Autor Wątek: Mag Ognia i runy Beliara  (Przeczytany 2895 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tommy131

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Mag Ognia i runy Beliara
« dnia: 04 Sierpień 2008, 22:18:00 »
To będzie mały wątek.Chodzi mi o to że jako Mag OGNIA czyli sługa INNOSA można wykorzystywać runy BELIARA.Mi to się akurat nie bardzo podoba bo przecież Mag Ognia jest z Innosem i jest mu przecież nakazane by zabijać,odpędzać i po prostu tępić wszystkie istoty Beliara.Chcę żebyście pisali o tym czy wam to wisi czy pasuje albo nie.
P0ZDR0

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Mag Ognia i runy Beliara
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sierpień 2008, 22:25:45 »
Też wymyśliłeś. Mi to wszystko jedno. Może nawet pałką walczyć, byleby się przydał. Jak chce, niech czaruje sobie i Adanosem. A co to kogo obchodzi? Ale mag ognia też ma zabijać, i nie pisze nigdzie, czym ma tępić wszystkie te "złe" bestie.
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień 2008, 22:26:06 wysłana przez .:Dexter:. »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mag Ognia i runy Beliara
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sierpień 2008, 22:25:45 »

Offline Pilaf

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mag Ognia i runy Beliara
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Sierpień 2008, 17:21:44 »
No czy ja wiem, czy to takie złe... Kto powiedział, że mag ognia musi być Innosem?? Nikt! Czyli w praktyce to ja mogę udawać maga ognia, a tak na serio to być nekro... A mi to wszystko jedno z tym ;]

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mag Ognia i runy Beliara
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Sierpień 2008, 13:48:10 »
Mnie to pasuje, że mogę używać zaklęć Beliara będąc magiem ognia. Gdyby mag służący danemu bogu nie mógł używać pozostałych zaklęć od innych bogów, to także magowie wody by nie mogli używać czarów Innosa i Beliara i na odwrót, a to by trochę ograniczało maga. No bo np. w Gothic II grając magiem miałoby się tylko do wyboru zaklęcia ognia, których jest zaledwie 6, więc to chyba nie jest imponująca liczba i gra magiem byłaby wtedy nudna. Dlatego dobrze, że każdym magiem można używać każdych czarów.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mag Ognia i runy Beliara
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Sierpień 2008, 13:48:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top