Autor Wątek: Krwawa Stajnia  (Przeczytany 3240 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Krwawa Stajnia
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Sierpień 2008, 12:39:53 »
Walentin spojrzała sie na Foltesta:
- I to ma być wilkołak??? W zyciu nie widziałam wilkołaka ,ale jakoś mi to nie pasuje. To chyba musi byc co innego co? Jak myślisz? Co to jest i co może chciec od nich, bo ja nie mam pojęcia.

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Krwawa Stajnia
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Sierpień 2008, 13:09:47 »
- Nie jestem pewien czy to zwykły wilkołak, ale oprócz tego rodzaju bestii są jeszcze dwa silniejsze, niemal legendarne stworzenia. Pierwsi z tej rasy, najsilniejsi i najpotężniejsi. Większość wampirów o tym wie, prawda Walentin ?? Co my teraz mamy z tym zrobić. Czekać ? Nie, nie mamy na to czasu. Więc co my zrobimym ??
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2008, 13:10:51 wysłana przez Foltest »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Krwawa Stajnia
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Sierpień 2008, 13:09:47 »

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Krwawa Stajnia
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Sierpień 2008, 14:05:31 »
- A nie wiem co zrobimy... - Walentin nadal miała w głowie tego zmutowanego (xD) wilkołaka. Jak go poskromić.. to chyba będzie najtrudniejsze. Kurzce a o jakich legendarnych stworzonkach mówił Foltest??? A dobra mniejsza z tym.
- A ta bestia pojawia się w różnych miejscach? Czy zawsze w tym samym zakątku???

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Krwawa Stajnia
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Sierpień 2008, 14:40:37 »
- Oprócz nas, terroryzuje on jeszcze i inne wioski. Macie racje. Nie możemy tak tego zostawić! Do tej pory nie wiedzieliśmy z czym przyjdzie nam walczyć. Dzięki Wam, już wiemy. Jednak to nie koniec naszych problemów. Jeśli jest to wilkołak, to jest nieśmiertelny. Ale można go jednak zabić - odezwał się sołtys wioski - Tymczasem, przeczekajcie dzień w tej komacie. Nie chcemy, abyście byli zdani na nieprzyjemności z powodu słońca. Tutaj, u mnie w domu, niczego wam nie zabraknie! Czujcie się jak u siebie w domu. A nocą, przejdziemy się śladami bestii...

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Krwawa Stajnia
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Sierpień 2008, 14:41:57 »
- Wiesz Walentin jak można zabić wilkołaka ???

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Krwawa Stajnia
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Sierpień 2008, 20:49:38 »
- Ja??? Eeee.... raczej nie. Hymmm on jest nieśmiertelny... cholerka będzie kłopot. Może masz jakiś pomysł jak powstrzymać tą bestię???

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Krwawa Stajnia
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Sierpień 2008, 20:57:33 »
- No właśnie gdybyś chociaż raz zajrzała do Biblioteki wampirów to byś wiedziała. Ehhh... nie ważne. Można ich zranić tak jak nas srebrnym ostrzem, jedno z takich mam przy sobie.
Wampir wyciągnął ostrze i pokazał Wampirzycy, po chwili schował je z powrotem do pochwy. Konsul zwrócił się do sołtysa:
- Zostawcie nas, ja kładę się spać, a Walentin niech robi co chce. Aaaa... obudźcie mnie wieczorem.

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Krwawa Stajnia
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Sierpień 2008, 21:04:01 »
- Dobranoc... xD - powiedziała pochmurnym głosem Walentin. Po czym położyła się spać...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Krwawa Stajnia
« Odpowiedź #28 dnia: 08 Sierpień 2008, 22:31:02 »
Gdy słońce skryło się za horyzontem, a całą wyspę skrył mrok, do pokoju wampirów weszli ludzi. Sołtys wraz ze swą żoną, starszyzną wioski oraz strażnikami wkroczyli do pokoju - Moi mili! Czas wstawać. Noc już nastał, a my mamy przecież udać się na spacer - Wampiry wstały i przygotowały się do drogi. Wyszły razem z eskortą ludzi na plac przed domem sołtysa. Zaczęli kierować się w znane im miejsce. Ruszyli ku stajni, lecz tym razem nie wchodzili do niej, tylko obeszli ją dookoła dochodząc do wydeptanej i zroszonej krwią stajennych zwierząt ścieżki w zbożach. To tędy uciekł potwór. Przodem ruszyły Wampiry oraz Sołtys wraz z żoną. Za nimi starszyzna, a po bokach i na końcu straż. Zboże było stratowane, a w wilgotnej ziemi znać było ślady potężnych łap. Wędrowali dalej, pośród zbóż snuł się odór rozkładających się szczątek. Nagle, pośród zbóż zauważyli coś dziwnego. Kilka złotych monet zamigotało światłem odbitego ognia pochodni. Zgromadzeni podeszli bliżej. W kałuży krwi, wybebeszony leżał człowiek, który zaczął już gnić.
- O niebiosa! To Kert, czeladnik naszego kowala. Zagiął kilka dni temu - Zawołała kobieta wchodząca w skał starszyzny. Nagle ptaki wydziobujące z kłosów ziarna zerwały się z krzykiem. Wszystkich zgromadzonych opanował niepokój. Wręcz czuli na sobie wzrok i oddech bestii. Za ich plecami, w zbożu dało się słyszeć dziwne słowa, a już po chwili zawiał straszny wiatr. Wszyscy odwrócili się w tamtym kierunku, a to był ich błąd. Ze zbóż, które w potwornym wietrze dawały niemożliwą do ogarnięcia wzrokiem fale, wyrwała się z rykiem bestia. Zanim zdążyli się odwrócić bestia zabiła już jednego strażnika. W blasku księżyca, pośród pól, 5m przed nimi stał Wilkołak. Jego srebrne futro rozwiewał wiatr. Wilkołak wydał ryk, który poszybował w przestworza, po czym jednym potężnym skokiem przeskoczył zgromadzonych i zniknął w polach. Zaraz po tym wiatr przestał wiać i wszystko ucichło...
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2008, 18:01:42 wysłana przez Gunses »

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Krwawa Stajnia
« Odpowiedź #29 dnia: 08 Sierpień 2008, 22:39:59 »
Wampir przez chwilę wahał się czy ruszyć za bestią czy zostać, po chwili przemówił w stronę tłumu:
- Mężczyźni za mną, nie chciałbym z nim walczyć, ale jeśli zajdzie taka potrzeba to stanę do walki. Jak już mówiłem Srebrny Wilkołak jest legendarną bestią. Chodźcie za mną może uda się jakoś rozwiązać tą sprawe.
Konsul nie czekając na reakcję tłumu ruszył za wilkołakiem....
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2008, 22:44:12 wysłana przez Foltest »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Krwawa Stajnia
« Odpowiedź #30 dnia: 08 Sierpień 2008, 22:59:06 »
Biegliście, a Wilkołak bawił się z wami. raz to wy goniliście jego, raz to on gonił was. Biegliście długo. Foltest, ze względu na to, iż należy do rasy Wampirów zostawił ludzi daleko w tyle. Pola się skończyły, a zaczął się teren górzyty. Skończyły się także i ślady. Wszystko wskazuje na to, że to gdzieś w górach ukrywa się Wilkołak, i że to tam ma swoje leże. Wampir wiedział, że pogoń sam na sam za Srebrnym Wilkołakiem jest samobójstwem. Wrócił więc szlakiem którym biegł, napotykając po drodze wycieńczonych mężczyzn. Wrócili razem do wioski, na miejscu spotkał Walentin, której opowiedział o wszystkim. Udali się do karczmy na naradę..

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Krwawa Stajnia
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Sierpień 2008, 13:06:35 »
Wampiry usiadły przy jednym ze stolików, razem z sołtysem wioski i starszyzną.
- Hmmmm... Wilkołak uciekł, więc co my teraz zrobimy. Pomysły mi się kończą. Macie jakieś pomysły ???

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Krwawa Stajnia
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Sierpień 2008, 13:25:06 »
- Srebrny wilkołak - poprawiła go Walntin. Najstarszy mężczyzna w starszyźnie powiedział:
- W mej rodzinie krąży historia o walce ze Srebrnym wilkołakiem. Wezwane zostały wampiry, ale na łowy przybyło znacznie więcej Wampirów. Mój dziad, będąc wtedy dzieckiem widział, jak srebrny zabił 6 Wampirów. Proponuje... abyście udali się do swej siedziby, tam obmyślili plan ataku na srebrnego, a potem wrócili ze szwadronem Wampirów.
- Dobry pomysł - rzekł sołtys - Wasze przybycie i zainteresowanie sprawą napełniają nas nadzieją. Wracajcie do siedziby.
- Nie zawiedziemy - rzekł Foltest do zgromadzonych. Tymczasem Walentin podeszła do żony sołtysa która siedziała obok kobiety będącej w starszyźnie - Trzymajcie dzieci w grupie, blisko ludzi. Wilkołak nie będzie atakował w tłumie... Trzymajcie się - po chwili sołtys wraz z żoną oraz starszyzna wioski pożegnali Wampirów, którzy odjechali do siedziby wozami.

Zadanie Wykonane

Walentin - 200 sztuk złota
Foltest - 200 sztuk złota

PS Niech jedno z Was spisze sprawozdanie z misji w temacie Raporty.
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2008, 13:26:02 wysłana przez Gunses »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Krwawa Stajnia
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Sierpień 2008, 13:25:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything