Autor Wątek: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!  (Przeczytany 149847 razy)

Description:

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Puotek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #320 dnia: 21 Wrzesień 2009, 13:33:34 »
muttley, słomiany zapał? Prawie dwa miechy a service packa nie widać...
Gdybyś jednak nadal coś robił w jego sprawie, to mogę dorzucić parę bugów, gram od nowa już jakiś czas i wychwyciłem nawet jeden niemiecki tekst, ale nie będę się tu rozpisywał jeśli już Ci się odechciało wydawać SP.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #321 dnia: 21 Wrzesień 2009, 13:58:05 »
Podaj te błędy, jeśli nie muttley to kto inny na pewno poprawi to w nowej wersji.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #321 dnia: 21 Wrzesień 2009, 13:58:05 »

Offline Puotek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #322 dnia: 22 Wrzesień 2009, 15:54:58 »
- podczas pierwszej rozmowy z Cavalornem pojawia się wpis w dzienniku: "Magowie Wody" ale jest pusty, dopiero do rozmowie z Vatrasem jest tam zapisywana jakaś informacja. Wydaje mi się, że wcześniej to nie wystepowało, może to wina SP 1.4 a może po prostu u mnie jednorazowo się stało coś takiego.

- Podczas wykonywania zadania z częściami ornamentu, gdy idziemy do kamiennego kręgu za farmą Lobarta, stoi tam Cavalorn - goły, a powinien mieć założony strój wodnego kręgu. Po rozmowie już jest wszystko ok, bo zakłada strój farmera i idzie do Khorinis.

- Wcześniejszy service pack poprawiał błąd ciągłego pojawiania się wpisu w dzienniku, gdy pytało się Thorbena o wytrychy. Przydało by się wprowadzić taką samą poprawkę jeśli chodzi o Gaana - gdy rozmawia się z nim o prychającym smoczym zębaczu, oraz przy rozmowie z Riordianem o budynkach pradawnych.

- I jeszcze jeden niemiecki tekst, który się jakimś cudem uchował: Gdy Franco wysyła nas, żebyśmy porozmawiali z Ramonem na temat wejścia do obozu, należy z nim (Ramonem) porozmawiać i wyczerpać wszystkie ścieżki dialogowe. Wtedy gdy zagada się go po raz kolejny jest tylko jeden dialog do wyboru: "Ich bin der neue Mann"

Na razie tyle, jestem w trzecim rozdziale i skończyłem wszystkie wątki w jarkendarze. Na bieżąco będę dodawał nowe bugi jeśli takowe znajdę.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #323 dnia: 22 Wrzesień 2009, 17:21:56 »
- podczas pierwszej rozmowy z Cavalornem pojawia się wpis w dzienniku: "Magowie Wody" ale jest pusty, dopiero do rozmowie z Vatrasem jest tam zapisywana jakaś informacja. Wydaje mi się, że wcześniej to nie wystepowało, może to wina SP 1.4 a może po prostu u mnie jednorazowo się stało coś takiego.
Tak było również bez Service Packa.

Offline Olek777

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #324 dnia: 04 Październik 2009, 17:46:45 »
1.Gdy potwory nas atakują i pijemy miksturkę to się odnawia.
2.Krwiopijcy i harpie wlatują nam na łeb.
3.Jak naparzamy z czaru z bliska to nie zadajemy obrażeń.
 Pierwsze dwa były, a trzecie to nie bug. Na przyszłość poczytaj trochę wcześniejszych postów zanim napiszesz.

Offline KuRo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #325 dnia: 06 Październik 2009, 08:19:38 »
a czy  SP v1.4 zawiera wcześniejsze patche (v1.0 v1.1 v1.2 v1.3)

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #326 dnia: 06 Październik 2009, 16:07:31 »
a czy  SP v1.4 zawiera wcześniejsze patche (v1.0 v1.1 v1.2 v1.3)
Tak.

Offline Bruce

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 3
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #327 dnia: 11 Grudzień 2009, 12:58:15 »
Coś wiadomo na temat nowego SP?

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #328 dnia: 11 Grudzień 2009, 16:22:57 »
Tylko że już go nie będzie nowych wersji.

Offline kwikhodron

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #329 dnia: 05 Kwiecień 2010, 15:25:48 »
A ja mam pytanie, dlaczego jak wciśnie się podczas gry H to leczy mi się całe życie?

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #330 dnia: 05 Kwiecień 2010, 16:16:05 »
Bo grasz na kodach.
« Ostatnia zmiana: 31 Maj 2010, 22:41:24 wysłana przez Sirius »

Offline kwikhodron

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #331 dnia: 05 Kwiecień 2010, 16:41:30 »
Nie gram na kodach... Tak mam jak włączam grę, bez żadnych kodów. (bez patcha tak nie było)

Offline Myszax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #332 dnia: 22 Kwiecień 2010, 13:53:37 »
Ja mam buga (nie wiem czy wszyscy) z NPC Mika, bo gdy dam mu 10 sztuk złota to mówię mu, że najemnicy są na farmie Akila to on idzię ze mną dojdzie do famy zatrzymuje się obok znaku i gadam do niego, że potrzebuję pomocy, na farmie Akila są najemnicy i dochodzi mi nowy wpis w dzienniku i 50 doświadczenia i tak mogę robić cały czas, a on będzie stał.

Offline Adanos7

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złote Wrota Team
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #333 dnia: 27 Maj 2010, 18:01:13 »
A ja mam pytanie, dlaczego jak wciśnie się podczas gry H to leczy mi się całe życie?
Bo pewnie zostało to włączone w pliku *.ini. Opcja ta odpowiada za szybkie leczenie, tzn. po wciśnięciu klawisza wypijasz miksturę (chyba najlepszą jaką masz). Podobnie powinno być z maną (klawisz M), ale chyba nie działa, bo klawisz M jest zarezerwowany, jeśli dobrze pamiętam, dla mapy.

Offline Pandrodor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #334 dnia: 03 Czerwiec 2010, 19:35:24 »
Patch sweet i w ogóle, ale mam jeszcze propozycję (w czasie gry mi coś jeszcze przyszło do głowy, ale zapomniałem ;/):

- to może być dość trudne do naprawienia, ale dziwne trochę, że lejąc najemników (tych podpisani Najemnik) wieśniacy skarżą Lee, że się nad nimi znęcam :D Ja rozumiem, że ich psychicznie torturuję tym widokiem, ale przecież sami najemnicy, np. Torlof uważają, że walki są normalne, więc ta kara chyba nie na miejscu. Szczególnie można uważać to za bug, że Lee nas oskarża o pobicie wieśniaka ;P

- W porcie jest dwóch obywateli, którzy skarżą do straży, jak się pobije kogoś na ich oczach, podobnie jak tamci wieśniacy. W sumie lanie każdego kogo się da w porcie jest dość dziwne, ale ja bym się zdecydował - albo płacić grzywny za wszystkie bójki "nieustawione", albo przestawić tych dwóch jegomości - stoją naprzeciwko Moe. Pozostali - np. ci koło Alrika - są tolerancyjni. Chociaż w sumie jak tak teraz myślę to ruszanie tego byłoby niepotrzebne - pojawią się zwolennicy i przeciwnicy i patch przestanie być dla każdego. Ale w sumie skoro zmniejszyliście Demony to i może do tego się posuniecie xD

- Szkielety-magowie spawnują Szkielety, o tym każdy wie ;] Każdy też wie, że to studnia expa bez dna. Tak tylko przypominam, może uznacie, że i z tym by należało coś zrobić, np. nie dawać expa za tych Skeletonów robionych przez Magów. Ja myślę, że to dobry pomysł, bo np. w kopalni koło Dextera można na tym ładnie level nabić. Tam kręto jest i można spokojnie unikając maga lać sobie szkielety.


Czółko i jak coś to jeszcze napiszę.
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec 2010, 19:37:31 wysłana przez Pandrodor »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #335 dnia: 04 Czerwiec 2010, 01:11:56 »
Wszystko ładnie i pięknie, ale nowego service packa nie będzie, bo nikt się za niego nie chce wziąć.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #336 dnia: 07 Czerwiec 2010, 10:47:27 »
Zbieramy dane, jak będzie tego na tyle sporo żeby zabrać się do pracy na pewno zrobimy nowego SP.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #337 dnia: 15 Lipiec 2010, 21:29:16 »
Muszę się jeszcze raz tu wypowiedzieć, bo chcę powiedzieć, że kilka rzeczy w SP mi nie pasi, a niektóre rzeczy, zamiast zostać poprawione, zostały spieprzone. Późno, ale to tak, żeby wszystko było jasne.

Cytuj
- Gdy jesteśmy na farmie, podczas rozmowy z postaciami widzimy opcję dialogową typu "Chcę dołączyć do Najemników!". Opcja ta została zmieniona i jest widoczna dopiero, gdy porozmawiamy z Lee na temat dołączenia do Najemników.
Nie zwróciłem na to uwagi wcześniej, ale po co tu było cokolwiek przestawiać? Co w tym niby dziwnego? Przecież, kiedy pierwszy raz gracz jest na farmie, to chyba jest ciekawy, co musi zrobić, żeby do nich dołączyć. W odpowiedzi uzyskuje wtedy, że w tym celu Torlof musi go poddać próbie. On go wtedy wysyła do Lee i tyle. To jest błąd?
Zresztą, po obiciu Bustera i rozmowie z nim zawsze pojawiała się opcja ,,Lee jest szefem najemników, tak?''. W service packu ten dialog jest dostępny po rozmowie z Lee, co jest nieprawidłowe, gdyż
gracz zazwyczaj najpierw rozmawia z Busterem, a nie z Lee, po rozmowie z którym wiadomo, że jest szefem najemników.

Cytuj
- Halvor już nie będzie powtarzał dwukrotnie jednej ze swoich wypowiedzi.
Nic tutaj nie zostało poprawione, ba, nawet dialog został usunięty.  :lol: Halvor powinien wymawiać trzy kwestie dialogowe pod rząd po oddaniu listu, a wymawia dwie. Takie wypowiedzi powinien mieć (mniej więcej):

- ,,Co? Pokaż go''
- ,,Słuchaj zachowajmy spokój (...)''
- ,,Ale przecież nie trzeba iść z tym od razu do straży (...)''

I właśnie tego trzeciego brakuje, za to tekst do niego jest podlinkowany pod tą drugą wypowiedź.

Wspominano także o tym, że tekst Xardasa na początku jest po niemiecku. Jasne, teraz już nie ma, ale za to przy wypowiedzi Xardasa ,,Zostało nam niewiele czasu'' widnieje tekst ,,Ale to nie wszystko. Niedawno doszły mnie słuchy o jeszcze innym zagrożeniu''.

No i co to ma być? Trzeba było powiedzieć Respevovi, żeby nie robił wtedy, kiedy jest pijany. ;/

Offline armorek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #338 dnia: 18 Lipiec 2010, 01:32:04 »
cos tam sobie pogralem i zaczalem sie bawic pasami i pierscieniami, okazalo sie ze niektore jak sie sciaga i zaklada dodaja na stale sile i zrecznosc miedzy innymi pas sily, pas mocy, pierscien mocy, amulety raczej nie, inne pasy tez raczej nie ale na 100% wszystkiego nie sprawdzalem.
Tu przykladowe nabicie sily

Coś mi się wydaje ze ta poprawka troche naprawia i troche psuje  :lol: ale tak bywa, powodzenia.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #339 dnia: 18 Lipiec 2010, 12:49:21 »
Takie coś dzieje się wówczas gdy masz wbity MARVIN. Przy ubieraniu pasów i innych śmieci bonusy zostają;p

Forum Tawerny Gothic

Odp: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #339 dnia: 18 Lipiec 2010, 12:49:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top