Ankieta

Co nale

Doda
6 (10.2%)
Wi
8 (13.6%)
Dajcie co
25 (42.4%)
Mniej tekstu, a wi
7 (11.9%)
D
4 (6.8%)
W ka
9 (15.3%)

Głosów w sumie: 58

Autor Wątek: Biuletyn  (Przeczytany 32978 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Sierpień 2008, 22:16:23 »
Obiecaliśmy,że każdy nowy numer będzie wydawany co miesiąć, a że jutro mija dokładnie miesiąc, to nowy numer może być jutro, może być pojutrze. Na pewno będzie na dniach. A gierka będzie w biuletynie :D

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #41 dnia: 19 Wrzesień 2008, 19:15:28 »
Zapraszam do czytania i oceniana "trochę" opóźnionego drugiego numeru biuletynu poświęconeu modom.
News na stronie: www.gothic.gram.pl
Biuletyn: www.gothic.gram.pl/biuletyn

Forum Tawerny Gothic

Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #41 dnia: 19 Wrzesień 2008, 19:15:28 »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #42 dnia: 20 Wrzesień 2008, 17:31:00 »
Wybaczcie, że tak pod moim poprzednim postem, ale ważny komunikat mam. Zgłaszają się do mnie ludzie, którzy nie wiedzą na jaki adres wysyłać screeny do konkursu "Ustrzel screena". Otóż proszę je wysyłać na adres serail@tlen.pl, oczywiście nie muszę mówić, ze mail musi się składać z:
a)Screena/ów
b)nicka z forum
c) Ewentualnie jakiejś opisy zdjęć.

Wyniki zostaną ogłoszone najprawdopodobniej w kolejnym numerze biuletynu.


Offline Buła

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #43 dnia: 09 Marzec 2009, 15:56:16 »
Witam.

Właśnie przeczytałem was 3 numer biuletynu. Wrażenia? Jestem zaszokowany, tym co zobaczyłem.
Chodzi mi konkretnie o recenzję Boba Fett'a o ZNM.
Zacznę od tego, jak w ogólne można było zlecić pisanie 'obiektywnej' recenzji modyfikacji człowiekowi, który należy do teamu który ją zrobił? Nie pojmuję tego. Szczególnie, że uważacie to za niezależną i obiektywną recenzję.
Przy fragmentach takich jak:
Cytuj
Patrząc na tę produkcję można stwierdzić, że w teamie tym spoczywa ogromny potencjał, który na pewno będzie chciał wykorzystać podczas tworzenia „Dziejów Khorinis”.
Płakałem ze śmiechu. Rozumiem, że dla kogoś, kto nie wie, że recenzent opisywał dzieło które wyszło z rąk teamu do którego należy, może się to wydawać normalne. Ale patrząc, że maści pięknymi epitetami własną grupę - krótko: żal.

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #44 dnia: 09 Marzec 2009, 16:54:48 »
Fakt trochę to dziwne, osobiście do Boby nic nie mam, ale to tak jak by obiektywną recenzją Gothic 3 nazwać recenzje robią przez PB. Trochę bez sensu..., ale tak po za tym biuletyn ok.
Cytuj

Nie ma co się podlizywać, ja dobrze wiem, że trzeci numer to cyrk na kółkach i można było  lepiej się postarać.

Zawsze można zrobić coś lepiej. Ale skoro ty jako administrator twierdzisz że to jest "cyrk na kółkach" to widocznie na prawdę musi być źle.

P.S Boba trochę to teraz dziwnie brzmi że zawsze jesteś neutralny i nikomu nie pochlebiasz ;/
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec 2009, 17:20:55 wysłana przez Pienik »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #45 dnia: 09 Marzec 2009, 17:03:57 »
Nie ma co się podlizywać, ja dobrze wiem, że trzeci numer to cyrk na kółkach i można było  lepiej się postarać.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #46 dnia: 09 Marzec 2009, 17:18:01 »
Cytuj
Zacznę od tego, jak w ogólne można było zlecić pisanie 'obiektywnej' recenzji modyfikacji człowiekowi, który należy do teamu który ją zrobił?
Tylko dlatego zgodziłem się napisać recenzję tej modyfikacji, gdyż sam osobiście nawet nie kiwnąłem palcem przy jej tworzeniu. Sporo osób należy lub współpracuje z SoulFire, jednakże nie wszyscy są zaangażowani w każdy projekt tej grupy - ja chociażby ograniczam się tylko do Dziejów Khorinis.
Poza tym nie mam w zwyczaju nikogo, jak Ty to ładnie ująłeś ,,maścić" lub w jakikolwiek inny sposób pieścić i chwalić kogokolwiek - nawet grup i zrzeszeń, do których sam należę. Dlatego takie bezpodstawne zarzuty są bardziej godne pożałowania, bowiem to świadczy, jak bardzo jesteś niezorientowany w sytuacji i błyszczysz swoją niewiedzą.

Edit. Bo jestem redaktorem oficjalnego polskiego portalu o Gothic, dlatego nie mam prawa nikomu polepszać opinii, bo gdzieś tam należę. Myślałem, że to chyba jest dosyć jasne.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec 2009, 17:32:11 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Biuletyn
« Odpowiedź #46 dnia: 09 Marzec 2009, 17:18:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top