Ankieta

Co nale

Doda
6 (10.2%)
Wi
8 (13.6%)
Dajcie co
25 (42.4%)
Mniej tekstu, a wi
7 (11.9%)
D
4 (6.8%)
W ka
9 (15.3%)

Głosów w sumie: 58

Autor Wątek: Biuletyn  (Przeczytany 32974 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Biuletyn
« dnia: 24 Lipiec 2008, 15:37:34 »
Zapewne wielu z was ciekawiło się czym jest ta szumnie zapowiadana niespodzianka, otóż jest nią... biuletyn. Znajduje się on na http://gothic.gram.pl/biuletyn/  i to on był tą skrzętnie skrywaną niespodzianką, którą dla was szykowaliśmy. Otóż niektórzy z was zapewne zauważyli na stronie głównej napis "biuletyn już wkrótce", ale nikt z was nie wpadł na to, że właśnie on jest niespodzianką. Pierwsze pogłoski o naszych pracach nad biuletynem pojawiły się już dwa lata temu, lecz dopiero niedawno wzięliśmy się do pracy nad pisaniem artykułów, a urodziny TG były świetnym pretekstem do premiery naszej inicjatywy. Zapraszam do komentowania.
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2008, 15:41:20 wysłana przez Serail »

Offline Kapii

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 199
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody Lies - House M.D.
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lipiec 2008, 15:45:15 »
Eeee, myślałem, że to ta fotka, o której mówiłeś. Ale fajnie jest i bez tego.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lipiec 2008, 15:45:15 »

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lipiec 2008, 16:00:02 »
Brawo... Biuletyn wyszedł doskonale. Napisałem tylko jednego arta do niego (klik), to i tak i tak jestem zadowolony. Jeszcze raz brawa, powodzenia w tworzeniu następnego numerka i chęci ;)

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Lipiec 2008, 16:04:20 »
Cytuj
"biuletyn już wkrótce", ale nikt z was nie wpadł na to, że właśnie on jest niespodzianką.

Pewny jesteś? :]. Kiedyś będąc redaktorem dowiedziałem się o biuletynie, no a że ktoś ułatwił mi sprawę i powiedział że niespodzianka jest już przygotowywana od 2 lat i na dodatek na stronie głównej jest przygotowane miejsce dla biuletynu to się domyśliłem. Ale cóż, nie będę się przechwalał moją super hiper mega ultra pro spostrzegawczością bo nijak minąłbym się z celem mojej wypowiedzi. Chciałbym powiedzieć że miło, iż wreszcie biuletyn ujrzy światło dzienne. To dobre urozmaicenie :). Tak więc gratuluje że wreszcię się udało, nic tylko pozazdrościć zarządowi wytrwałości i pracowitości.
Huh, ale słodze tym satanistom  :-\.

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Lipiec 2008, 16:17:27 »
ÂŚwietnie wyszedł ten biuletyn. Czytałem z zaciekawieniem, zwłaszcza wywiady z modami. Jak widać TG bardzo szybko się rozwija, co mnie cieszy. Teraz czekamy na kolejną niespodziankę, no i kolejne części :D

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Lipiec 2008, 16:29:44 »
Cytuj
Eeee, myślałem, że to ta fotka, o której mówiłeś. Ale fajnie jest i bez tego.
Jutrzejsza niespodzianka ci to wynagrodzi ;]
Cytuj
eszcze raz brawa, powodzenia w tworzeniu następnego numerka i chęci Mrugnięcie
Tych chęci naprawdę nam by się przydało, ale brawa też nie zaszkodzą.
Cytuj
Pewny jesteś? :]. Kiedyś będąc redaktorem dowiedziałem się o biuletynie, no a że ktoś ułatwił mi sprawę i powiedział że niespodzianka jest już przygotowywana od 2 lat i na dodatek na stronie głównej jest przygotowane miejsce dla biuletynu to się domyśliłem. Ale cóż, nie będę się przechwalał moją super hiper mega ultra pro spostrzegawczością bo nijak minąłbym się z celem mojej wypowiedzi.
Ach, musiałem przecież dać jakiś tekst przyciągający oczy ;p
Cytuj
Huh, ale słodze tym satanistom
Szatan ci to wynagrodzi.
Cytuj
Czytałem z zaciekawieniem, zwłaszcza wywiady z modami. Jak widać TG bardzo szybko się rozwija, co mnie cieszy. Teraz czekamy na kolejną niespodziankę, no i kolejne części Chichot
Jak napisał Is kolejne numery będą wychodziły co miesiąc, więc zdążycie się trochę po niecierpliwić. Jako, że chcielibyśmy, aby biuletyn podobał się wszystkim, to proszę o głosowanie w ankiecie co należałoby dodać/zrobić więcej, aby biuletyn był lepszy. A tak właściwie, to dziękuję w imieniu całego zespołu za pochwalne komentarze.

Offline Kapii

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 199
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody Lies - House M.D.
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Lipiec 2008, 16:35:23 »
Cytuj
Eeee, myślałem, że to ta fotka, o której mówiłeś. Ale fajnie jest i bez tego.
Jutrzejsza niespodzianka ci to wynagrodzi ;]

Mam nadzieje. A to na serio?

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Lipiec 2008, 17:11:50 »
No nawet wam się udał ten biuletyn, fajnie wygląda ;)

Aha, co do ankiety to przydało by się coś śmiesznego, np. jakieś żarty odnośnie forum czy coś takiego...

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Lipiec 2008, 18:44:20 »
Tylko ten numer był poświęcony serwisowi TG, kolejne będą dotyczyły zupełnie czegoś innego, chyba że będziecie chcieli, aby w każdym numerze był dział poświęcony forum i stronie.

Offline Kapii

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 199
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody Lies - House M.D.
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Lipiec 2008, 19:11:59 »
Serail, to jak z tymi, ekhm bokserkami? Jutro?

Teraz pragnę wytłumaczyć o co chodzi. Grison w wątku "oceń poprzednika" napisał, że posiada zdjęcie IsentoRa w dziurawych bokserkach, dzisiaj powstała opinia, że specjalnym prezentem, który dzisiaj zostanie opublikowany jest właśnie to sławetne zdjęcie admina w dziurawych bokserkach. Pragnę powiedzieć, że to zdjęcie to bujda, nie ma go w rzeczywistości, nasz admin nosi same całe bokserski, więc zakończmy ten temat i nie powracajmy do niego, bo nie o tym jest ten wątek.[Serail]

Ja chcę bokserki!
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec 2008, 18:53:18 wysłana przez Kapii »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Lipiec 2008, 20:13:13 »
Jak pewnie już niektórzy się zorientowali w biu jestem jako moderator, cieszę się, że moja praca nie poszła na marnę i każdy możę oglądnąć jej efekt. Sam biueletyn co ciekawe wyglądał jak wersja beta jeszcze wczoraj ( ale mi się za to dostanie ;) ). Pracowaliśmy dość sporo i postaramy się dodać każdy wątek, o który poprosicie, tak aby każda następna taka praca była lepsza od poprzedniej.

Miłej Lektury, oceniajcie proszę, bo przecież my, twórcy to znamy :D

PS mecz oglądać na polsacie a nie na forum siedzieć w tym momencie ;>
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2008, 20:14:27 wysłana przez Tidus »

Canis

  • Gość
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Lipiec 2008, 23:14:02 »
Cóż, jestem w trakcie czytania, znaczy przeczytałem, to jakże wspaniałe dzieło, przyjemnie jest nieco poczytać o zarządzie o pracy danych, opisanych grup zarządzających forum jak i danych osób. Wyjaśnione są, przynajmniej częściowo, obowiązki moderatora.
Zawsze chciałem być moderatorem, chodź zapał o staranie się o to stanowisko wręcz mi wzrósł, po przeczytaniu artykułów. Cóż, może będzie kiedyś okazja zostania w przyszłości...
Są wywiady z osobami zarządzającymi forum, z garstką użytkowników. Bardzo dobra praca, podziwiam cały zarząd, że stworzyliście to, bardzo dobry pomysł. o takich niespodziankach, po takich elementach urozmaicających stronę jak i forum, aż łezka się w oku kręci, a człeczyna jeszcze bardziej przywiązuje się do forum, czuje wręcz podziw w stronę twórców, brawo panowie.
Warto zauważyć również walory estetyczne, przynajmniej moim zdaniem wygląda to bardzo ładnie, stronie naszej gazetki, naszego biuletynu towarzyszą ładne obrazki (tło, ten rozwijający się pergamin, wiadome ;) ), dobrze poukładane, logicznie artykuły. Cieszę się, że takie cudo powstało. Brawa dla twórców, redaktorów tego pisma ;) .

No i zapowiedź kolejnej niespodzianki ;)
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec 2008, 09:47:43 wysłana przez Canis »

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Lipiec 2008, 13:24:04 »
Bardzo ucieszyłem się z kolejnego urozmaicenia na TG. Widać, że traktujecie poważnie swoją robotę. Umilacie życie userom takim jak ja. Nie ma sztywności w biuletynie. Przepełniony jest dawką humoru.(Szczególnie tekst Dantego mi się spodobał). Są i wywiady z zarządem jak i z userami. W przeciwieństwie do niektórych portalów o Gothicu TG idzie do przodu i to widać. Czekam na niespodziankę i mam nadzieję, że to nie koniec urozmaiceń.

Pozdrawiam
Lees

PS. Zapomniałem życzenia urodzinowe złożyć.;D Wszystkiego najlepszego Tawerno! Stu lat!

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Lipiec 2008, 14:26:14 »
Fajna sprawa z tym biuletynem. Widać, że komuś zależy. Artykuły ciekawe. Szczególnie spodobały mi się dzieła Dantego i Altaira traktowane z lekkim przymrużeniem oczka. Ciekawe były również wywiady i felietony zaś niektóre linijki teksu napisanego przez Tidusa zmuszały do nagłych kontaktów z podłogą.
Po przeczytaniu działu "Modzi o modach" mam wrażenie, że jakas 1/4 wypowiedzi jest tam napisana tak żeby było ładnie i słodko, a nie prawdziwie. Ale cóż... nie moja sprawa. To by było na tyle. Czekam na kolejny numer.   
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec 2008, 14:26:52 wysłana przez Grison »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Lipiec 2008, 18:42:13 »
Tak myślałem, że może ten biuletyn na głównej stronie, będzie niespodzianką i właśnie tak się stało. Fajna sprawa z tym biuletynem, bo można się sporo o was dowiedzieć, o pracy modelatora i jeszcze o kilku innych rzeczach. Przeczytałem wszystko i bardzo mi się to spodobało, więc czekam na kolejne numery, które mam nadzieję, będą coraz ciekawsze.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Lipiec 2008, 20:03:20 »
Dzisiejszy artykuł dodany do ciekawostek. Miałem dodać jeszcze przemianę Tawerny, czyli screeny layoutów, które gdzieś się zachowały. Niestety jak to bywa podczas remontu najstarsze pliki znajdujące się na płycie gdzieś leżą. Jak tylko znajdę zapodam art dodatkowo zaprezentujemy projekt wstępny nowej tawerny. No i jeśli mi się uda napiszę o wcześniej wspominanym moddingu.

http://gothic.gram.pl/biuletyn/numer_1/minigra_tg.html

Offline Kapii

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 199
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody Lies - House M.D.
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Lipiec 2008, 20:20:13 »
Super! Nie mogę się doczekać! Gratuluję! Cieszę się, że gra będzie z poczuciem humoru. Jesteście wielcy!

Sorry, że się tak unoszę, ale po prostu cieszę się, bo lubię gry tego typu. Tzn takie "przygodówki" z ciekawym motywem i poczuciem humoru. Niedawno w CD-Action było coś podobnego. To będzie hit!

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Lipiec 2008, 20:22:02 »
Bardzo ciekawy pomysł :) nie mogę się doczekać, kiedy ta gra wyjdzie. Najbardziej rozśmieszyło mnie to: http://gothic.gram.pl/biuletyn/numer_1/images/arty/gra_2.jpg

No to, pozostaje nam tylko czekać :)

Offline Asgarhan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Ganar en el Nou Camp no es posible..." - Schuster
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Lipiec 2008, 20:50:21 »
Czekamy. Chętnie pogram w tę gierkę ;] A najchętniej zabiję IsentoRa :D Się domyślam, że będzie głównym czarnym charakterem, czyż nie? ;] (bez urazy jakiejkolwiek)

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Lipiec 2008, 20:59:12 »
Super pomysł! Widzę że Tawerna się rozwija, wydajecie nawet grę, no no! Już nie mogę się doczekać... :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Lipiec 2008, 20:59:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top