Autor Wątek: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!  (Przeczytany 150193 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Diegos6

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #60 dnia: 10 Sierpień 2008, 10:45:41 »
A czy dało by sie naprawić taki błąd:
Gdy jesteśmy w przemianie np. w smoczego zębacza i nabijemy sobie następny lvl to nie daje nam PÂŻ

Fajnie by było żeby dodawało PÂŻ

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #61 dnia: 10 Sierpień 2008, 12:56:14 »
Cytuj
1.Misja "Polowanie na zębacze", zabijamy przywódcę stada i zabieramy mu pazury,dla kupca Lutero(o dziwo nie trzeba mieć umiejętności ściągania pazurów) - poprawcie to.
No tak, ale wtedy to nie będzie miało sensu.

Cytuj
2.  ide sobie i nagle się zapadam
3  chce na coś wskoczyć i nagle skacze bardzo wysoko a potem spadam i mnie nie zabija
Wina silnika, nie poprawimy tego bo to niemożliwe.

Cytuj
3.Często jak nie za każdym razem Dobar i Parlaf zacinają się na tej krawędzi. Można by ją jakoś "wygładzić", a i jeszcze Dobar zacina się przy wiadrze z wodą - http://www.vpx.pl/zdjecie,dobar_i_parlaf.html
Wszyscy kowale zacinają się na wiadrze. Niestety, tego nie można naprawić, a jeśli już, to było by z tym bardzo dużo kombinowania.

Cytuj
Przecież napisałem u jakich postaci jest wpis w "Nauka" - są to tylko dwie osoby.
A skąd pewność, że tylko dwie?
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2008, 12:57:00 wysłana przez Respev »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #61 dnia: 10 Sierpień 2008, 12:56:14 »

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #62 dnia: 10 Sierpień 2008, 13:20:23 »
"A skąd pewność, że tylko dwie?"

Sorry tak naprawdę to są cztery(aktualnie gram w g2nk i jestem w czwartym dziale i tam doszły osoby) zresztą podeślę ci pełne info jak ukończę całe g2nk
Ale mógłbyś zrobić aby wpis dawały NASTÊPUJÂĄCE OSOBY:Erol, Grimbald, Grom i Dragomir.
Niedługo podeślę ci spis wszystkich błędów znalezionych przeze mnie.
A co myslisz o "piłach o cięcia"

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #63 dnia: 10 Sierpień 2008, 13:24:37 »
Nie wiem, nie patrzyłem jeszcze na te piły. Michał92 najprawdopodobniej to naprawi (wątpię, żeby to była wina skryptów). Ma ktoś może zapis gry jeszcze sprzed rozmową z Brutusem (oczywiście w Górniczej Dolinie)? Muszę sprawdzić, czy to co zrobiłem działa.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #64 dnia: 10 Sierpień 2008, 15:05:48 »
Po zabiciu Poszukiwacza czarem "Bryła lodu" (czy jakoś tak, polega na zamrożeniu przecwnika) można z niego "wyjąć" wszystkie, chyba, najlepsze runy w grze, jak się go zabije normalnie to nie dostaje się żadnej runy.
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2008, 15:06:31 wysłana przez Don Corleone »

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #65 dnia: 10 Sierpień 2008, 16:05:28 »
Co do tego:
Cytuj
2.Misja "Złoto Brutusa",błąd jest taki, że nawet nie trzeba odszukać Dena, żeby zliczyć misję - do naprawienia, po prostu trzeba zrobić żeby dopiero po odnalezieniu Dena i jego przeszukaniu można było mu zwrócić złoto a zarazem wykonać misję.
To nie jest błąd. Gdy nie przyniesiemy mu 200 sztuk złota (po prostu tyle nie mamy), Brutus mówi:
Cytuj
Słuchaj, po prostu przynieś mi 200 sztuk złota. Nie obchodzi mnie, skąd je weźmiesz - ważne, żeby to było złoto.

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #66 dnia: 10 Sierpień 2008, 17:07:23 »
Ale nie uważasz, że to duże ułatwienie, przecież Den leży w pobliżu smoczych zębaczy, a przecież wiadomo, że są trudne do pokonania.
P.S. potrzebny jest ci jeszcze ten save, bo mam jeszcze przed wejściem na zamek.
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2008, 18:41:31 wysłana przez Respev »

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #67 dnia: 10 Sierpień 2008, 18:40:41 »
Cytuj
Ale nie uważasz, że to duże ułatwienie, przecież Den leży w pobliżu smoczych zębaczy, a przecież wiadomo, że są trudne do pokonania.
No i co z tego? To co ja mam zrobić? Wziąć i zatrudnić ludzi, którzy dubbingowali Gothica, żeby nagrali od nowa kwestię dialogową z Brutusem?
Cytuj
P.S. potrzebny jest ci jeszcze ten save, bo mam jeszcze przed wejściem na zamek.
Potrzebny.
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2008, 18:41:38 wysłana przez Respev »

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #68 dnia: 10 Sierpień 2008, 19:21:31 »
A po co nowe kwestie, wszystkie kwestie zostaną takie samo. Chodzi mi o to aby opcja oddania złota było dostępna dopiero po przeszukaniu ciało Dena. To wszystko. Jak chcesz twój wybór.

Save wysłany na pw.
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2008, 20:04:45 wysłana przez Szkodnik_66 »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #69 dnia: 12 Sierpień 2008, 16:53:18 »
Nie wiem czy taka sugestia się już nie pojawiła.
Nie wiem również ile czasu by to zabrało i czy chciałoby się wam w takie coś bawić ale tak sobie myślę, że dobrze byłoby dodać niektórym NPC opcję dialogową odnoszącą się do dawania im oręża. W końcu są już opcje na dawanie mikstury leczniczej czy nawet ubrania tak więc dlaczego nie miało by być i tego. Jestem pewien, że taki bajer pomógłby np. w przebijaniu się przez GD wraz z Biffem, który nosi jakiś lipny topór. Można by go wyposażyć w jakiś porządny mieczyk. W razie potrzeby żądało by się zwrotu. Zwiększyłoby to realizm.

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #70 dnia: 12 Sierpień 2008, 19:46:14 »
Nie wiem czy taka sugestia się już nie pojawiła.
Nie wiem również ile czasu by to zabrało i czy chciałoby się wam w takie coś bawić ale tak sobie myślę, że dobrze byłoby dodać niektórym NPC opcję dialogową odnoszącą się do dawania im oręża. W końcu są już opcje na dawanie mikstury leczniczej czy nawet ubrania tak więc dlaczego nie miało by być i tego. Jestem pewien, że taki bajer pomógłby np. w przebijaniu się przez GD wraz z Biffem, który nosi jakiś lipny topór. Można by go wyposażyć w jakiś porządny mieczyk. W razie potrzeby żądało by się zwrotu. Zwiększyłoby to realizm.
Całkiem niezły pomysł ale myślę, że to nie wypali bo trzeba by było nagrywać nowe dialogi a tak w ogóle jest to raczej czasochłonna robota.

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #71 dnia: 12 Sierpień 2008, 20:10:38 »
Cytuj
A po co nowe kwestie, wszystkie kwestie zostaną takie samo. Chodzi mi o to aby opcja oddania złota było dostępna dopiero po przeszukaniu ciało Dena. To wszystko. Jak chcesz twój wybór.
To nie jest wykonalne.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #72 dnia: 12 Sierpień 2008, 21:26:54 »
Całkiem niezły pomysł ale myślę, że to nie wypali bo trzeba by było nagrywać nowe dialogi a tak w ogóle jest to raczej czasochłonna robota.

LOL jakie nowe dialogi? Jestem pewien, że w nagranych już dialogach do gry znajdą się kwestie "Proszę" i "Dziękuję". Jednak nie wiem czy nie byłoby z tym za dużo roboty. Poza tym po co komu głos w takim detalu?

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #73 dnia: 12 Sierpień 2008, 21:37:42 »
Patch ma naprawiać błędy, a nie dodawać nowe opcje. Od tego są modyfikacje.

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #74 dnia: 13 Sierpień 2008, 10:16:43 »
Cytuj:
3.Często jak nie za każdym razem Dobar i Parlaf zacinają się na tej krawędzi. Można by ją jakoś "wygładzić", a i jeszcze Dobar zacina się przy wiadrze z wodą - http://www.vpx.pl/zdjecie,dobar_i_parlaf.html
Wszyscy kowale zacinają się na wiadrze. Niestety, tego nie można naprawić, a jeśli już, to było by z tym bardzo dużo kombinowania.

A dało by się jakoś wygładzić tę krawędź?

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #75 dnia: 13 Sierpień 2008, 10:37:36 »
A dało by się jakoś wygładzić tę krawędź?
Daj screena ukazującego tę krawędź.

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #76 dnia: 13 Sierpień 2008, 10:39:36 »
Po przybyciu Grega, w obozie piratów, możemy oddać księgę rachunkową Fransisowi, za co dostaniemy od niego 500 sztuk złota. Po tym można go pobić, zabrać księgę i znowu oddać. Tak w nieskończoność.

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #77 dnia: 13 Sierpień 2008, 11:20:41 »
A dało by się jakoś wygładzić tę krawędź?
Daj screena ukazującego tę krawędź.

http://www.vpx.pl/zdjecie,dobar_i_parlaf2.html - myślę, że wiesz która to krawędź

Dobar i Parlaf wychodząc z budynku gdzie śpią(tam gdzie jest Edgor) idę w stronę kuźni i o drodze zacinają się na tej krawędzi i trochę trwa za nim się "odetną" Da się tę krawędź jakoś wygładzić?

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #78 dnia: 13 Sierpień 2008, 11:54:00 »
Szkodnik_66, da się, ale nad tym musimy się zastanowić. Momo, dzisiaj się to naprawi. Proszę, żebyście wgrali tego patcha u siebie, a dopiero potem zgłaszali błędy! Być może mogą pojawić się po spatchowaniu niemieckie dialogi czy inne podpisy przy niektórych przedmiotach bądź postaciach! Dlatego trzeba nam to zgłaszać, by nie dochodziło do takich incydentów!

Edycja: Błąd z Francisem naprawiony.
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2008, 12:17:15 wysłana przez Respev »

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #79 dnia: 13 Sierpień 2008, 22:52:57 »
Nie można było wcześniej tego napisać?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #79 dnia: 13 Sierpień 2008, 22:52:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything