Autor Wątek: 3 lata Tawerny Gothic  (Przeczytany 15224 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Lipiec 2008, 14:30:12 »
3 lata tawerny Gothic - jakże wdzięcznie brzmiący tytuł tematu. Tak więc jak mały, chytry i krnąbrny Grisonek nie mógłby tu napisać?
Na tawernie jestem już prawie 2 lata. Początki były ciężkie. Może nie było ze mną do końca źle mimo to uzbierała się pokaźna liczba linijek zielonego tekstu pisanego przez uprzednich moderatorów ;] Ale jak każdy młody geniusz musiałem się rozwinąć ^^
Dwa lata wspominam bardzo ale to bardzo dobrze. Czasami było lepiej czasami gorzej ale zawsze śmiesznie i po prostu wesoło. Szkoda tylko, że ominęło mnie to co działo się tutaj kiedy jeszcze nie miałem konta.
Nie mogę powiedzieć za dużo o zarządzie oprócz tego, że niekiedy był dobrze dobrany, a niekiedy źle. Mimo to z tego co widziałem każdy starał się jak najlepiej pracować na dobra forum. Niestety czasami nie wychodziło ;p Tutaj pozdrowienia dla wszystkich byłych moderatorów oraz ich zbanowanych wersji. Mam nadzieję, że dobrze wam się wiedzie ;p
Ludzie piszą o wielkiej pracy na rzecz TG: "Aby forum rosło w siłę, a ludziom klikało się lepiej". Ja zaś chciałbym zwrócić uwagę na dobro naturalne TG, którym nie są ani nagie murzynki tańczące na stole, ani Boba Fett trzepiący newsy na klawiaturze, a są nim użytkownicy. Nie wiem jak inni ale ja głównie cenie sobie rozmowy z użytkownikami, komentowanie wydarzeń na komunikatorze i powodowanie nowych ;] Jak dla mnie właśnie ciekawi ludzie tworzą siłę tego forum, a przez 3 lata uzbierało się tu wiele ciekawych osobistości, które najlepiej wysłałbym na wczasy do Piotrkowa Trybunalskiego. Po mym wywodzie, na sam koniec chciałbym w końcu złożyć gratulacje zarządowi za udane forum i użytkownikom za tworzenie wspaniałej atmosfery. 100 lat istnienia i jeszcze więcej orgazmów po przeczytaniu Iskowego postu życzy Grisonek wasz jedyny. No a teraz brawa i wiwaty. A ty Serail możesz już dochodzić.   

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Lipiec 2008, 15:09:51 »
Do Tawerny dołączyłem 1.5 roku temu. Było to jedno z licznych for odwiedzanych przeze mnie w tamtym czasie kiedy zaczynałem grać w Gothica.
Z początku zainteresował mnie Forumowy System - Marant. Szczerze przyznaje że to on mnie tutaj zatrzymał. Jednak ie ograniczałem się tylko do tego. Starałem się i cały czas staram się aktywnie uczestniczyć w życiu forum.
Przez półtora roku zżyłem się zarówno z forum jak i z ludźmi których tu poznałem. Zyskałem tutaj ich przyjaźń.
Za to wszystko dziękuje całej redakcji Taweny. No i sto lat ! ! !

Forum Tawerny Gothic

Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Lipiec 2008, 15:09:51 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top