Autor Wątek: Patch 1.7 zapowiedziany!  (Przeczytany 33679 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Grudzień 2008, 22:30:25 »
Złota edycja bodajże będzie już zawierać poprawkę polonizacji. Ale czy zostanie wydany też osobny patch - nie wiem. Ale jest to bardzo prawdopodobne.

Offline robus_27

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Grudzień 2008, 13:48:15 »
reasumuja to kiedy wyjdzie ten patch ??? już w nowym roku 2009 ? czy wogóle nie wyjdzie ?
bo chyba teraz powinni się zajac patchami do gothic 3 zmierzch bogów :p

Forum Tawerny Gothic

Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Grudzień 2008, 13:48:15 »

Offline Puotek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Grudzień 2008, 15:46:52 »
reasumuja to kiedy wyjdzie ten patch ??? już w nowym roku 2009 ? czy wogóle nie wyjdzie ?
bo chyba teraz powinni się zajac patchami do gothic 3 zmierzch bogów :p
Nie no wyjdzie na początku 2009 roku, ale kiedy dokładnie to nie wiadomo ;)
A co do patchowania Zmierzchu Bogów, to wydaje mi się, że na razie jest to bezcelowe, bo Jowood będzie wydawał oficjalne patche i ma wyjść jeszcze jakaś "zawartość dodatkowa" (dodatek dodatku :P), więc ewentualnie po tym CPT zapewne zabrał by się za łatanie ZB ;)

McSloniu

  • Gość
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Grudzień 2008, 18:08:19 »
Im  dłużej będą go robić tym lepiej. Jak zrobią za szybko to bedzie marny. Dowód Zmierch Bogów. Jak by twórcy się nie pospieszyli to mógłby wyjść bardzo fajny dodatek, a tu świat skrócony, myzyka  - (bez komentarza), fabuła - ''pisana na kolanie'', bugi, bugi i bugi...
Nawet jak by go spatchowali tysiącami łatek to nie będzie to samo - jak gdyby zrobili go porządnie. Co do patcha 1,7 z niecierpliwością czekam. Chętnie przejde Gothica 3 jeszcze raz.

Offline michapod

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Styczeń 2009, 11:51:38 »
CPT zapowiedziało że nie podejmą się łatania Zmierzchu Bogów, a co do patcha 1.7 do Gothica 3 ma on wnieść sporo nowości a premiera będzie chyba pod koniec stycznia CPT oznajmiło że trwają już ostatnie testy niestety w związku z małą ilością czasu oraz osób testujących testy tego patcha jeszcze trochę potrwają
Info z forum jowood   

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Styczeń 2009, 13:10:32 »
No fajnie by było żeby wyszedł pod koniec stycznia bo akurat nowego kompa kupuję :)
Ale nie chcę ich popędzać lepiej wydać później a bardziej dopracować niż wcześniej a ma być zabugowany :)

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Styczeń 2009, 13:19:31 »
może ten patch skłoni mnie do ponownego zagrania w g3... Mam nadzieje, że warto było czekać na niego tyle czasu.

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Styczeń 2009, 20:48:51 »
Jestem ciekaw czy zaimplementują w patch poprawkę lokalizacyjną, o której możemy poczytać w tym temacie - http://gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,17610.0.html
Przypuszczam tak, ponieważ CP współpracuje z CD Projekt.

Znalazłem potwierdzenie więc poprawka będzie zaimplementowana.
P.S. Pod TYM adresem możecie na bieżąco śledzić informacje na temat Enhanced Edition.


Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Styczeń 2009, 22:08:09 »
Po przeczytaniu wszystkich newsów robena stwierdzam że po tym patchu gothic 3 będzie całkowicie grywalną grą bez bugów + dodatkowe zmiany jak np nowy system AI wreście podczas walk nie będzie tak nudno :D

Offline Cichy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #29 dnia: 25 Styczeń 2009, 08:45:21 »
gothic 3 jest banalny za to zmierzch bogów narazie niestety jest niedoprzejscia bez kodów ;/ przez to ze znikaja Npckowie z miast ;/

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Luty 2009, 19:58:22 »
Niedawno pojawił się kolejny wpis na blogu RobeNa. Mamy wreszcie materiał Video!!!
Link - http://ja.gram.pl/RobeN

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Luty 2009, 13:48:12 »
Ponoć patch ma ważyć 800 mb, z tego co wyczytałem. Przy takim rozmiarze to chyba połowa gry, i ustawień będzie pozmieniana. Pozostaje tylko czekać, bo jak wyjdzie patch to na pewno zagram jeszcze raz w gothica 3.

Offline Bomba

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Luty 2009, 22:01:12 »
Macie może jakieś ciekawe informacje dotyczące postępów prac nad tym patchem? Kiedyś czytałem że pod koniec stycznia miał już byc ale niestety jeszcze go nie skończyli:(

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Luty 2009, 15:47:05 »
Little BiG BloG jako pierwsi w Polsce zobaczyli krótki gameplay przedstawiający podróż z Trelis do Bragi.
Więcej informacji na stronie:
http://littlebigblogpl.wordpress.com/2009/02/17/lbb-exclusive-gothic-3-enhanced-edition-pierwsze-wrazenia/

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Luty 2009, 16:04:13 »
No, no widac ze Gothic 3 w koncu stanie sie fajnym i grywalnym tytulem. Nie moge sie doczekac.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Luty 2009, 17:35:52 »
No cóż, nieźle się zapowiada, może gra wreszcie będzie wyglądać tak jak powinna od samego początku. CP nie musi się bać o brak zajęcia po ukończeniu tej łatki, wszakże ZB czeka, a potem? Kto wie, może Aracania? Miejmy nadzieję że jednak nie :P

Respev

  • Gość
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Luty 2009, 19:08:04 »
Cytuj
CP nie musi się bać o brak zajęcia po ukończeniu tej łatki, wszakże ZB czeka, a potem?
Zmierzch Bogów jest wykonany przez Trine Games i to oni wykonują uaktualnienia. CP Team oficjalnie ogłosił, iż nie będzie poprawiał dodatku.

Cytuj
No cóż, nieźle się zapowiada, może gra wreszcie będzie wyglądać tak jak powinna od samego początku.
Zapewniam, że nie. Patch nie jest rewolucyjny. Gracze mają za duże oczekiwania. Widzieliśmy już z Isentorem długi, bo ponad 20 minutowy materiał przedstawiający Edycję Rozszerzoną . Nie ma rewolucji. AI niby poprawione, ale i tak walki wiele się nie różnią. Niektórzy mówią, że patch uczyni z gry "Gothica 3,5", a ja uważam, że będzie to tylko "Gothic 3,25". W kwestii wydajności - jest lepiej. Myślę, że około 25%-40% skok wydajnościowy będzie zauważalny.

Cytuj
Little BiG BloG jako pierwsi w Polsce
Guzik prawda, my widzieliśmy go pierwsi ;) Materiał dostaliśmy 15 lutego.
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2009, 19:13:44 wysłana przez Respev »

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Luty 2009, 20:19:27 »
Cytuj
Guzik prawda, my widzieliśmy go pierwsi ;). Materiał dostaliśmy 15 lutego.
Więc Little BiG BloG kłamie :-\.

Respev

  • Gość
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Luty 2009, 20:36:05 »
Ciekawe jestem, skąd Little BiG BloG w ogóle dostało dostęp do tego filmu. Film miał być exclusivem nagranym przez RobeNa specjalnie dla nas. Niestety, RobeN zrobił nas w konia i będę musiał sobie z nim porozmawiać...

McSloniu

  • Gość
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #39 dnia: 27 Luty 2009, 21:37:27 »
Sądze, że ten patch odnowi Gothica 3. Zagram w (już można powiedzieć) starego Gothiczka 3, jeszcze raz. Spodobało mi się to, że wprowadzono nowe bronie. Np. topory. Ja w G3 nigdy nie użuwałem toporów. No może tylko tego barbarzyńskiego. Już nie mogę się doczekać :). Jak sadzicie kiedy bedzie on dostępny? tylko jak ma ktoś odpowiedzieć coś w stylu: ''Kiedy zakończą prace nad nim'' - to dziękuje. Tego to się sam domyślam. :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #39 dnia: 27 Luty 2009, 21:37:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything