Autor Wątek: Labirynt Fauna - Film  (Przeczytany 1931 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Labirynt Fauna - Film
« dnia: 31 Lipiec 2008, 22:56:37 »
Ostatnio wypożyczyłem takowy film. Całkiem niezły. Pokazuje fajnego fauna, który śliczny nie jest. Tutaj jest ten gość. To nie jest Narnia. Dobre momenty, ładnie postacie stworzone.
Akcja filmu dzieje się w 1944 roku. Zaraz po wojnie. Partyzanci nadal czają się w lasach. No i jest dzielny kapitan. Zły do szpiku. Zabija, nawet oczu nie mrużąc.
Ale jedno zastrzeżenie. W wypożyczalni znalazłem pudełko w dziale z filmami dla małych dzieci. Mam co do tego wątpliwości. Wiem, jakie małe dzieciaczki są, ale klasyfikacja jest niepoprawna. Raczej w takim filmie nie powinno się znaleźć: dźganie nożem w twarz, strzelanie w klatkę piersiową, przecięcie pleców nożem, poszerzanie uśmiechu nożem. Miłe momenty. Urozmaicają film. Dobrze, że takie się znalazły, ale raczej nie powinno być tego w dziecięcym filmie.
Świetna produkcja, warta polecenia. Co o nim myślicie?

Edit: Chyba zostałem źle zrozumiany, za co przepraszam. Nie miałem na myśli końca wojny, tylko to, że na świecie nadal trwa. A na terenie, gdzie jest akcja filmu, działania wojenne są ku końcowi. Zostali partyzanci do wybcia.
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień 2008, 21:44:48 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

Labirynt Fauna - Film
« dnia: 31 Lipiec 2008, 22:56:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top