Autor Wątek: Powstali zmarli  (Przeczytany 5086 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Sierpień 2008, 11:05:02 »
- Nie wiem, u nas był w skórzanym płaszczu. Poza tym wyglądał na spokojnego i przyjaznego. Ale może i ma to jakiś związek - zapadła chwila ciszy, którą przerwał jeden ze starszyzny - Jeśliście już obejrzeli miejsce, to radził bym sie stąd oddalić. To terany blisko jaskini gdzie leże swe ma Mantikora. Chodź my stąd - Zgromadzeni ruszyli w stronę cmentarza, na którym widziano ducha zmarłej przed laty, żony tutejszego magnata...

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Sierpień 2008, 12:05:18 »
Kiedy szli Tkoron rzekł do przyjaciół.
-Niepokoi mnie ten strzępek ubrania, proponowałbym zwrócić na to uwagę. Co o tym myślicie?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Sierpień 2008, 12:05:18 »

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Sierpień 2008, 21:02:00 »
- Nie jestem pewien, ale chyba powinniśmy go wziąść. Ale trudno, musimy go zbadać dokładniej. A teraz musimy zająć się sprawą cmentarza na którym straszy żona magnata. Hmmmm... Nie wiem co się tu dzieje. Wilkołaki, duchy i Bóg wie co jeszcze....

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Sierpień 2008, 21:12:03 »
Tkoron schował kawałek materiału do portmonetki. Wampiry weszły na teren cmentarza. Grupka poszukiwaczy przygód przepytywała kobietę, która twierdziła, iż widziała zjawę. Gdy tylko zobaczyli Wampirów, zmienili ton na poważny:
- To gdzie Pani ją widziała - zapytał jeden z mężczyzn
- Tam, o tam! Na tle tamtych drzew. Szła lekkim krokiem, rozglądając się po grobach.
- Czy zauważyła Pani jeszcze coś dziwnego? - spytał inny z poszukiwaczy przygód
- Tak, ten szept. Złowieszczy, przeraźliwy! Wydobywał się jakby z tej krypty - kobieta wskazała palcem na małą kapliczkę, z wejściem w dół, prowadzącym do krypty..

Jakieś plany na wieczór?

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Sierpień 2008, 21:47:20 »
// Randka z upiorami... xD

- Vigo, Tkoron schodzimy na dół. Musimy sprawdzić co straszy mieszkańców wioski. Ja schodzę, a wy róbcie jak chcecie. - Wampir poszedł w stronę krypty, Foltest stanął przed schodami, chwilę się wachał, lecz zszedł po schodach...
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2008, 22:04:02 wysłana przez Foltest »

Offline Vigo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Sierpień 2008, 21:52:59 »
Vigo niemusiał nawet myśleć by to powiedzieć ;P
- Trzeba tą kryptę dokładnie zbadać. Co robimy? rozdzielamy się? czy idziemy razem grupą? Bezpieczniejsza jest ta druga opcja i tą wolę.. A wy?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Sierpień 2008, 21:58:41 »
Wampiry zeszły w duł. Delikatnie stawiały krok po kroku, aby jak najmniej wydawać dźwięku. Kamienne schody zdawały się nie mieć końca. Wreszcie Wampiry dotarły do sali. W półmroku zauważyły zarys człowieka, ubranego w długi płaszcz. Mężczyzna jednym ruchem, wyglądającym na krok prze teleportował się... i tyle go widzieli. Wampiry podeszły bliżej. W miejscu, w którym ostatni raz widziano mężczyźnie, na podłodze zastygłe w grubej warstwie kurzy były krople krwi..
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2008, 22:11:19 wysłana przez Gunses »

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Sierpień 2008, 22:09:17 »
- Vigo, Tkoron, wracamy, wątpię abyśmy coś tu jeszcze zastali, oprócz śladów tej postaci. - Wampiry wyszły na powierzchnię, po czym Foltest zwrócił się do jednego z mężczyzn - Zaprowadźcie nas teraz w miejsce, bodajże na bagna, tak ???

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Sierpień 2008, 22:12:45 »
- Na bagnach zmarła kobieta, która była w widzeniu na pobliskiej drodze. Tam teraz się udamy - Wampiry zeszły z terenu cmentarza i udały się w stronę drogi leżącej pośród wysokich zbóż.

Offline Vigo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Sierpień 2008, 22:27:34 »
-Popatrzcie tylko... te zboża mogą być zmylne. Chodzi mi o to że człowiek który idzie w nocy tą drogą może słyszeć głosy a tak naprawdę ich nie słyszeć, szum zvoża jest bardzo zmylający... nigdy nie wiadomo kiedy Ci coś wyskoczy... Jednakże dowody mówią same za siebie i napewno słyszano te szepty... Niepokoi mnie ten mag.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Sierpień 2008, 22:40:22 »
Rozglądacie się po okolicy. Nagle jedne z was zauważa w oddali, w zbóżu wygnieciony placyk. Podchodzicie tam, zauważacie ślady butów, oraz kropel kriw.
- To na tej ścieżce widziano kobietę! Widom spacerowało przy blasku księżyca! I znów były słychać szepty, przed zdarzeniem! - krzyczał do Wampirów sołtys, który pozostał na ścieżce - I co, znaleźliście coś?!

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Sierpień 2008, 22:55:39 »
- Hmmm... Szepty, znów szepty. A może to ta postać co była w krypcie. Zapewne to mag, bo znał zaklęcie teleportacji. Może to on tworzy iluzję i wam się wydaję tylko... Ale to tylko domysł, nie mówię że na pewno, ale i tak może być...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Sierpień 2008, 23:01:56 »
Jeden z mężczyzn działających w starszyźnie powiedział - Zbliża się brzask. Wracajmy do wioski, tam przeczekacie dzień, a jutro wieczorem znów podyskutujemy - Zebrani udali się do wsi. Tam dano im w całości jedne z najlepszych domów - Czujcie się jak u siebie w domu.. - Powiedzieli ludzie po czym pozostawili Wampiry sam na sam xD

997 - Policja
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2008, 10:47:34 wysłana przez Gunses »

Offline Vigo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Sierpień 2008, 23:14:30 »
Vigo rozglądał się po domu, rozmyślał co dalej...
- Ta sprawa mi śmierci magią... i ta postać w krypcie... przeszły mnie ciarki jak tylko ją zobaczyłem. Napewno niebyła ona tam przypadkiem... Trzeba dowiedzieć się czy w okolicy są jacyś magowie, nieważne jacy mogą to być nawet amatorzy... każdy ślad się liczy... To chyba nasza jedyna "zaczepka" w tej sprawie.

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #34 dnia: 11 Sierpień 2008, 07:48:06 »
Powinniśmy się rozdzielić, każdy z nas powinien się zająć jedną z 3 spraw a coś czuję, że spotkamy się na końcu drogi. Co o tym myślicie?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #35 dnia: 11 Sierpień 2008, 10:46:27 »
- Lepiej się nie rozdzielać - powiedział Foltest I MIAÂŁ RACJE - Razem jesteśmy silniejsi, co trzy głowy to nie jedna, a u Wampirów głowa jet bardzo ważna - zaśmiał się.. Przeczekaliście dzień. Wieczorem przyszli ludzie który oznajmili, że słońce już zaszło - Nastała noc. A do wioski przywędrowała dziwna kobieta. Głosi iż na wioskę padła klątwa! Proszę, porozmawiajcie z nią.. Jest obecnie na placu w wiosce.

998 - Straż pożarna ;p
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2008, 10:47:16 wysłana przez Gunses »

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #36 dnia: 11 Sierpień 2008, 10:49:01 »
Podchodzimy do kobiety.
Wysuwam się na przód i pytam:
-Co się stało? Jaka klątwa?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #37 dnia: 11 Sierpień 2008, 11:04:41 »
- Kobieta wyglądająca na co najmniej 100 letnią starowinkę odwróciła się twarzą do Tkorona. Była ubrana w starą postrzępioną szatę z kapturem. jej siwe jak księżyc włosy delikatnie przysłaniały twarz, która był pomarszczona i stara. Jej oczy były szarobiałe. Wyglądające na ślepe. Zaczęła krzyczeć, a jej głos drżał i był niezbyt wyraźny - ÂŚmierć! Widziałam śmierć w tej wiosce. Umarli! Umarli powstają z grobów. I powstaną kolejny raz, i zbiorą podwójne żniwo! I wszyscy umrą! Umarli domagają się ofiary. Ofiary ze złota i ofiary z krwi! Przemówiły do mnie! Jeśli oddacie całe bogactwa jakie posiadacie ostawią was w spokoju! Jeśli jednak zachowacie choć sztukę złota. Wrócą i zażądają waszej krwi! ...
 


Mój 1000 post na forum TG!
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2008, 11:05:24 wysłana przez Gunses »

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #38 dnia: 11 Sierpień 2008, 11:50:28 »
-Nieśmiertelni staną przeciwko umarłym i losy się odmienią. Jednakże by ocalić siebie i tych ludzi musisz mi powiedzieć więcej.
Powiedz nam wszystko co wiesz o tych umarłych a staniemy pomiędzy wami a nimi i ocalimy was od nich.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Sierpień 2008, 12:20:45 »
Kobieta zaśmiała się przeraźliwie - Nic nie jesteście w stanie zrobić! To sprawa ludzi, nie wasza, nie nieumarłych! - Ludzie zaczęli szemrać. Jedni poganiali drugich, którzy biegli do domostw po złoto i kosztowności. Sołtys podszedł do Wampirów - A ludzie nadal są zabobonni. Nic, trzeba będzie zrobić to co karze wiedźma. Inaczej ludzie sie przeciwko nam zbuntują...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Powstali zmarli
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Sierpień 2008, 12:20:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything