Autor Wątek: Assassin's Creed  (Przeczytany 17455 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Assassin's Creed
« dnia: 30 Listopad 2006, 13:34:36 »
Witam! Chciałbym  Wam przedstawić znakomicie zapowiadającą się grę, którą bez wątpienia będzie Assassin's Creed.Widziałem już sporo filmów związanych z tą grą i powiem szczerze że w pewnym momencie nie wiedziałem czy jest to część gry czy dalej trwa film...  Gra powaliła mnie pod każdym względem, jedynym jej minusem jest to, że będzie wydana tylko na X360 i chyba PS3, ale do PS nie jest pewien.
Tutaj zrzucę parę linków żebyście mogli ocenić, jeśli ktoś z Was jeszcze tej gry nie widział. Proszę o odpowiedzi.Pozdrawiam.

http://youtube.com/watch?v=GMOdpyTwQ8o&...ted&search=

http://youtube.com/watch?v=XIlUBMYjmZ4

http://youtube.com/watch?v=Efh-TmxXJIw&...ted&search=

Gdybym miał wolnego 1.5 tyś to kupiłbym X, żeby w nią zagrać, ale to się chyba nie stanie dopóki, dopóty konsola nie stanieje i to sporo...    

« Ostatnia zmiana: 30 Listopad 2006, 14:15:25 wysłana przez Khaleb »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Assassin's Creed
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopad 2006, 13:44:40 »
Gra będzie wydana na PC   Ja się tą grą zainteresowałem już kilka dobrych miesięcy temu. Była zapowiedź w gazecie komputerowej CD-Action. Szczerze mówiąc czekam na tą grę ze zniecierpliwieniem gdyż zapowiada się naprawdę dobrze. A skoro robi ją "Ubisoft" To jestem skłonny powiedzieć, iż gra będzie niemal idealna
« Ostatnia zmiana: 23 Kwiecień 2007, 22:19:09 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Assassin's Creed
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopad 2006, 13:44:40 »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Assassin's Creed
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Listopad 2006, 13:51:01 »
Teraz mnie zakoczyłeś, nie wiedziałem,że będzie konwersja na kompa... A wiesz może na kiedy planowana jest premiera na PC? Ciekawi mnie też, jaki trzeba będzie mieć miec komputer żeby zagrać w tą niewątpliwie swietną grę. Pozdro

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Assassin's Creed
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Listopad 2006, 14:02:52 »
Na początek coś zacytuje:
Cytuj
Była zapowiedź w gazecie komputerowej CD-Action
<ekhem> Nie znam takiej GAZETY.

Mam wrażenie, że Khaleb umieścił temat w złym dziale, ale tym to się zajmą moderatorzy.

Ubisoft w ostatnich latach walczy dzielnie o miano najlepszego wydawcy. Ich gry są najlepszymi z najlepszych, a Asassin's Creed wcale nie zapowiada się gorzej. Z pewnośćią doświadczenia wyniesone z PoP pozwolą zrobić efektowny system walki/akrobacji z intuicyjnym sterowaniem. Charyzmatycznie wyglądający bohater, rewolucyjne pomysły(wspinanie się po WSZYSTKIM),grafika i to napięcie jakie wzbudzone jest w graczu podczas przygotowań do egzekucji i ucieczki to kolejne powody do tego, by czekać na ten tytuł z wypiekami na twarzy. Mam nadzieje, że gra zostanie przeniesiona na komputer osobisty(znając jednak dokonania Ubisoft tak się prawdopodobnie stanie), gdyż apowiada się naprawde wielki hit.

Nie pozostaje nam, więc nic innego jak czekać...

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Assassin's Creed
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Listopad 2006, 16:01:50 »
Cytat: Trivet
Na początek coś zacytuje:

<ekhem> Nie znam takiej GAZETY.

Dokładnie  

Gra zapowiada się naprawdę dobrze. Jeżeli wszystko będzie takie, jak w zapowiedziach, to będzie to naprawdę świetna gra. Niestety, już wiele gier miało takich być, więc zbyt wielkich nadziei tu nie mam. Pewnym można być tylko grafiki, bo ją widać na screenach. Dajcie bete to ocenie  
« Ostatnia zmiana: 30 Listopad 2006, 16:02:14 wysłana przez Turing »

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Assassin's Creed
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Listopad 2006, 16:21:53 »
Fajnie się gra zapowiada to fakt jak Prince Of Persia nie przypadł do gustu to mi przypadnie napewno bo ludzie takie kozackie gry gdzie rozwalasz rycerzy i to w dodatku w Jerozolimie o ile to jest to miasto   mnie się podoba czekam na premiere  

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Assassin's Creed
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Listopad 2006, 19:54:36 »
Oto demo Assasin's Creed na XBOX 360. Trailer mnie zaskoczył naprawde pozytywnie, ale to co zobaczyłem na tym filmiku pozwala mi wierzyć, że ta gra będzie naprawde rewelacyjna.

LINK

Możliwość wyborów i swoboda to jest to co lubie najbardziej.  
« Ostatnia zmiana: 30 Listopad 2006, 19:56:20 wysłana przez Trivet »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Assassin's Creed
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Listopad 2006, 20:31:40 »
Tego filmu szczerze mówiąc nie widziałem ale to co zabaczyłem utwierdziło mnie w tym, że gra ta będzie fantastyczna... Np. popychanie ludzi:) takie to proste ale jak fajnie wygląda, w szczególnosci w tej grze:) rekacje ludzi i wspinanie się także zachwyca. I ta grafika... bajka

Offline Bielik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Assassin's Creed
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Listopad 2006, 20:43:23 »
Gra naprawdę zapowiada się obiecująco. Czytałem zapowiedz w CD-Action i od razu pomyślałem, że to będzie hit. Kto widział filmik z gry ten wie o czym mówimy, ta dynamika, to przepychanie się :P, normalnie cud, miód i orzeszki. Walka w tej grze wygląda całkiem fajnie. A zapomniałbym o grafice, ta to już naprawdę powala. Czekam na tą grę z wielkim zniecierpliwieniem.
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień 2006, 22:21:28 wysłana przez DODO »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Assassin's Creed
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Grudzień 2006, 22:23:03 »
Premiera tej gry będzie miała miejsce w Maju 2007 roku. Nie wiem czy będzie dostępna w Polsce ponieważ chwilowo nie ma chętnych do dystrybucji ów gry.

Offline Bielik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Assassin's Creed
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Grudzień 2006, 09:22:34 »
Warto też wspomnieć o bohaterze tejże gry. Nazywa się on Altair i jest Asasynem. Będzie on musiał eliminować ludzi, którzy zagrażają Ziemi ÂŚwiętej. W grze ma być 700 animacji postaci (w PoP było 500).
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień 2006, 10:06:25 wysłana przez DODO »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Assassin's Creed
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Styczeń 2007, 21:43:29 »
Z postów i informacji, które tutaj przeczytałem, a także po oglądnięciu traileru, muszę przyznać, iż Assasin's Creed w Polsce może odnieść bardzo duży sukces, jeśli tylko znajdzie się ktoś, kto zostanie dystrybutorem tej jakże imponującej i świetnie zapowiadającej się gry. Przygody Asasyna zapowiadają się niezwykle interesująco i ciekawie, jeśli twórcy umieszczą w grze te wszystkie innowacje, nowości i wspaniałe zaproponowane pomysły, gra z pewnością będzie czymś wielkim i niezwykłym. Szykuje się kolejny, dobry tytuł, obyśmy się nie zawiedli.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Assassin's Creed
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Kwiecień 2007, 22:37:41 »
Postanowiłem odświeżyć ten temat. Jak wiecie (a może i nie) w CDA Assassin's Creed był tematem numeru. Warto zakupić tą gazetę ze względu na doskonałą recenzję choć w praktyce nie dowiadujemy się niczego nowego.

Dwie godziny temu na gram.pl pojawiła się kolejna recenzja owej gry.

LINK

Z informacji które obecnie posiadam wiadomo, że owa gra będzie miała premierę we wrześniu tego roku oraz, że najprawdopodobniej polskim dystrybutorem będzie CENEGA na której konto możemy zapisać gry na których bazuje nasz Assasin' Creed - Prince of Persia, Hitman oraz Thief. ÂŻałuję, że to nie CDP zajmie się tą grą choć z drugiej strony nie ma co narzekać, ponieważ równie dobrze mogło jej w ogóle u nas nie być. Miejmy nadzieję, że gra wyjdzie w polskiej wersji językowej (najlepiej kinowa)

Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Assassin's Creed
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Październik 2007, 22:33:35 »
Taaaa, premiera tej cudnej gierki już w przyszłym miesiącu (listopad 2007). Jak myślicie - czy będzie ona mogla sie rownac z G3, w sumie to są to 2 rozne klimaty, Gothic jest w swiecie Fantasy a AC w realiach średniowiecza ale chodzi mi przede wszystkim o grywalność itp. Nie wiem jak wy ale ja już sobie ostrze ząbki na to cudo. Jak tak patrze na screeny to grafika full wypas a co wy o tym sądzicie?
Boje sie tylko ze juz calkiem sie zatrace, teraz G3 a potem jeszcze to...
« Ostatnia zmiana: 09 Październik 2007, 22:34:12 wysłana przez Sanford11 »

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Assassin's Creed
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Październik 2007, 19:48:56 »
No, oglądałem parę trailerów no i są bardzo fajne. Dowiedziałęm się z nich, że można jeżdzić konno, fajny styl walki, skacze się i wspina po budynkach(fajne), a oprucz tego to fajna grafa, a jeśli fajna to mi pewnie nie pójdzie. Premiera w Polsce ma być chyba w 2008r. Czy wie ktoś jakie wymagania mają  być, bo tą grafikę co widziałem to była lepsza niż w G3, a on mi nie chodzi!
Jeśli by mi poszła to by było super(chodziasz na najmniejszych detalach).

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Assassin's Creed
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Październik 2007, 19:56:21 »
No gra fajna i wszystko realistycznie wygląda . Wszystko fajne ludzie jak żywi nie no miód w ustach! ÂŚwietna jest jazda konno jak kolega powyżej powiedział i ten normalnie le parkour ! Super! Styl walki jest fajny . Ogólnie gra jest super!

Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Assassin's Creed
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Listopad 2007, 15:46:25 »
Mam pytanko, czy ktos znalazł już jakie beda mniej wiecej wymagania do tej gierki?

Offline Quinuir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Assassin's Creed
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Listopad 2007, 17:03:10 »
Uważam, że gra jaką będzie Assassin's Creed będzie wspaniała! Dowiedziałem się o niej od kolegi, pokazał mi trilery (takie jak tutaj  ) i stwierdziłem, że ta gra będzie dobra, mało - bardzo dobra. Teraz z niecierpliwością jej wyczekuję. Niestety, uważam, że mi nie pójdzie. Mam naprawdę słabego kompa. Gra będzie chyba miała wymagania tekie jak Gothic 3, a może nawet większe, a skoro G3 mi nie poszedł to niewydaję mi się, że z Assassin's Creed będzie inaczej.
Wydaje mi się, że owa gra przebiję Sagę Gothic, której jestem fanem!

Offline Bielik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Assassin's Creed
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Listopad 2007, 01:15:25 »
Cytat: Aeskel
Używajmy google, zaoszczędzi to niepotrzebnych pytań. Naturalnie, muszę na to pytanie odpowiedzieć, inaczej by został uważany jako spam (dzięki Arkhan ;P).  Więc - premiera ów gry, jak podaje większość web sajtów o tejże i innej tematyce, że premiera została przeniesiona na początek 2008 roku - Więc wymagań jeszcze nie ma.

Jeśli chodzi o grę, to prawdopodobnie jestem jedyną osobą na tym forum co posiada kopie gry. Gra wygląda świetnie, ale po kilku godzinach inteswynej gry skakanie po budynkach zaczyna się robić trochę monotonne i nudne, natomiast nadrabia to swoją fabułą, która nie jest najgorsza, ale wciąga - co jest najważniejsze.

Na sam koniec dodam, że zdziwiło mnie bardzo, zresztą wielu innych graczy też, czemu Assassins Creed został tak źle oceniony przez wiele serwisów dotyczących gier komputerowych. ÂŚrednia tych ocen wystawionych przez redakcje poszczególnych serwisów była mniej więcej 7.0 - nie zabardzo zadawalający wynik jak na taką gre.
Nie jesteś sam... ja również posiadam tą grę w wersji na x360 ;] Gra jest miodna, tylko przepychanie się tak średnio wyszło, za to wspinanie się po budynkach jest super. A takiej grafiki jaką ma AC jeszcze nigdzie nie widziałem, znacznie przewyższa GoW'a. Pisze ten post po 4 godzinnym maratonie z tą grą :)

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Assassin's Creed
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Listopad 2007, 07:34:14 »
Witam. Ja spodziewam się po tej grze wiele . Bardzo dużo o niej czytałem i sądzę , że jest lepsza od Prince of Persia . Nie zamierzam jej kupić na PC , tylko poczekam aż stanieją XBOXY 360 i dopiero kupię tę grę .



Assasin's Creed to super gra . Podoba mi się , że można jeździć konno i  deadać krzyżowców nożem wysuwającym się z ręki . Na pewno jest to lepsza gra od Prince , ponieważ w PoP tylko robimy misje , a nie ma swobodnej gry . W AC jest takie coś i to mnie bardzo cieszy .

Forum Tawerny Gothic

Assassin's Creed
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Listopad 2007, 07:34:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything