Autor Wątek: Użytkownik Ciern  (Przeczytany 7148 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Użytkownik Ciern
« dnia: 27 Listopad 2006, 17:20:17 »
Chciałem wszystkich używających tego forum ostrzec przed jednym z jego użytkowników o pseudonimie Ciern. W niemal każdej sytuacji związanej ze mną zachował się jak typowy ch*m, którego głównymi atutami i obroną jest bluzganie, obrażanie i wyzywanie innych(mnie) od najgorszych, bez żadnych hamulców. Widać, nie dorósł jeszcze do używania i korzystania z forum, a także do ponoszenia konsekwencji za swoje czyny. Myśli, że jest najmądrzejszy i pozjadał wszystkie rozumy, niestety się myli. No cóż, duma go przerosła i z całą pewnością nie służy mu to dobrze. Uważał, iż mu wszystko wolno, jest nietykalny i może pisać, i robić, co mu się żywnie podoba. Jeżeli chodzi o jego zachowanie to jest ono chamskie, złe i bezczelne, a kultura stoi na poziomie zero. Trafił chyba w niewłaściwe miejsce, ponieważ forum TG nie jest dla ludzi wulgarnych, źle wychowanych i przemądrzałych. Jeszcze raz ostrzegam, należy tego osobnika ignorować, nie kontaktować się z nim i podejmować zawsze wszelkie możliwe kroki, by nie mógł rozwinąć "swych skrzydeł", tym samym nie mógł już nikogo więcej zwyzywać i skląć. Niektórzy pomyślą pewnie, że wyolbrzymiam całą sytuację, jednak są w błędzie. Mam nadzieję, że zrozumiecie powagę sprawy i przyznacie mi rację. Zapewne Ciern zrobi sobie drugie konto i dalej będzie uprzykrzał życie na tym, bądź przeniesie się na inne forum. Zwłaszcza, że ma zmienne IP. Na koniec pragnę przytoczyć jego jakże inteligentne i kulturalne wypowiedzi:


Cytuj
A teraz mam do ciebie pytanie: Czy sądzisz że jeżeli jesteś Moderatorem to jesteś lepszy od wszystkich innych, bo ja trzymam się reguły że wszyscy są równi, być może jesteś rasistą, nazistą, nie wiem. Wiem tylko że możesz być jeszcze większym idiotą niż Kaczyński i mieć przywileje jakie ci się podoba na tym forum, ale w moich oczach nigdy nie będziesz lepszy od byle kogo. Ty możesz mnie obrażać a ja ciebie już nie?? Jesteś cholernym tchórzem, który ma w swoim arsenale jedynie możliwość dodania warna. Według mnie jesteś cieniasem, śmierdzącym cykorem. Możesz sobie wlepiać warny, ta twoja bezradność jest żałosna!!Poza tym wcale nie myślę że masz rację i nadal trzymam się twierdzenia że nie umiesz czytać!!

Cytuj
...Jesteś naprawdę bznadziejny, ja jestem po prostu szczery a ty nawet tego nie wykazujesz, rozumiesz mnie? BEZNADZIEJNY. Teraz możesz mnie zbanować, nie zależy mi, powiem inaczej, zrobiłeś z siebie idiote...

Cytuj
Więc wstaw mi idioto nareszcie tego bana, jakiś niemrawy jesteś czy niedorobiony?? Sam se nie możesz poradzić to tatusia wzywasz, walony cienias. Wstaw mi tego bana nidorobiony idioto!!!!

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopad 2006, 17:34:03 »
Przyznam, że na początku sądziłem, że pan Ciern jest normalnym user'em (jak większość z nas), który umie trzymać nerwy na wodzy i zachować przyzwoitą kulturę. Jednak, gdy zobaczyłem lekką sprzeczkę w temacie ,,Poszukiwani chętni" moje zdanie lekko się zmieniło. Jednak to, co Arthas pokazał nam (PW nie tylko te, które tu są pokazane) jego niezbyt przyzwoite praywatne wiadomości, zmieniłem zdanie momentalnie.
Ten user stracił już w moich oczach na bardzo długo. Każdy ma prawo bronić swojego zdania i honoru, jednak robić to w tak wulgarny i niekulturalny sposób przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. Pan Ciern pokazał, że ma bardzo duży zakres słownictwa, szczególnie tego wulgarnego. Na pierwszy rzut oka mozna zobaczyć, że jego kultura po każdym PW do Arthasa spada tragicznie szybko, a do tego dochodzi to, że nie umie przyjąć wszystkiego ze spokojem.
Nasz delikwent nie umie okazać szacunku, szczególnie do osoby, która spędza jak najwięcej czasu, by ten portal jak najblepiej funkcjonował (prócz oglądania wszystkich (!!) działów i czytania z nich wszystkich postów na własną inicjatywę pisze artykuły na stronę, pomaga adminom, czyta opowiadania, itd.). Taka postawa jest naprawdę smutna, bowiem każdy z nas chociaż w niewielkim stopniu powienien ten szacunek okazać władzy, bowiem oni (czyli w tym także ja i inni zwykli modzi) nie tylko się bawią i dla zabawy stawiają ostrzeżenia. Jeśli jednak dla pana Ciernia prawda jest inna, to cóż, naprawdę chyba jeszcze nie dorósł do pisania na forum i przestrzegania jego regulamonu/ów.
Nadal sądzę, że banicja na okres jednego tegodnia wystarczyłaby, by się przekonać, czy nasz delikwent przemyślał dostatecznie całą sprawę. Jeżeli nie i wróci tutaj wciąż ze swoją o jakże niską kulturą - wtedy powinniśmy zastosować drastyczniejsze środki. Obawiam się jednak tego, że pan Ciern po zbanowaniu na oficjalnym forum Gothica przeniesie się na inne portale i tam może przysparzać kłopotów. A my, jak wiecie, nie życzymy źle innym stronom poświęconych tej grze. Jednakże próbujemy tępić chamstwo w zarodku próbując jak najdelikatniej to robić.
Dlatego jeśli ktoś dotąd tak psotępował z innymi moderatorami, ba, userami (!), pragnę, by przemyślał swoje zachowanie i zaczął na forum pokazywać, że jego kultura jest na jak najwyższym poziomie. Bowiem to ona świadczy o nas samych.

Z poważaniem

Solitary Predator from Mandaloria

Forum Tawerny Gothic

Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopad 2006, 17:34:03 »

Offline Rajca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 8
Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopad 2006, 18:25:47 »
Szczerze powiedziawszy, nigdy nie interesują mnie userzy konkretnych for. Nie przykładam do nich wagi, nie zapamiętuję, ale jeśli ktoś popisze się niewątpliwie wysokim poziomem swojej elokwencji, a nawet przerostem wątpliwej erudycji nad emocjami, tedy zdarza mi się delikwenta zapamiętać.
Ciern, tak sobie przeglądam jego posty, wydawał się być doprawdy normalnym userem, za przeproszeniem bezosobowym jak większość na którą nie zwracam uwagi(uwaga: nie odbierać jaka słów obraźliwych). Aż tu nagle, „zachęcony” wypowiedzią Arthasa przeszukałem posty Cierna i natrafiłem na to:

Cytuj
Ja w sumie mógłbym kogoś zastąpić jeżeli nie wywiązywał by się z tego obowiązku. Sam napisałem jedno opowiadanie i chętnie przeczytam wszystkie.


Umiesz czytać ze zrozumieniem? To przeczytaj post wyżej dokładnie, skład już jest wybrany, BF wyraźnie to podkreślił. [Arthas] Umiem, ale ty raczej nie. Napisałem że jakby ktoś nie wywiązał się z obowiązku to jestem chętny.

Przykro mi kolego - dostajesz warna, nie będziesz mnie pouczał i obrażał, zwłaszcza, iż dobrze wiesz, że to ja mam rację. Jeżeli myślisz, że jesteś nietykalny i możesz pisać, co Ci się żywnie podoba, to się grubo mylisz. [Arthas]
Ale mi wcale nie jest przykro, powiem inaczej, mało mnie to obchodzi
Twoja sprawa. Ciekaw jestem, czy po banie założysz sobie 2 konto. [Arthas]
Nie potrzebuję drugiego, bo po co. Jedno to za dużo.
Skończ już te odpowiedzi na moje komentarze, co do twojego postu. To do niczego nie prowadzi, a jedynie pogarsza twoją sytuację. Jeżeli dla ciebie jedno konto to za dużo, to po co się zarejestrowałeś? Tym samym wszystkie twoje odpowiedzi, będą kasowane, więc daruj sobie. [Arthas]
To ty odpowiadasz na moje wypowiedzi debilu...
Bardzo kulturalny jesteś. Typowy przykład użytkownika neo. Widzę, że lubisz być z siebie dumnym, człowiek z manią wyższości. Doskonale wiem, iż założysz sobie 2 konto, bowiem masz neostradę i tak bardzo prosisz się o ban. Koniec tego dobrego, nie będziesz już tu więcej odpisywał, a ja udzielę ostatniej odpowiedzi. [Arthas]

Cóż, gdyby szanowny Ciern był skłonny zrozumieć słowa Boby:

Cytuj
Ps. Proszę (!!) nie odpisywać tutaj, ze jesteście chętni do wybierania prac, bo skład już mamy.  Za takie niepotrzebne zgłoszenia osobiście ukarzę.

Moderator dał jasno do zrozumienia, że odpowiedzi są NIEoczekiwane, nawet te „w razie gdyby”, wręcz pełne dobrej woli.
Arthas zaczął upomnieniem, „nasz drogi” Ciern załapał podwórkowego „bulwersa”, prawdopodobnie zaś jego nastoletnie hormony podskoczyły do granic krytycznych i wybuchł w niekontrolowanej erupcji idiotyzmu, przeplatanego nutką bezmyślności, szczyptą nierozumności, a wszystko to okrasił nieodpowiednio dozowaną dawką chamstwa.
Kolejne wypowiedzi dają dowód, ze powodowany szczeniacką dumą wysoce rozwiniętą i podbudowaną przez posiadanie modemu Neostrady, nasz delikwent stacza się coraz to niżej, przez kolejne poziomy chamstwa, zahaczając o półpiętra braku szacunku, a kończąc na paranoidalnych wywodach spowodowanych wzwodem jego EGO.
Ostatnim i jakże żałosnym etapem jego wędrówki staje się więc, tu pozwolę sobie wyliczyć:
błazeństwo
niedojrzałość
nieznajomość netykiety
idiotyzm
doza niedorozwoju intelektualnego
niemożność kontaktów międzyludzkich
nierozumienie podstawowych zasad panujących na forach(bo owszem, z modem można polemizować, ale na poziomie)
Cóż, prawdopodobnie rodzice rekompensowali mu trudne dzieciństwo przez zakup pakietu Neostrada i podręcznika małego troll'a
Ja osobiście życzę mu NIEszczęścia na nowej drodze życia, a nóż nóżka się opsnie, i zablokują całą pulę IP? Szkoda, że wtedy inni ucierpią.
A jeśli ktokolwiek wytrwał do konca tego wywodu, to konkluzja jest jedna:
Ciern pokazał się z tej najgorszej strony, banicja(ja bym tak zrobił) powinna być ostateczna. Bo takich ludzi nie powinno się tolerować.
Dalej już nie napiszę bo nie mam siły.
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2006, 18:29:53 wysłana przez Rajca »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Listopad 2006, 18:39:00 »
I ja postanowiłem się wypowiedzieć na temat tej przykrej sprawy.

Użytkownik Ciern zawsze wyglądał mi na opanowanego człowieka, ale z przykrością muszę stwierdzić, że się myliłem. Wyżej wymienione prywatne wiadomości są tego najlepszym przykładem. Sprawa ów osobnika toczy się od kilku dni. Każdy normalny człowiek dałby sobie już spokój ponieważ to jest tylko edycja postu, który był napisany naprawdę bez sensu.  użytkownik zareagował bardzo agresywnie na zwracane mu uwagi mimo, iż nie miał najmniejszych podstaw do interwencji. Obrażał moderatora i to naprawdę w niekulturalny sposób. Byłem zszokowany gdy Arthas pokazał mi do jakiego stopnia ów user się posunął. Obrażał nie tylko jego, ale nawet jego rodzinę. Wszyscy próbowaliśmy pomóc Arthasowi jednak siła bana z pół obrotu była szybsza xD Kończąc pragnę nawiązać do tak zwanych "Dzieci Neostrady". Użytkownik Ciern wystawił bardzo negatywną oceną o samym sobie. Mam nadzieję, że już nie będzie nękał nikogo i niczego na tym świecie do czasu, az nie wydorośleje z jego dziecinnego zachowania.
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2006, 19:39:23 wysłana przez DODO »

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Listopad 2006, 18:45:18 »
Tak. Miałem z nim jedną kłótnię na PW. Wyzywał mnie, więc powiedziałem mu że nie chce mi się już kłócić. Napisał mi oczywiście że zgoda. Myślałem że jest zwykłym, dobrym userem. Przecież  miał ponad 90 jako takich postów. Ale przyznam szczerze. Jest za dużo pyskaty i nie dorosnął jeszcze do forum, jak powiedział Arthas. Poprostu ch** (cham )   jakich mało.

Cytuj
Umiem, ale ty raczej nie. Napisałem że jakby ktoś nie wywiązał się z obowiązku to jestem chętny.

Obrażać moderatora . To już trzeba mieć, nie po kolei w głowie...

 
Cytuj
Nie potrzebuję drugiego, bo po co. Jedno to za dużo.

Arthas dobrze powiedział. Skoro mówisz że jedno konto to za dużo to po co się tu wogóle rejestrowałeś ?

Cytuj
To ty odpowiadasz na moje wypowiedzi debilu...

Chyba dziecko Neo. Obraża starszych...

Ale tego to się po nim nie spodziewałem. Jeszcze jak poszedł ze mną na zgodę. Poprostu kit dzieciństwa.
Nic dodać nic ująć. To co zacytował(a?) to naprawde, widać że drogi pan Ciern jest... Dzieckiem Neo xD.

PS. Daliście mu bana ?

Dostał bana w postaci zawieszenia możliwości pisania postów na czas określony. Może, jak przeczyta wszystkie wasze opinie i komentarze, zmądrzeje i coś w końcu zrozumie. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2006, 18:48:13 wysłana przez Arthas »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Listopad 2006, 19:31:48 »
Cóz, podpisuję sie pod słowami poprzedników, i podobnie jak wy, ja również miałem uczucie ze Ciern jest normalnym użytkownikiem, normalnym fanem gier Gothic, normalnym człowiekiem...niestety, dresiarski honor zabronił mu nieodpisywać na PM z uwagami Arthasa w sposób iście odpowiadający trolowi internetowemu. Pozostawię bez komentarza obrażania rodziny, bo to już objaw totalnego kretynizmu, no bo ta, niema w co uderzyć to w rodzinę...kompletny troll i Neo Kid.

Cytuj
A teraz mam do ciebie pytanie: Czy sądzisz że jeżeli jesteś Moderatorem to jesteś lepszy od wszystkich innych, bo ja trzymam się reguły że wszyscy są równi, być może jesteś rasistą, nazistą, nie wiem

Po tym samym widać jak ów user jest zazdrosny o posadę Moda ;]....

A i panie ciern, dla zabawy nazwałbym Arthasa Masonem  :P


Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Listopad 2006, 19:48:40 »
No rzeczywiście sprawa jest nieprzyjemna.

Użytkownika Ciernia nie znam(może to i dobrze). Był on typowym osobnikiem, którego posty nie przykuwały uwagi niczym szczególnym. Wydawał się jednak być osobą w miare inteligentną i potrafiącą rozsądnie prowadzić dyskusje. Teraz widze, iż nie przyglądałem się dokładnie całej sprawie, gdyż ta krótka wymiana zdań z Arthasem w temacie o ocenianiu opowiadań, już pozwala wyrobić sobie odpowiednie zdanie o podmiocie tej całej dyskusji. Widać, iż ten user ma wyjątkowe problemy z przyjmowaniem krytyki. Ważne dla niego jest jedyne to co on uważa. Nie mam pojęcia co było dla niego pobudką dla takiego zachowania. Byćmoże sprawia mu przyjemność obrażanie innych i tylko szukał pretekstu by to uczynic? To prawdopodobnie wie jedynie sam Cierń...

Nie jest ważne, iż obrażał moderatora(w końcu spotkać to mogło każdego zwykłego użytkownika). Ba! Nie jest nawet ważne, iż ofiarą jego błyskotliwego toku myślowego stał się Arthas, który co by nie mówić jest osobą poważaną na tym forum. Najważniejsze jest to, iż użytkownik Cierń nie potrafi dostosować się do norm społecznych jakie powinny panować wśród ludzi przebywających na forum dyskusyjnym! Zachowuje się niczym skin, który za spojrzenie, ma ochote wysłać na pół roku do miejscowego szpitala na oddział intensywnej terapi. Tacy ludzie z reguły są niereformowalni i wątpie czy okresowy ban przyczyni się do poprawy jego zachowania. Agresja bowiem rodzi agresje(a tym zapewne w jego odczuciu będą nasze wypowiedzi)...

Naprawde smutne, że wciąż zmuszeni jesteśmy napotykać takie osoby. Zastanawia mnie tylko to czy uzytkownik Cierń jest również tak agresywny w stosunku do otoczenia w prawdziwym życiu, czy tylko korzystanie z internetu pozwala mu myśleć, iż jego zachowanie jest bezkarne...Tego prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy...

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Listopad 2006, 20:15:13 »
Dołączam się do komentarzy moich poprzedników. Odkąd ten delikfent pojawił się na forum myślałem że jest normalnym i przyzwoitym użytkownikiem. ÂŻe jest jak większośc z nas wychowanym i dojżałym fanem serii Gothic. Jednak po przeczytaniu cytatów z PW i kilku postów moja opinia o nim drastycznie się zmieniła. Zachował się jak ostatni ch*m. Rozumiem że można mieć inne poglądy niż Modernizator, ale żeby jawnie go obrażać? Tymi wypowiedziami pan Cierń pokazał jaki jest naprawdę. Pokazał że jast kolejnym, rozwydrzonym dzieckiem Neo. Poza tym ciekawę czy osobnik ten jest taki sam w życiu codziennym, jeśli tak współczuję jego znajomym.

Cytuj
Więc wstaw mi idioto nareszcie tego bana, jakiś niemrawy jesteś czy niedorobiony?? Sam se nie możesz poradzić to tatusia wzywasz, walony cienias. Wstaw mi tego bana nidorobiony idioto!!!!

Wypowiedź ta jest całkowicie pozbawiona kultury. Rada dla pana Ciernia: Będziesz musiał się naprawdę postarać by odzyskac szacunek któregokolwiek z użytkowników tego forum. Jeśli wogule go odzyskasz.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Listopad 2006, 21:02:33 »
Pozwolę sobie zamieścić tekst o Trollach.

Kto to jest 'dziecko neo'?

Jest to dziecko, które dostało w prezencie od rodziców łącze internetowe w promocji (lub bez) i atakuje fora oraz grupy dyskusyjne nie mając najmniejszego pojęcia o podstawowych zasadach czy netykiecie. Podobnie jak Neo w filmie Matrix, one również mają swój wirtualny świat, często zastępujący im prawdziwy. Kilka lat temu Internet był słabo dostępny, a modemy były kosztownym przywilejem, stąd z Internetu korzystali Ci, którzy go bardziej potrzebowali (ciężko wyobrazić sobie dyskusję na forum licząc się z każdym impulsem). Ekspansja wielu tanich łącz w kraju uczyniła go łatwiej dostępnym, stąd też rodzice fundowali je swoim pociechom "do nauki", a dzieci niemające pojęcia o Internecie zalały go falą bezsensu i dużą dozą bezmyślności. Dzieckiem neo może być każdy. Może to być również użytkownik łącza z kablówki, łącza radiowego, DSL, popularnej 'osiedlówki' lub jeszcze innego. Jeśli nie pozostajesz w zgodzie z netykietą, to niezależnie co używasz - będziesz trollem.

Jak rozpoznać trolla? Jakie są jego działania?

Trolle siedzą na forach nie tylko w jednym celu. Czasem rejestrują się wyłącznie w celu reklamowania swojego wytworu, czasem żeby wzniecać kłótnie lub po prostu zaśmiecać rozmowy z czystej złośliwości.

Typowe działania:

* zakładanie tematów w złych działach i to po kilka na raz
* pisanie wielu bezsensownych wypowiedzi w krótkim czasie
* używanie wykrzykników, znaków zapytania lub emotek w ilościach większych niz to potrzebne
* niestosowanie się do zasad interpunkcji, ortografii
* "olewanie" uwag innych, nieliczenie się z czyimś zdaniem
* proszenie o cracki, seriale i nielegalne oprogramowanie
* agresywne odpowiedzi na zwrócenie uwagi
* nieużywanie wyszukiwarek dla rzeczy najbardziej nawet trywialnych oraz zakładanie wątków przed sprawdzeniem czy już istnieją

Troll trollowi nierówny

Nie każdy troll jest taki sam i nie należy pochopnie ich oceniać. Niektórzy po prostu nie wiedzą jak się zachowywać i dostają miano trolla nieświadomie. Tacy są reformowalni. Gorsi są tacy, co myślą, że wiedzą wszystko i pouczają innych samemu mając duże luki w wiedzy. Traktują wszystkich z góry i z nastawieniem, że jest się ekspertem, zabierają głos w dyskusji.

Jak się bronić przed trollem?

Najprostszą metodą jest ignorowanie takiej osoby, tzw. "nie karmić trolla". W przypadku poważnych nadużyć należy powiadomić administratora lub moderatora poprzez raport, wiadomość prywatną lub e-mail.

Odpowiadanie na zaczepki krzykliwego dziecka neo tylko "nakręca" go do działania i kontynuowania niezdrowej dyskusji. Należy tego unikać, ponieważ może skończyć się ona czasem banem na krótki okres czasu dla osoby atakowanej, bo np. została sprowokowana do wyzwisk.

Nigdy nie kłóć się z głupcem - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy

To prawda - podobnie jak z powiedzeniem "nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem". Rozmowa z trollami nigdy nie prowadzi do niczego dobrego, więc lepiej powiadomić kogoś "z góry", który udzieli ostrzeżenia lub zbanuje. Moderatorzy w miarę możliwości powinni usuwać posty, spowoduje to w końcu zniechęcenie i zaprzestanie działania.

Jak widzimy Ciern swoimi wypowiedziami pasuje pod wszystko co jest tu napisane

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Listopad 2006, 22:01:30 »
Napisze teraz szczerze, że z takim zachowaniem rzadko można się spotkać... ale jak sie trafi taki delikwent to potrafi napsuć nerwów nawet najbardziej spokojnemu człowiekowi:/ Ale co zrobić, mi sie nasówa tylko jedno powiedzenie "są ludzie i taborety". Dlaczego tak jest? Nie wiem, ale jestem pewien, że Cierń musial być mocno zdenerwowany albo głupi...

See Ya

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Listopad 2006, 00:04:05 »
No i wyszło szydło z worka, na pozór grzeczny, miły i kulturalny user piszący porządne posty okazał się ostatnim chamem. Jak widać osoba ta nie dorosła do użytkowania forum...BA do używania internetu niestety rodzice mieli zły pomysł kupując dziecku na urodziny neostradę...taki prezent wyrządzi mu więcej krzywdy niż on wyrządził ją innym userom w necie ale cóż począć trzeba jakoś żyć...

Ciern dowiódł tylko, że zalicza się do tak pięknie nazywanych przeze mnie osób jak "obrażone na świat dziesięcino latki z wygórowanym ego uważające się za bóstwa mające rację i tylko rację"...przez innych potocznie zwanymi dziećmi neo bądź trollami. Jak już ktoś wspominał takich ludzi trzeba "leczyć" w zarodku gdyż mogą wyrządzi wiele złego nie tylko otoczeniu ale również samemu sobie.

Cóż jako porządni parafianie wybaczamy delikwentowi i czekamy na jego skruchę...miejmy nadzieję, że kiedyś takowa nastąpi.

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Listopad 2006, 18:18:40 »
Ja też kiedyś na jednym forum (www.gothic.phx.pl) wyzywałem jednego morderatora tzw.Donovana (może go ktoś zna a na stronie byłem pod nickiem Kjorn). Wyzywałem go dlatego, bo myślałem, że się na mnie uwzią.Też myślałem, że Ciern jest miły a tu co zaczyna się wyzwać. A ja chyba wiem dlaczego. Bo jak dostał jednego warna to pewnie myślał, że Arthas się na niego uwziął. I widać, że Ciern nie jest mężczyzną bo nie u miał przyjąć zwykłego warna. I, że powyżej wymieniony użytkownik poprostu nie dorósł do używania tego forum a przecież chcemy być wobec siebie mili prawda??

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Grudzień 2006, 20:37:03 »
Jak już wypowiadałem się, dany użytkownik jest tak zwanym trolem, lecz nie do końca. Przejrzałem do troche, mimo pisania dośc starannych postów, dany użytkownik zapomniał o pewnych, dość ważnych prawach jakie tutaj na forum panują. A tutaj to jest nie wybaczalne. Oczywiście, można posiadać własne zdanie, jednak mimo wszystko, nie zawsze trzeba mówić wszystko co się mysli na dany temat, a tym bardziej na daną osobe. Dlatego jest to ostroga dla młodszych userów, wkracających w progi forum. Nie bierzcie żadnego przykładu z owego usera, który niedługo pożegna nasze forum.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Grudzień 2006, 18:50:47 »
Okazuje się że niejaki Mr.Dudi postanowił wziąść częściowy przykład z pana Cierna. Oto co napisał w temacie "Biuro Spisów":

Cytuj
Mam was wszystkich w dupie wywalcie mnie z tego forum!
Fuck you!
Pieprzcie sie!
You are shit!
Pierdole was!

Czy era trolli nigdy się nie skończy? Czy wiecznie będziemy nękani przez syndrom "dzieci neo"?

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Grudzień 2006, 19:00:21 »
Jeśli mam być szczery to ów tekst dostał każdy użytkownik tego forum. Jednego możesz być pewien  Nie zostawimy tego od tak.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Grudzień 2006, 19:17:14 »
Do mnie też to napisał. Uważam że należy mu się banicja na IP na stronie i forum, nie będziemy akceptować zbuntowanych trolli, widać że ów osobnik ma pod tym względem kompleksy, i bierze wspaniały przykład z kolejnego Trolla, jakim jest Ciern. Nic tylko powiedzieć : Go Away n00b!

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Grudzień 2006, 19:18:41 »
Również dostałem ten tekst...jak widać jest to kolejny żałosny troll, który nie umie przeczytać (ze zrozumieniem) pierwszego posta w temacie "biuro spisów" BA nie potrafi pojąc prostego zdania, że jest za mało aktywny i nie zostanie przyjęty...zakłada kolejne psoty i dziwi się czemu są usuwane - pogratulować inteligencji.
User ten w chwili obecnej dostaje dożywotniego bana gdyż "chamstwa nie zniesę" na tym forum nie ma miejsca dla dzieci neo.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Grudzień 2006, 19:31:59 »
Po pierwsze, to tak, jako moderator miałem zaszczyt także dostania takiego tekstu, którym się nawet nie przejąłem.

Po drugie, to po co piszecie takie posty i wywody nad tym, że on wysłał wam takie PW? To jest niepotrzebne. Administracja zrobi swoje, użytkownik zostanie ukarany, a kolejne żale, jaki z tego user'a jest troll są zupełnie zbędne.
Także pisanie takich postów (bez urazy, Arkhan):
Cytuj
...widać że ów osobnik ma pod tym względem kompleksy, i bierze wspaniały przykład z kolejnego Trolla, jakim jest Ciern. Nic tylko powiedzieć : Go Away n00b!


to brak szacunku dla innego user'a. Wiem, użytkownik zawinił i głupio się popisał, ale to nie usprawiedliwia was od tego, by tak śmiało go obrażać. Po prostu brak tu kultury, którą tak niektórzy podobno się szczycą (nie kieruję tego bezpośrednio do Arkahana, bo dałem cytat jego postu. Piszę to ogólnie do wszystkich).
Wyzywaniem go od razu od nooba (choć nie wiem, czemu go tak nazywacie.   Nie wiem, co ma tu do rzeczy określenie ,,noob") obniżacie w pewnym sensie wartość forum i zniechęcanie co niektórych ludzi, którzy chcieliby się tutaj zarejestrować.
Naprawdę, zachowajcie trochę tej prawdziwej kultury i przemilczcie zachowania takich user'ów (admini zrobią swoje, niech głowa was nie boli; sami także wiedzą, co z takim delikwentem uczynić), bo takie wywody ,,ale z niego noob!" na pewno nie pomogą, a wręcz pogorszą całą sprawę.

Może zganicie mnie za te słowa, będziecie mieli do mnie żal, ale to czysta prawda. To jest moje zdanie i nie zmienię go. Ci, którzy będą nazywać bezpodstawnie kogoś od nooba (trolla jeszcze zrozumię..., ale z uzasadnieniem chociaż. Niektórzy tak nazywają innych nie wiedząc nawet co to znoaczy   ), na pewno stracą w moich oczach.

Z poważaniem

Boba Fett


Edit. Nie muszę się tłumaczyć zbyt rozlegle. Wystarczy, że powiem, że Twój post był ,,pod ręką", dlatego go użyłem. Wystarczy przejżeć ten temat, by zobaczyć, iż wielu user'ów nie umie zachować swojej kultury, choć mówi coś zupełnie innego.
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień 2006, 20:35:59 wysłana przez Boba Fett »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Grudzień 2006, 19:41:46 »
Hmm..równie dobrze mogłem napisać pokemon, troll. n00b pozostanie n00bem, mają oni wspólną cechę - wywyższanie się i bluzgi za zwrócenie uwagi. Mamy tutaj do czynienia z typowym zachowaniem trolla internetowego, co więcej, zachowanie godne samego n00b'a, a pamiętaj że słowo "noob" ma wiele znaczeń. Ja również nie zmienię swojego zdania, co więcej, rzeczy trzeba nazywać po imieniu.

Cytuj
(nie kieruję tego bezpośrednio do Arkahana, bo dałem cytat jego postu. Piszę to ogólnie do wszystkich).

Nie tłumacz się. Cytując mój post, odnosisz się do mojej osoby.
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień 2006, 20:07:02 wysłana przez Arkhan »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Grudzień 2006, 20:02:49 »
Cytuj
Mam cie w dupie wywalcie mnie z tego forum!
Fuck you!
Pieprz sie!
You are shit!
Pierdole cie!

Mi osobiście wysłał to na PW. Wyjście było jedne, dany użytkownik został zawieszony oraz zbanowany. Widać, że niezależało mu na forum, a mniemam przypuszczać, że mógłby to być znajomy pana ciernia. Niestety do takich sytuacji musimy się przyzwyczaić, bo to dopiero początek.

Forum Tawerny Gothic

Użytkownik Ciern
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Grudzień 2006, 20:02:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top