Autor Wątek: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!  (Przeczytany 149365 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #40 dnia: 02 Sierpień 2008, 11:08:02 »
Można, tylko, że by to zajęło kilkanaście tygodni i jest bez sensu. Za dużo zmian w kodzie.

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Sierpień 2008, 12:52:18 »
1.Jak chcę kupić u Mistrza Torbena wytrychy to pisze "nowy wpis w dzienniku", ze ów człowiek może mi je sprzedać ale za każdym razem jak zagaduje do niego o te wytrychy to pisze"nowy wpis w dzienniku", po prostu to nie znika.
2. Po daniu Scattyemu(nie wiem jak to się pisze) piwa dostaje się 500 doświadczenia,, najlepiej byłoby to usunąć ten dialog aby w ogóle nie można byłoby mu tego piwa dawać. Ten gostek stoi przed wejściem do kopalni złota w Nocy Kruka.
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2008, 13:53:53 wysłana przez Szkodnik_66 »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Sierpień 2008, 12:52:18 »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #42 dnia: 02 Sierpień 2008, 13:58:50 »
Moje propozycje:

1.Zadanie z Festerem (z polnymi bestiami): rozmawiamy z nim o gnieździe polnych bestji, pojawia się wpis w dzienniku, a po wykończeniu besti i pobiciu Festera, wpis z dziennika znika i doświadczenia za zadanie sie w ogóle nie dostaje. Chciałbym, żeby po wykończeniu polnych besti i po rozmowie z Festerem, pojawiał się zapis w dzienniku w stylu: ,,Ten dureń mi nie zapłacił. Chyba powinienem mu dać nauczkę'' i żeby otrzymywało się doświadczenie.
2.Dodać wpisy do dziennika z tytoniem (te, które możemy dać np. ogrodnikowi z górnego miasta), księgą Lemara, pierścieniem Valentina i talerzem Mari oraz Onara, który można znaleźdź w koszarach. Chodzi oto, że często o tym zapominam.
3. Wyeliminować zwiększenie umiejętności w posługiwaniu się daną bronią, podczas przemiany. Jeśli mamy broń, która zwiększa naszą umiejętność, to po przemianie nasza umiejętność zostanie na stałe zwiększona o tyle, ile zwiększa ją dana broń.
 

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #43 dnia: 02 Sierpień 2008, 14:08:00 »
Przedewszystkim, gratuluje pracowitości i chęci tworcą patcha. Zrobiliście kawał dobrej roboty :]

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #44 dnia: 02 Sierpień 2008, 14:15:55 »
@Roben - z księgą Lehmara i innymi przedmiotami, to chodzi o to, by gracz w ogóle nie wiedział, że dzięki nim możemy coś zdziałać (np. oddać księgę Lehmara Thorbenowi). Dlatego nie pojawiają się przy takich rzeczach wpisy w dzienniku.

Dzisiaj z IsentoRem wymyśliliśmy i wykonaliśmy swego rodzaju "bajer" w menu opcji graficznych. Od teraz będzie można ustawić opcje takie jak ilość krwi podczas walki, wygładzanie krawędzi i wyostrzanie tekstur z poziomu menu w grze. Podobnie jest z reklamami - będziecie mogli je wyłączyć/włączyć z poziomu menu. Standardowo będę wyłączone ;) Powyższe nowości ujrzycie w kolejnym SP (Service Packu).
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2008, 14:19:11 wysłana przez Respev »

Offline przemo0212

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Sierpień 2008, 14:34:57 »
Jest jeszcze błąd z Huno. Mianowicie zabiłem Estebana idę do Huna żeby kupić zbroje a on mi mów że zbroja jest cholernie droga bo Esteban ściąga z niej haracz. No ale on już nie żyje to jak ma go ściągąć? Nie wiem czy to tylko u mnie taki błąd.

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #46 dnia: 02 Sierpień 2008, 14:35:47 »
No dobrze, co w takim razie proponujesz? Obniżkę ceny po zabiciu Estebana? Jeśli możesz, wyślij mi sejw w tym momencie gry.
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2008, 14:36:17 wysłana przez Respev »

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #47 dnia: 02 Sierpień 2008, 14:45:23 »
Jest jeszcze błąd z Huno. Mianowicie zabiłem Estebana idę do Huna żeby kupić zbroje a on mi mów że zbroja jest cholernie droga bo Esteban ściąga z niej haracz. No ale on już nie żyje to jak ma go ściągąć? Nie wiem czy to tylko u mnie taki błąd.

Ja tam mogłem kupować, a wykonałeś misję z paczka stali dla Huna i wytrychami dla Fiska?

P.S Respev dostałeś moje save?
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2008, 14:49:42 wysłana przez Szkodnik_66 »

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #48 dnia: 02 Sierpień 2008, 14:56:46 »
Cytuj
P.S Respev dostałeś moje save?
Tak.

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #49 dnia: 02 Sierpień 2008, 16:02:53 »
1.Musze dać Pardosowi miksturę leczniczą, mam do wyboru esencję, ekstrat i eliksir, kiedy mu daję eliksir nie widać żadnego efektu(nie zwiększa mu się życie), a dając mu ekstrat lub estencję jest jak powinno.
2.Wpis w dzienniku: "Wejście(do obozu bandytów)" - powinno być chyba bez nawiasów bo tak dziwnie to wygląda.
3. Po wykonaniu misji z polowaniem na brzytwiaki(chyba po tej misji) nie mogę gadać z Henrym mówi, żebym go zostawił w spokoju(nie wiem czemu), wcześniej było normalnie, to chyba bug .
4. W grze można spotkać takie drewno z piłą nazywa to się "piła do cięcia", można by to zmienić np. na "drewno do cięcia", bo mi to jakoś dziwnie brzmi.
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2008, 16:06:37 wysłana przez Szkodnik_66 »

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #50 dnia: 02 Sierpień 2008, 16:03:49 »
Cytuj
2.Wpis w dzienniku: "Wejście(do obozu bandytów) - powinno być chyba bez nawiasów bo tak dziwnie to wygląda.
Kiedy pojawia się ten wpis w dzienniku?

Ps. Załatałem błąd z Thorbenem, przy którym pokazywał się cały czas wpis do dziennika jeśli zapytamy się go o sprzedaż wytrychów.
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2008, 16:05:46 wysłana przez Respev »

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #51 dnia: 02 Sierpień 2008, 16:09:10 »
Ten wpis pojawia się jak zagadamy do Sancha(on mówi nam o kopalni złota(misja dla Grega)) jest on na takiej "wysepce" w drodze do wejście do obozu bandytów, dalsze wpisy będą od Franka.

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #52 dnia: 02 Sierpień 2008, 16:12:35 »
Ale "Wejście(do obozu bandytów)" to tytuł zadania czy fragment tekstu w dzienniku?

Nie ważne. Znalazłem już to. Poprawione.
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2008, 16:17:06 wysłana przez Respev »

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #53 dnia: 04 Sierpień 2008, 19:44:00 »
Wybaczcie, że piszę posta "pod rząd" ale mam kilka propozycji:
1. Moja propozycja jest taka aby uporządkować Menu Główne w grze, a więc proponuję aby wpis "Nauka" - http://www.vpx.pl/zdjecie,manu_glowne1.html usunąć, a wszystkie wpisy które były w "Nauce"(czyli Gaan może mnie nauczyć.....; Nicolas może mi pokazać.....) przerzucić do "Nauka w świecie zewnętrznym". Chodzi mi o to aby po pierwszej rozmowie z tymi osobami wpisy był w "Nauka w świecie zewnętrznym".Do tego jeszcze dochodzi myśliwy Talbin z Górniczej Doliny, on tak samo daje w pis w "Nauka". Aha jak nie wiesz gdzie znaleźć te osoby to masz mapkę - http://www.vpx.pl/zdjecie,khorinis.html
2. [Ma sens tylko jak byś zrobił to wcześniej] a więc dobrze by było aby była informacja w "Nauka w świecie zewnętrznym", że Grimbald może nas nauczyć oporządzać zwierzęta; informacja w "Nauka na farmie Onara", że Grom może nas nauczyć czegoś o zwierzętach(jest myśliwym tak ja Grimbald czyli jakiś tekst o oporządzaniu zwierząt); oraz informacja w "Handel w świecie zewnętrznym" że kupiec Erol może nam sprzedać kilka ciekawych rzeczy(czy jakoś tak).
I jeszcze Dragomir(ten od kuszy) nie daje żadnego wpisu, że może nas nauczyć posługiwania się kuszą.
Co myślisz o moich pomysłach?
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2008, 12:57:39 wysłana przez Szkodnik_66 »

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #54 dnia: 04 Sierpień 2008, 19:51:34 »
A ty wiesz, że musielibyśmy wtedy przewertować kilkaset skryptów postaci w celu znalezienia przy jakiej postaci wpisy o nauczaniu trafiają do działu "nauka"?

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #55 dnia: 04 Sierpień 2008, 20:02:59 »
Przecież napisałem u jakich postaci jest wpis w "Nauka" - są to tylko dwie osoby.
Aha tamte osoby(Grimbald, Erol i Grom) nie dają nam w cale wpisów, że mogą nas czegokolwiek nauczyć.
Edit:Ups zapomniałem o Górniczej Dolinie, przecież tam też są myśliwi - mogę też dać wpis w "Nauka", zresztą zakończyłem już Jarkendar to niedługo podeślę ci całe info na ten temat, a i jeszcze lokalizację "pił do cięcia".

Edit(08.08.08) no właśnie do tego jeszcze dochodzi myśliwy Talbin z Górniczej Doliny, on tak samo daje w pis w "Nauka".
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2008, 12:53:39 wysłana przez Szkodnik_66 »

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #56 dnia: 05 Sierpień 2008, 11:23:35 »
Kiedy zapytamy Meldora "Czy są tu jakieś interesujące rzeczy", mówi on nam, że Kardif sprzedaje informacje i pojawia się wpis w dzienniku, potem kiedy zagadamy pierwszy raz do Kardifa, pojawia się wpis, że on sam może nam sprzedać informacje. Czyli jeden wpis jest niepotrzebny. Proponuję aby zrobić tak: jak zapytamy Meldora "Czy są tu jakieś interesujące rzeczy" to żeby nie pojawiał się wpis w dzienniku, albo żeby w ogóle tego dialogu nie było.

Offline XAR_DAS

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #57 dnia: 06 Sierpień 2008, 15:16:40 »
Jest jeszcze jeden błąd związany z chodzeniem, jak jet misja gdzie trzeba Constantinowi ukraść pierścień, (od gildii złodziei zadanie) to nie trzeba uczyć się skradać, wystarczy iść tyłem, i on się nie obudzi . tak samo można wyjść.

I kolejny z przechodzeniem przez zamknięte drzwi
Można to zrobic np. na statku palladynów, żeby dostać się do  pokoju kapitana, trzeba w rogu przy drzwiać stanać  i tak bokiem iść w te drzwi i wtedy można się pojawić po drugiej stronie, tu jest to pokazane :

http://pl.youtube.com/watch?v=x9uM21u9Q8o&mode=related&search=


PS jak problem sie powtórzył, to sorry bo nie miałem czasu czytać wszystkiego (albo też mi się nie chciało)  :-*
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień 2008, 15:17:24 wysłana przez XAR_DAS »

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #58 dnia: 06 Sierpień 2008, 21:06:14 »
Błędy jakie znalazłem w Górniczej Dolinie(II rozdział):
1.Misja "Polowanie na zębacze", zabijamy przywódcę stada i zabieramy mu pazury,dla kupca Lutero(o dziwo nie trzeba mieć umiejętności ściągania pazurów) - poprawcie to.
2.Misja "Złoto Brutusa",błąd jest taki, że nawet nie trzeba odszukać Dena, żeby zliczyć misję - do naprawienia, po prostu trzeba zrobić żeby dopiero po odnalezieniu Dena i jego przeszukaniu można było mu zwrócić złoto a zarazem wykonać misję.
3.Często jak nie za każdym razem Dobar i Parlaf zacinają się na tej krawędzi. Można by ją jakoś "wygładzić", a i jeszcze Dobar zacina się przy wiadrze z wodą - http://www.vpx.pl/zdjecie,dobar_i_parlaf.html

Respev liczę na ciebie :D
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień 2008, 21:08:51 wysłana przez Szkodnik_66 »

Offline Drago12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #59 dnia: 06 Sierpień 2008, 23:14:20 »
mam kilka błędów do naprawienia
1.  kiedy walcze z trollem i on chce mnie walnąć pięścią a ja zrobie krok w tył to jego piącha przezemnie przenika i to mi nic nie robi.
2.  ide sobie i nagle się zapadam
3  chce na coś wskoczyć i nagle skacze bardzo wysoko a potem spadam i mnie nie zabija

Forum Tawerny Gothic

Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #59 dnia: 06 Sierpień 2008, 23:14:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top