Autor Wątek: Epuls  (Przeczytany 3180 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Epuls
« dnia: 29 Listopad 2006, 17:26:48 »
Mam takowe pytanie, czy korzystacie z usług firmy epuls.pl ? Ja zaznaczę że nie, i niemam zamiaru, ale to postaram się opisać, dlaczego tak jest.

Otóż nie obchodzi mnie kto jak wygląda, co lubi, jaki ma nastrój, czy lubi Tokio Hotel i pokemonowe piśmidła typu Victor Gimnazjalista. Nie interesuje mnie również to, kto kogo kochał, z kim chodzi,jaką ma klatę etc.
Na pierwszy ogień idzie ich główny FAQ :

Cytuj
Z EPULSem przeżyjesz miłość, łzy, smutki i radości życia. Wystrzegamy się sztuczności i między innymi dlatego jesteśmy serwisem przyjaznym

Czy internet jest jedyną radością życia? Dla niektórych tak, ale tylko niektórych. Oni wystrzegają się sztuczności - LOL[/color] , w epulsie każdy może mieć idealne wymiary, każdy może być idealny, tolerować wszystek, ale niestety, my wiemy jaka jest prawda.... miłość...buhaha, gratulacje dla tego kto to pisał. Smutek? Owszem. ÂŁzy? Jak najbardziej.

Jaka jest cała idea tego serwisu? Tylko taka, że my damy swoje zdjęcia do publikacji/bądź napiszemy o zainteresowaniach, później wejdą mądre dziewczyny i zaczną wyśmiewać to/tamto/i tamto. Wiem, bo niejednokrotnie już widziałem takie sytuacje. To ma być ta cała wspaniałość? No comment.
Niczemu to dobremu nie służy, a może przynieść rozczarowanie i przykrość. Epuls jest serwisem dobrym dla 12 latek, które marzą o królewiczu, pałacu, karocy i Bóg wie jeszcze co. Ja się wystrzegam tego serwisu i ich treści - bynajmniej, lepiej na tym wyjdę.

Dla Tawerny Gothic

Arkhan
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad 2006, 18:16:48 wysłana przez DODO »

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Epuls
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Listopad 2006, 17:49:03 »
Sam wygląd strony odrzuca... Typowa stronka dzieci neo....
Cytuj
Z EPULSem przeżyjesz miłość
Co? ÂŻe niby mam się zakochać przez internet? Masssakra...
Cytuj
Wystrzegamy się sztuczności
Tia... jasne... w internecie mogę sobie wrzucić fotkę trochę podrasowaną w jakimś programie, lub wogóle kogoś innego... Napisać o sobie dziwne rzeczy...Tak robią dzieci na takich właśnie stronkach. Jak ktoś się nudzi i nie ma co robić to lepiej rzeby wyszedł na dwór, spotkał się ze znajomymi, a nie przesiadywał godzinami w internecie...

Forum Tawerny Gothic

Epuls
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Listopad 2006, 17:49:03 »

Thoro

  • Gość
Epuls
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Listopad 2006, 18:29:40 »
Cytuj
Wystrzegamy się sztuczności

Tak, jakie te pokemony szczere. Oczywiście każdy podaje same prawdziwe informacje bo... na eplusie wszyscy wystrzegamy się sztuczności a szczerość jest najważniejsza.

Właściwie nie wiem jaka jest główna idea tego serwisu. Czyżby przeżywanie "miłości, łez i smutku"? Nie sądzę, lecz omawiany eplus jest zapewne serwisem typu "hujumuju" czyli wszystko dla pokemonów. Właściwie nie wiemy czemu ma on służyć, zawieraniu nowych znajomości z ludźmi na równie niskim poziomie, czy zbiorowym popadaniem w histerie i kompleksy?
Już samo hasełko reklamowe serwisu, jest jak najbardziej na poziomie osób do których kierowana jest ów witryna "((EPULS.PL)) - Najlepsza (na 100%)* polska strona sieci!"...

Cytuj
Epuls jest serwisem dobrym dla 12 latek, które marzą o królewiczu, pałacu, karocy

Zapomniałeś wspomnieć o pierwszym razie, z tym jednym jedynym najjedyniejszym, który poza nami świata nie widzi. Najlepiej pośród mistycznej scenerii, armii świec noi łożu pachnącym różami...

Podsumowując - eplus, to typowy serwis dla tzw. pokemonów, licznych nastolatek z kompleksami, urojeniami oraz głupotą nabytą z ogółu i trendów nakręcanych przez takie pierdoły jak Viva, Bravo które tworzą cały ten zamęt, światopogląd i ideologie tego "zjawiska". Kiedyś nie było komputerów, ani tak dziwnej mentalności jaką obserwujemy teraz... Cóż strach pomyśleć, przecież takie oto zdesperowane nastolatki mają w przyszłości zakładać rodziny, tworzyć państwo itd. Tak, z różnych urojeń i "trendów" się wyrasta jednak znaczący ślad na psychice zostanie do końca życia...
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad 2006, 18:34:12 wysłana przez DODO »

Offline aleks194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Epuls
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Luty 2007, 11:53:45 »
Jeżeli chodzi o Epulsa mam konto i co mi się w tym nie podoba to

1. jeżeli kupujesz sobie jakieś bajery Epulsa divine płacisz jedyne 36zł  ,ale są też tańsze po 10 zł i po chyba 5zł

2. Nie wiem {jak jest wyżej napisane czy muwią prawdę} czy to prawda co piszą.

3. trzeba co miesiąc przedłużać swojego dodatkowego Eplusa.

4. najczęściej logują się hamscy ludzie którzy Cię, jeżeli się nie spowdobasz wyzywają i mogą Cie z hackować {były takie przypadki}

5. Jeżeli nie przdłużysz  sojego dodatkowego epulsa tracisz go i 25 pulsów

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Epuls
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Luty 2007, 18:59:59 »
Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Epuls'a - pomyślałem: Raj dla pedofilów. Zapewne nie tylko ja tak myślę. Nie jest wymagane zdjęcie co zapewnia takim osobom anonimowość, informacje na "profilqch" nie zawsze zgadzają się z rzeczywistością. Jestem bardzo przeciwny takiej "rozrywce" internetowej. Jednak na stronie głównej ów serwisu pisząc słowa "Z EPULSem przeżyjesz miłość, łzy, smutki i radości życia. " grubo przesadzili, dlatego nigdy więcej tam nie zaglądałem.

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Epuls
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Luty 2007, 19:21:58 »
moim zdaniem najgorszą rzeczą na epulsie jest komercha
pasują za dodatkowe epuls pro i divine potem sms coś tam
i dalej reklamy po bokach i ogólnie wpieprzane gdzie sie da

a i takie błędne koło wszystkich serwisów tego typu ty dasz mi 10 to ja sie odwdzięcze

zjebane serwery gdzie około godziny 20 nie da sie wejść :)

skrypty epulsa  zjebane totalnie nieprzemyślane idiotyczne rozwiązania tych minifor...

ale o dziwo ciągle przybywa tam ludzi


a co do tego tekstu z miłością to zdażają sie cuda
mój dobry kolega poznał jedna dziewczyne na epulsie, później sie spotkali  ze znajomymi i mój kumpel teraz chodzi z kumpelą tej dziewczyny :P ale to są odosobnione przypadki

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Epuls
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Sierpień 2007, 15:45:50 »
Ja nie korzystam z Epuls, ponieważ internet ma za zadanie oceniać ludzie nie po ich wyglądzie czy stanie majątkowym. Internet ma oceniać ludzi po ich poglądach na świat czy zaineresowaniach wtedy jest dużo lepiej.

P.S Nie korzystam z Epuls m.in z przyczyny napisanej wyżej

Forum Tawerny Gothic

Epuls
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Sierpień 2007, 15:45:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything