Autor Wątek: Wasze oczekiwania i nadzieje w Gothic 4  (Przeczytany 9401 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline iceFunGot1934

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wasze oczekiwania i nadzieje w Gothic 4
« dnia: 27 Lipiec 2008, 00:28:58 »
Kazdy fan serii Gothic chce aby kolejna czesc gry byla lepsza od poprzedniej jednak jak widzimy to w rzeczywistosci nie zawsze tak musi byc zaczynajac od poszczegolnych oczekiwan grzaczy ktore sa tak rozne ilu jest graczy konczac na zmianie wydawcy gry ktora pewnie odczujemy w pdslonie nowej czesci gry.Ja osobiscie mam pewne obawy co do tego tytulu...Boje sie ze Gothic straci swoj niepowtarzalny klimat ze straci na grywalnosci czyli tak na prawde cale serce gry.Dla mnie i tak niepowtarzalnym wzorem i unikatem bedzie pierwsza czesc serii.Nastepne tytuly tracily na tym co uksztaltowala '1'.Co wy o tym myslicie?Czy to bedzie ten sam Gothic?Mozecie sie na ten temat wypowiedziec  ;)

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasze oczekiwania i nadzieje w Gothic 4
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sierpień 2008, 23:16:37 »
Nadzieje mam taką że nie będzie jak g3 tylko jak G2 NK. Czyli więcej umysłu mniej siły (i o wiele lepszy silnik). I lepiej żeby były przesunięcia w premierze niż bugi. Dobrze by było wrócić do dawniejszych wersji "przyjaciół" (teraz to będą nasi wrogowie). Cieszył bym się żeby na tej części Gothic by się skończył. Przecież ile można ciągnąć jedną fabułę.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wasze oczekiwania i nadzieje w Gothic 4
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sierpień 2008, 23:16:37 »

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Wasze oczekiwania i nadzieje w Gothic 4
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Sierpień 2008, 23:38:04 »
Ja mam nadzieje, że jednak ta gra w ogóle nie wyjdzie i oszczędzi wstydu studiom które będą zajmować się tworzeniem tej gry.

PS. Strach cokolwiek komentować na tym forum bo tu takie nagonki na wszystkich nowych

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Wasze oczekiwania i nadzieje w Gothic 4
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Sierpień 2008, 00:09:34 »
PS. Strach cokolwiek komentować na tym forum bo tu takie nagonki na wszystkich nowych

Wystarczy zaczynać posty z dużej litery, pisać w nich coś mądrego, w odpowiednich ilościach i nie powtarzać tych samych informacji . Nie ma stresu ;p

A co do samego tematu...

Czego się spodziewam? Oczywiście nieziemskiej grafiki, przejmującej ścieżki dźwiękowej no i dobrej fabuły. Rzecz jasna nie mam tutaj na myśli czegoś na kształt fabuły z G3 ale z G1 gdzie do końca nie było wiadomo co mamy tak naprawdę zrobić. Co do zmiany bohatera to może to i dobrze. To powinno odświeżyć nieco Gothica pod warunkiem, że na swojej drodze będziemy spotykać bohaterów z poprzednich części. W czwartej części bardzo chętnie zobaczyłbym również nieco inny klimat. Mroczniejszą grafikę i efektowniejszy system walki z jakimiś przerywnikami. Co do mroczniejszego klimatu to raczej go nie otrzymamy patrząc na screeny. Do tego pełno wstawek filmowych jak chociażby w wiedźminie. Rozmowa również musiałaby wyglądać nieco dynamiczniej niż w poprzednich częściach. Mam tu na myśli system podobny do tego z Mass Effect. O masie broni pancerzy i umiejętności nie muszę chyba wspominać.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasze oczekiwania i nadzieje w Gothic 4
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Grudzień 2008, 19:51:14 »
Wedlug mnie zadnej nadzieji nie ma wystarczy popatrzec kogo zrobili z beziego. Jakby pomyslow nie mieli i mi to przypomina bajki dla dzieci. Wielki rycerz musi zrzucic tyrana z tronu i orzenic sie z ksierzniczka.Zal

Offline Kermitt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gothic Fan
Odp: Wasze oczekiwania i nadzieje w Gothic 4
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Grudzień 2008, 20:02:14 »
Ty to bajek chyba dużo nie czytałeś :lol:

Cytuj
orzenic sie z ksierzniczka

A co do G4, hmmm ... to już nie będzie Gothic (zresztą rzeczywiście tak będzie bo ... będzie to Arcania !). Grafika będzie bliższa tej z trójki (cukierkowa, prosto z Krainy Czarów) niż tej z jedynki czy NK. Fabuła będzie prostoliniowa i bezsensowna (zabij króla i wybierz sobie czy zostajesz nowym włądcą czy wracasz do rybołówstwa, bo my tu na dniówkach samych we dwóch nie wyrobimy). ÂŚcieżka dźwiękowa jedynie może trzymać poziom. Niestety saga Gothica skończyła się wraz z przybyciem SroÂŁódu który zrypał tak wspaniale zapowiadającą się grę. Jedynym kołem ratunkowym dla fanów Gothica może okazać się inny wyrób Piranhii, Risen. Skąd to wiem ? Bo znam wydawce i producenta, patrząc na G3 i dodatek - a zwłaszcza na dodatek - niczego więcej się nie spodziewajcie żeby później nie było rozczarowań.
« Ostatnia zmiana: 19 Grudzień 2008, 20:06:33 wysłana przez Kermitt »

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasze oczekiwania i nadzieje w Gothic 4
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Grudzień 2008, 23:31:32 »
Skąd wiesz? Grałeś już w Arcanie? Co do cukierkowej krainy,faktycznie w g3 taka była, ale w g4 ma być podobno opcja, czy wybrać Europejską(bardziej mroczną), czy Amerykańską(cukierkową).Ja osobiścię myślę, że Spellbound zrobi dobrą grę.

Offline Kermitt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gothic Fan
Odp: Wasze oczekiwania i nadzieje w Gothic 4
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Grudzień 2008, 00:22:22 »
Nie grałem w Arcanie, ale za to w G3 i Zmierzch Bogów i ja już straciłem nadzieję. Jeśli chcesz to oczywiście możesz się łudzić że gra będzie dobra ale później będzie straszne rozczarowanie i żalenie smutków. Możesz mnie wyśmiać ale dam sobie rękę uciąć że tak samo będę pisał po premierze.

Offline Król-Czarnoksiężnik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nigdy nie stawaj między Nazgulem , a jego łupem...
Odp: Wasze oczekiwania i nadzieje w Gothic 4
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Grudzień 2008, 10:43:42 »
Gra będzie,patrząc na wszystkie pomysły twurców i ich ewidentny negatywny stosunek do poprzedniej PRAWDZIWEJ serii będzie kompletną porażką i nie ma co na nią liczyć.Najgorsze pomysły to chyba zrobienie z Bezimiennego tyrana no i oczywiście ten z tym nowym ''bezimiennym",który jest jóż kompletnie żałosny i tego zdania już chyba nigdy nie zmienie.

Offline Miemol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasze oczekiwania i nadzieje w Gothic 4
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Styczeń 2009, 23:27:05 »
G4 powinien być super, inaczej już prawie nikt nie kupi następnej częsci (o ile wyjdzie). No i mam wielką nadzieję, że łuki będą takie jak w G1 albo G2, bo to co zrobili tej bronii w G3 to według mnie cios poniżej pasa.... Pozdrawiam ;)

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasze oczekiwania i nadzieje w Gothic 4
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Styczeń 2009, 13:19:57 »
G4 powinien być super, inaczej już prawie nikt nie kupi następnej częsci (o ile wyjdzie). No i mam wielką nadzieję, że łuki będą takie jak w G1 albo G2, bo to co zrobili tej bronii w G3 to według mnie cios poniżej pasa.... Pozdrawiam ;)
Czyli co? Wolisz zeby ci komputer na farta celowal? Mnie to zawsze wkurzalo stoje bardzo blisko przeciwnika a i tak nie trafiam. To byla katastrofa. Ale to tylko moja opinia ;)
Cios pionizej pasa to robienie z beziego tyrana. Cieszę się że jest nowy bohater ale czemu ze starego robia tyrana i bandziora? ÂŻal i ból.


Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasze oczekiwania i nadzieje w Gothic 4
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Styczeń 2009, 18:02:21 »
Cytuj
Czyli co? Wolisz zeby ci komputer na farta celowal? Mnie to zawsze wkurzalo stoje bardzo blisko przeciwnika a i tak nie trafiam. To byla katastrofa. Ale to tylko moja opinia Mrugnięcie
Cios pionizej pasa to robienie z beziego tyrana. Cieszę się że jest nowy bohater ale czemu ze starego robia tyrana i bandziora? ÂŻal i ból.

A ja powiem tak mi ten Bezio przez te 4 części już zbrzydł... Pomysł na fabułę ym nie oszukujmy się lekko naciągnięty co do łuków to się zgodzę w g3 wygląda to zdecydowanie lepiej. Może będzie opcja żeby "nawrócić" bohatera. Tak czy siak mnie to nie interesuje bo i tak tego nie kupie ;]

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasze oczekiwania i nadzieje w Gothic 4
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Styczeń 2009, 18:55:41 »
Ja tez tego nie kupie. Im wiecej o tym czytam tym bardziej chce mi sie rzygac. Niby betatesterzy jowood maja wychwycic kazdy blad. To oni w ogóle maja betatesterow? Tak czy srak tego nie kupie tego. Nie bede wydawal kasy na kolejnego chlama pod wzgledem fabularnym a jak zmierzch bogow  byl wstepem do gothic 4 to boje sie co takiego wymysli spellbound.
                                                                                                                       Pozdro
                                                                                         

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wasze oczekiwania i nadzieje w Gothic 4
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Styczeń 2009, 18:55:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything