Autor Wątek: Najtrudniejszy rozdział  (Przeczytany 22165 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Październik 2008, 20:09:24 »
Dla mnie najtrudniejsze również były 5 i 6 rozdział - nie ze względu na walki, bo tak silnej postaci, jaką ma się w tych rozdziałach, mało kto zdolny jest sprostać. Najgorsze było dla mnie rozwiązywanie tych wszystkich zagadek, znajdowanie odpowiedniej kolejności przełączników itp. itd. - jest to nudne, frustrujące i łatwo można się pogubić. :'(

Offline salami97

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: -2
Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Październik 2008, 15:00:13 »
Według mnie najtrdniejszym(albo najnudniejszym) rozdziałe jest roz.6 jeżeli jest się magiem bo trzeba zdobywać kolejne levele , żeby mieć szósty krąg i uaktywnić uriziela  >:(

Forum Tawerny Gothic

Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Październik 2008, 15:00:13 »

Offline Drago159

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwała Innosowi!
Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Listopad 2008, 20:41:52 »
Nie wiem czemu ale zawsze gdy przechodzę Gothica zawsze jest ten 5 rozdział :D

Offline gumbas18

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Listopad 2008, 16:00:16 »
Według mnie najcięższym rozdziałem był rozdział 2 ponieważ musiałem odnaleźć gniazdo co było łatwe ale kiedy trzeba było je odtworzyć to już było ciężko ponieważ kiedy tam wchodziłem to ciągle mnie atakowały pełzacze ale kiedy je już pokonałem je to była jeszcze królowa z którą miałem też wiele problemów ponieważ gdy do niej podchodziłem żeby ją zaatakować to ją zaatakowałem ale ona mnie też i za jednym atakiem zabierała mi 50% życia i na niej wydałem najwięcej mikstur na życie ale i tak jej  nie mogłem pokonać więc kupiłem czary których szukałem około 1 godziny i wtedy ją pokonałem więc dlatego uważam 2 rozdział za najcięższy

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Czerwiec 2009, 20:10:46 »
Dla mnie II bo I to monotonia kilka zadań w SO a później właśnie trzeba jakiś lvl mieć i umiejętności i zaczynają się schody bo trzeba by zdobyć je w jakiś sposób a każdy wie że wypełnianie samych zadań to mało :D

Oktawian August

  • Gość
Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Czerwiec 2009, 20:30:34 »
ÂŻaden rozdział nie jest trudny ,ale w III rozdziale są nawet trudne zadania i można przez nie zginąć.

Offline Fenthick

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Czerwiec 2009, 12:47:53 »
najtrudniejszy 6 rozdział trudno było rozwiązac te zagatki nawet z poradnikem

Offline Skarpetus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Sierpień 2009, 20:22:56 »
Dla mnie pierwszy rozdział sest najtrudniejszy poniewarz ma się wtedy słaby poziom jakeś łachy i zardzewiały miecz staty też są cienkie. Dużo razy jestem w nim zabijany :'( .

Offline Angelius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: -2
Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #28 dnia: 28 Maj 2010, 14:29:36 »
Dla mnie najtrudniejszy był 5 bo jest tam dużo latania i w ogóle zagadek

Offline Geralt z Rivii1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #29 dnia: 30 Maj 2010, 21:11:51 »
Rozdział 5. Dlaczego? Bo świątynia ÂŚniącego ma, oprócz zagadek, bardzo trudnych przeciwników. Szkielety były dość proste, pełzacze świątynne też, ale z nieumarłymi orkami i fanatycznymi świrami z Sekty już było ciężko. Zbroja z pancerzy pełzaczy i krzyk wojownika/pięść trolla nie spisywały się za bardzo w tutejszych walkach. Nie mówiąc już o broni dystansowej (magiem jeszcze nie grałem, więc nie wiem jak magia się spisuje. Szósty rozdział był łatwiejszy, bo przeciwnicy ze świątyni odnowili się w małych ilościach (owszem, ich silniejsze wersje, ale przy tak małej liczbie byli dość prości), kroczyło się we wzmocnionej zbroi z rudy i z naładowanym URIZIELEM w rękach. Piąty uważam za najtrudniejszy, ale pomijając przechodzenie przez miasto orków (przed wejściem do świątyni) i zdobywanie zbroi, ładowanie URIZIELA i krojenie Gomeza i jego pachołków (po wyjściu ze świątyni).

Offline Patero

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Czerwiec 2010, 18:34:20 »
Pierwszy raz instalując grę i uruchamiając ją najtrudniejszym rozdziałem zdawał mi się ten numer jeden. To właśnie tam należy zdobyć odpowiedni poziom w celu przyjęcia do gildii, a i przemieszczać się w obrębie trzech obozów i w końcu wybrać stronę, z którą chce się trzymać do końca. Doprawdy wybór gildii nie jest taki prosty, jak się wydaje, bo ja po kilkumiesięcznej przerwie gry w 'jedynkę' mam nadal problem z przyjęciem do Nowego Obozu, jako szkodnik... Później zdaje się być wszystko łatwiejsze, każdy kolejny rozdział zdaje się być prostszy, czasami wręcz banalny.

Offline Felmad

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Wrzesień 2010, 21:42:31 »
Też sądzę że nie ma trudnych rozdziałów jednak jeżeli już to rozdział 1. Trzeba się trochę nabawić jeżeli chce się mieć postać na 13 (lub 15 lvlu dawno nie grałem :p) dlatego jest on w moim przypadku czasochłonny. Poza tym, można łatwo zginać od upadku a jak nie masz akrobatyki to % śmierci jest jeszcze większy xD

Offline Sairus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Wrzesień 2010, 18:52:28 »
Dla mnie wszystkie rozdziały są łatwe. Chociaż dopóki nie zdobędę 3 czy 4 poziomu to I rozdział jest trochę trudny.

Aneuthanasia

  • Gość
Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #33 dnia: 14 Czerwiec 2011, 13:45:15 »
Rozdział nie są trudne, tylko pewne momenty w nich. Więc 1 rozdział cały bym zaliczył, zwłaszcza jak ktoś gra pierwszy raz :P

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #34 dnia: 31 Lipiec 2011, 10:59:04 »
Wg mnie oprócz rozdziału 1(uważam, że jest trudny z bardzo prostego względu, gdyż zaczynamy od 0) trudny jest również rozdział 3 w którym poszukujemy kamieni ogniskujących, co swoją drogą jest jednym z najciekawszych jak nie najciekawszym zadaniem w pierwszej części Gothica. No i również ostatni szósty rozdział, gdzie trzeba przejść wszystkie pułapki by dorwać się w końcu do komnaty ÂŚniącego ;p.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #35 dnia: 31 Lipiec 2011, 11:26:21 »
orpócz 5 i 6 z oczywistych względów :D to początek 3 jak się idzie na cmentarzysko a wtedy ma się jeszcze słabe staty :D

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #36 dnia: 31 Lipiec 2011, 12:03:13 »
Przedwczoraj ukończyłem Gothica po raz trzeci. I mówiąc szczerza żaden z rozdziałów nie był dla mnie jakimś szczególnie trudniejszym. W każdym z nich trafiamy na przeciwników, z którymi bardzo ciężko wygrać, ale to od nas zależy kogo atakujemy. W pierwszym rozdziale, gdy ktoś sprawnie walczy tym starym mieczem, można bez problemu nabić drugi poziom. Wyuczyć się do 20 pkt siły, podstaw walki, zdobyć niewykończone ostrze i spodnie kopacza. Kretoszczury, ścierwojady to dla nas pestka. Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie misje tego rozdziału. Gdy jesteśmy już w drugim rozdziale, ja miałem 10 poziom. Postać jeż już tak wyszkolona, że bez problemu zabija wilki, jaszczury, topielce, krwiopijce, pełzacze). Z dalszymi rozdziałami jest bardzo podobnie. Mając świetnie wyszkolona postać, bez problemu jesteśmy w stanie pokonać przeciwników, których nam ten rozdział przysporzył.
Oczywiście jest to zdanie kogoś kto grę zna na wylot, zna świat, wie z kim walczyć, jak stworzyć postać, jak przejść misje i z jakim ekwipunkiem chodzić ;>

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #37 dnia: 24 Luty 2016, 22:04:21 »
przywracanie wątku

Offline Κεαηυ

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 241
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ur mom gay
    • Karta postaci

Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #38 dnia: 25 Lipiec 2016, 19:18:16 »
Zdecydowanie pierwszy rozdział. Jesteśmy słabi, praktycznie wszystko może nas zabić, a w lasach można spotkać istoty na które lepiej nie wpadać. Dodatkowo nieoczyszczony świat może zaskoczyć wyskakującym zza drzew cieniostworem ^^.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Najtrudniejszy rozdział
« Odpowiedź #38 dnia: 25 Lipiec 2016, 19:18:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything