Autor Wątek: Koniec drugiego rozdziału  (Przeczytany 2971 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Acute Aaron

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Koniec drugiego rozdziału
« dnia: 30 Lipiec 2008, 12:13:12 »
Witam.
Mój stan: Strażnik Starego Obozu, broń dwuręczna, kusza, 10 poziom. Problemy:
1. Podczas wyprawy po jaja Królowej Pełzaczy trafiłem na dolinę wypełnioną Zębaczami. Prawdopodobnie nazywa się to Kanion Trolla. Na końcu kanionu są dwie drogi do wyboru. Można wejść na równinę z Trollem i Czarnymi Goblinami albo trafić do obozu z Bandziorami. Prawdopodobnie trafiłem tam za wcześnie ponieważ: w obozie bandziorów nikt nie chciał ze mną rozmawiać tylko wszyscy rzucili się na mnie. Okazało się też że nie znalazłem tam nic ciekawego.  W drugiej odnodze kanionu po wyeliminowaniu Goblinów znalazłem zwój (ten skradziony z konwoju do Obozu Bractwa). Został mi jeszcze Troll ale zostawiłem go sobie na potem. Pytanie: czy w obozie Bandziorów w późniejszych etapach gry można coś załatwić, wykonać questa? (zakładając że, się tam wcześniej nie zrobiło rozróby). Czy po zabiciu Trolla da się uruchomić kołowrót na ścianie i czy otworzy się jakieś przejście? Czy zamknięta ściana w głębi jaskini obok Trolla otworzy się gdy będę w innym rozdziale? (z placu widać że na półce skalnej jest kamienny podest taki jak w lesie gdzie znalazłem kamienie dla maga z Obozu Bractwa).
2. Zanim wyszedłem na wyprawę po jaja odwiedziłem Nowy Obóz. Miałem przy sobie pierścień dla Laresa. Niestety nie mogę mu go przekazać (nie ma takiej opcji dialogowej). Jego ochroniarze każą mi odejść ponieważ jestem Strażnikiem. Czy to dlatego nie mogę wykonać tego questa z pierścieniem?
3. Gdy wróciłem z jajami do Obozu Bractwa oddałem ją magowi. Jako że miałem już przy sobie  zwój z kanionu Trolla od razu mu go oddałem. Czy to źle, że nie wróciłem do kanionu z tym  człowiekiem który go zgubił? Podobno on czeka na mnie u podnóża świątyni śniącego. Mam teraz wykonać tego questa mimo że już oddałem zgubę? Czy ma znaczenie kolejność działań w tym przypadku?

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Koniec drugiego rozdziału
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipiec 2008, 12:21:50 »
Cytuj
czy w obozie Bandziorów w późniejszych etapach gry można coś załatwić, wykonać questa? (zakładając że, się tam wcześniej nie zrobiło rozróby)

Podobno jest jakiś quest , ale nigdy nie udało mi się go odnaleść... Tak więc załóżmy, że nie ma nic związanego z tym obozem

Cytuj
Czy po zabiciu Trolla da się uruchomić kołowrót na ścianie i czy otworzy się jakieś przejście? Czy zamknięta ściana w głębi jaskini obok Trolla otworzy się gdy będę w innym rozdziale? (z placu widać że na półce skalnej jest kamienny podest taki jak w lesie gdzie znalazłem kamienie dla maga z Obozu Bractwa).

Otworzy się przejście, ale to dopiero w 4 rozdziale, kiedy będziesz szukał Kamieni Ogniskujących. :D
Cytuj
2. Zanim wyszedłem na wyprawę po jaja odwiedziłem Nowy Obóz. Miałem przy sobie pierścień dla Laresa. Niestety nie mogę mu go przekazać (nie ma takiej opcji dialogowej). Jego ochroniarze każą mi odejść ponieważ jestem Strażnikiem. Czy to dlatego nie mogę wykonać tego questa z pierścieniem?

Zapewne tak, ale moze i dlatego, że powinieneś to zrobić w 1 rozdziale i misja się zablokowała...

Cytuj
3. Gdy wróciłem z jajami do Obozu Bractwa oddałem ją magowi. Jako że miałem już przy sobie  zwój z kanionu Trolla od razu mu go oddałem. Czy to źle, że nie wróciłem do kanionu z tym  człowiekiem który go zgubił? Podobno on czeka na mnie u podnóża świątyni śniącego. Mam teraz wykonać tego questa mimo że już oddałem zgubę? Czy ma znaczenie kolejność działań w tym przypadku?

Raczej nie...


Forum Tawerny Gothic

Odp: Koniec drugiego rozdziału
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipiec 2008, 12:21:50 »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Koniec drugiego rozdziału
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Lipiec 2008, 12:23:02 »
1. Nie, twórcy najwyraźniej nie zdążyli nic dodać tym bandytom - zawsze się będą na Ciebie rzucać i nie ma z nimi nic związanego w grze. (Co innego modyfikacje.)
2. Kołowrót będzie musiał naprawić Diego, ale to później w pewnym zadaniu fabularnym. Gdy go się naprawi, otwiera on bramę, o której wspomniałeś - a tam jest jeden z kamieni ogniskujących.
3. Erm, nie rozumiem tego... Jakim człowiekiem?
A jeśli chodzi o zwój, to o jaki? Zmniejszenie potwora?

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Koniec drugiego rozdziału
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Lipiec 2008, 12:48:06 »
Myślę że chodzi mu o tego nowicjusza Talasa którego okradły gobliny, a ten (niby) zwój to prawdopodobnie almanach tyle że on znajduje się w jaskini czarnych goblinów za mostem w połowie drogi ze SO do Bractwa

Offline Asgarhan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Ganar en el Nou Camp no es posible..." - Schuster
Odp: Koniec drugiego rozdziału
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Lipiec 2008, 14:06:44 »
Cytuj
Myślę że chodzi mu o tego nowicjusza Talasa którego okradły gobliny, a ten (niby) zwój to prawdopodobnie almanach tyle że on znajduje się w jaskini czarnych goblinów za mostem w połowie drogi ze SO do Bractwa

Dokładnie, ty nie znalazłeś Alamanachu, tylko zwój zmniejszenia potwora, niezbędny do zniszczenia trolla. Idź do Talasa, a on zaprowadzi cię tam, gdzie masz iść. To, że bandziory rzuciły się na ciebie nie jest z twojej winy, robią tak zawsze. Tam gdzie jest podest, którego strzegą harpie dostaniesz się podczas szukania kamieni ogniskujących od Saturasa. I wreszcie: za późno obudziłeś się z tym pierścieniem, więc przepadło, ale i tak możesz zostać członkiem NO, tyle że później. Więc nic nie szkodzi ;]

Offline Acute Aaron

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Koniec drugiego rozdziału
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Lipiec 2008, 14:37:39 »
Racja! Ja w kanionie Trolla znalazłem „zmniejszanie potwora”. Ten almanach miałem już od kilku miesięcy przy sobie. Na początku gry uwziąłem się na te Gobliny i jakimś cudem dostałem się do ich jaskini. Dopiero teraz sobie przypomniałem. Bardzo dziękuję za pomoc. 

Forum Tawerny Gothic

Odp: Koniec drugiego rozdziału
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Lipiec 2008, 14:37:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything