Autor Wątek: Kto z Was ukończył grę?  (Przeczytany 5573 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Kto z Was ukończył grę?
« dnia: 28 Listopad 2006, 19:24:32 »
Witam, chciałbym się dowiedzieć ilu z Was ukończyło trzecią część Gothica? Powiem szczerze, że ja zrobiłem to na 2 sposoby.Jak sługa Innosa i Adanosa.Zaintrygowała mnie jeszcze jedna sprawa-brak żadnego filmu na końcu gry( taki spoiler) także się go nie spodziewajcie... Czy Wy także nie mieliście owego filmu?Proszę o odpowiedzi... Pozdrawiam

Khaleb
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2006, 17:18:36 wysłana przez Thoro »

Offline Xsardas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopad 2006, 16:00:14 »
Gratulacje... ale szkoda że nie ma filmów... no bo zawsze jak się przechodziło jakiegoś Gothica to się właśnie czekało na ten ostatni film ja zawsze myślałem:"Co oni teraz wymyślili ,jak to się skończy" potrafiłem grę w 1 dzień przejść dla filmiku !! Ah... wielka szkoda wielka... ;(
« Ostatnia zmiana: 30 Listopad 2006, 16:11:36 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopad 2006, 16:00:14 »

Offline _Nameless_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Listopad 2006, 18:34:32 »
Ja miałem filmik...znaczy pokaz slajdów ale podobał mi się bardziej niż jaki kolwiek filmik w serii

A o tym, że gra nie ma outra dowiedziałem się przeglądając pliki gry :P są tam reklamy, intro ale outra nie zauważyłem... myślałem, że będzie coś na silniku gry ale slady są lepsze :P

Aha gre przeszedlem jak narazie tylko 1 raz, wspólpracując z Xardasem, teraz przymierzam się do gry jako sługa Beliara

Offline abdul

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Grudzień 2006, 16:33:48 »
ja własnie przeszedłem jako sługa Inosa (wojownik), właśnie sie szykuje go przechodzenia drugi raz jako mag (dla beliara)


PS. pokazik slajdów był super :D

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudzień 2006, 12:01:52 »
Każdy z was tak mówi o tych slajdach a ja już nie mogę wytrzymać...czy ktoś z was mógłby nagrać ostatnie minuty gry oraz ów pokaz slajdów choć by za pomocą programu Fraps. Na pewno ucieszy to wielu [w tym mnie] fanów sagi gothic którym trójeczka nie za bardzo działa.

Offline Aurora

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Grudzień 2006, 19:03:28 »
No to ja też gratuluję wszystkim ,którzy ukończli te grę.
Ja grałam jako wysłannik Innosa.
Według mnie pokaz slajdów nie był dobrym pomysłem. Myśle ,że lepiej by wyszło jak by dali filmik z wszystkimi wiadomościami i fajną muzyczką.
W Gothicu II było fajniej.

Offline KARWO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Grudzień 2006, 20:24:16 »
Ja tam gothica zapewne nie przejde bo bugi mi rozwalają prawie wszystkie questy   np. w połowie gry się zorientowałem  ze główne misje znalezienie kielichów i artefaktów adanosa mam w dzienniku jako nieudane... nie ma opcji dialogowych itp.   Poczekam na porządnego patcha i wtedy spróbuje na nowo.

Offline Apyl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Grudzień 2006, 14:27:46 »
Ja przeszedłem Gothica na 3 sposoby i uważam, że pokaz slajdów jest lepszy od filmika, ale filmiki w trakcie gry mogły być....

Rozwiń wypowiedź - DODO
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień 2006, 14:40:18 wysłana przez DODO »

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Grudzień 2006, 14:52:11 »
Przeszedłem grę 6 razy (wiem, że jestem maniakiem) w taki oto sposób:
Dla orków i dla rebeliantów tymi "profesjami:
-Mag, max mana i 250 wiedzy (troszkę w siłę i w myślistwo)
-Wojownik max w siłę 50 w myślistwo i kilka punktów w manę (miałem około 500 siły)
-ÂŁucznik 150 siły, reszta w myślistwo kilkanaście punktów w mane
Oczywiście skile rozłożyłem podobnie. Na końcu gry oczekiwałem fimiku, ale nie byłem rozczarowany widząc pokaz slajdów. Za każdym razem jest on inny, zależy jaką drogę wybierzem, kogo zabijemy itd.
Ale jednak filmik byłby lepszy.

Garret

Offline Herr Kszekosz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Luty 2007, 15:42:27 »
Nie wiem jak zakończenie po stronie Beliara, ale ja skończyłem jako paladyn i slajdy końcowe wykluczają g4. A ten dodatek do g3, to pewnie dla tych co wybrali Adanosa i dostali się do nowego świata...

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Luty 2007, 15:49:43 »
Ja ukończyłem jako sługa Inosa. A jeżeli chodzi o filmik podobał mi się ale:
-Najmniej ze wszystkich filmików z gothica mi się podobał - nie ma tego klimatu :-(
-Biorąc go pod uwagę małe szanse na 4 część ( może jednak będzie dodatek, albo gra na podstawie wcześniejszych przygód bezimiennego)

Offline memron

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Luty 2007, 17:40:24 »
zdziwilo mnie ze na koncu najnowszego gothica niebylo zadnego filmu tylko jakies tanie obrazki.Tu panowie troche dali ciala bo wolalbym hociaz/chociaż filmik typu...bezimienny poznaje na zabawie u ksardasa fajnom/fajną dupcie zaklada rodzinke sadzi dzewko   az tu nagle...no i mamy dodatek     Pozdro.
« Ostatnia zmiana: 19 Luty 2007, 17:55:37 wysłana przez Boba Fett »

Offline Szaman

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Maj 2007, 21:36:25 »
Ja przeszedłem grę drogą Innosa . 60 lvl, 200 siły, 300 wiedzy, 150 umiejętności myśliwskich itd. A co do filmika... mnie sie nawet podobał, ale szkoda że nic nie było o Xardasie...

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Maj 2007, 22:00:24 »
Ja ukończyłem grę na każdy sposób. Filmiki były fajne, nic do nich nie mam, szkoda tylko że nie było pokazanych nieznanych krain :/

Offline xmati06

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Maj 2007, 18:34:16 »
Wszystkim gratuluje ukoncznia gry!
Sam ukończyłem ja dopiero raz i odożyłem na miesiąc-dwa aby za drugim podejściem nie było za łatwo. Przeszedłem ją ścieżką Innosa. A ten pokaz slajdów to w sumie najprostrzy sposób przekazania dalszych losów bohatera. Cóz filmik może i byłby lepszy ale to też nie jest takie złe. Szkoda tylko że nie ma takiej jakby niepewnośco o te losy jak choćby to było w filmiku z Gothica 2. W tamtym przypadku długo się myślało dlaczego Xardas przeszedłna "ciemną stronę mocy" itd. Ale teraz w sumie jest ciekawość co będzie w następnej części:) jeśli takowa powstanie...

Offline milten ak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Maj 2007, 19:16:23 »
Witam !!!
Gothica 3 dostałem na święta Bożego Narodzenia 06 i już 28 grudnia ją ukończyłem : Za Innosa
Dzisiaj przeszedłem grę ponownie i mówiłem sobie otwarcie                                   : Za Beliara
W przyszłości pewnie będę mówił szczerze i bez wahania                                       : Za Adanosa

 A więc na pytanie kto z was ukończył grę mówię JA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11


               pozdro milten ak

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Maj 2007, 17:09:33 »
Ja ją już dawno przeszedłem, no ale zobaczyłem ten temat i zajrzałem do gry i do ostatniego sava który był w 28.01.2007 i save był już gdy grałem po raz trzeci , a ostatnią stroną był Adanos

Offline Akasha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: -2
Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Maj 2007, 17:17:28 »
Ja też ukończyłem gre jako sługa Innosa. Pokaz slajdów był nawet spoko tylko szkoda , że nie ma możliwości kontynuowania gry. Bo po śmierci Robara mamy zostac przecież królem Myrtany. Ahh jaka szkoda jaka szkoda  
Z niecierpliwościa czekam aż ukaze się w koncu jakiś dodatek.(mam nadzieje że będzie i, że tam będzie można kontynuować gre po przejściu)

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Luty 2016, 20:06:21 »
przywracanie wątku

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kto z Was ukończył grę?
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Luty 2016, 20:06:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top