiście nie fraps'em :P). Wrzucę go do końca przyszłego tygodnia choć będę starał się zrobić to szybciej.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Assassin's Creed
« Odpowiedź #37 dnia: 24 Maj 2008, 11:14:43 »
Mam Assassin's Creed, przeszłem ją całą i uważam, że jest świetna. Cudna grafika, animacje, miasta, akrobacje głównego bohatera, efektowne walki, dźwięk i ciekawa fabuła. Jeszcze w całości po polsku. Polecam!

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Assassin's Creed
« Odpowiedź #38 dnia: 24 Maj 2008, 18:42:46 »
Mam Assassin's Creed, przeszedłemm ją całą i uważam, że jest cudowna. Grafika na najwyższym poziomie, animacje ruchów i walki obłędne, miasta wielkie i wspaniałe, akrobacje i skoki extra, dźwięk realistyczny, fabuła dość ciekawa, ale nie pobije gier z serii gothic. W całości po polsku. Polecam maniakom zabijania.      

hubertusek11

  • Gość
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #39 dnia: 17 Listopad 2008, 15:57:00 »
ja w assassin creed mam problem bo ciongle mi z niego wychodzi ale po jakims czasie grania.spelniam zalecane wymagania ale nie wiem co robic bo mnie to wkurza. prosze help

Forum Tawerny Gothic

Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #39 dnia: 17 Listopad 2008, 15:57:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything