Autor Wątek: ÂŚwiątynia Umarłych  (Przeczytany 2759 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BubelSztik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
ÂŚwiątynia Umarłych
« dnia: 24 Lipiec 2008, 15:32:14 »
Oto pomysł na moda by BubelSztik.

FABUÂŁA

Nasz bohater farmer Artur żył dotychczas w spokojnej wiosce Krrias, Aż to teraz... Orkowie najechali wioskę i pobliską świątynie kradnąc z niej artefakty. Artur próbował bronić swój dom ale został ranny i stracił przytomność . Gdy sie ocknął był w nieznanym sobie lesie., a po ranie nie było śladu. Po chwili poczuł że ktoś go obserwuje. Gdy się rozejrzał zobaczył wojownika, zwiadowcę paladynów - Archana. Artur poprosił go o spotkanie z dowódca paladynów, by prosić o pomoc dla wioski. Lecz Archan złośliwie odmówił , ale zabrał Artura do kapitana zwiadowców o imieniu Leks.Od niego dowiedział się że Krrias już od kilku dni nie istnieje a inne wioski i świątynie są atakowane...
Czy Artur wybierze właściwą drogę postępowania?
Czy stanie po stronie dobra ,czy tez największego zła jakie kiedykolwiek kroczyło po ziemi?
Czy dowie sie czym jest ÂŚwiątynia Umarłych?

Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w modzie Gothic: ÂŚwiątynia Umarłych.

Co będzie oferował mod:
- całkiem nowa fabuła nie połączona z fabułą Gothica
- nowy świat i bohater
- nowe, potężne bronie
- nowe bestie
- nowe rośliny
- możliwość dołączenia do 6 gildii
- nowe formuły na stole alchemicznym
- nowe czary
- Kilka światów
- nowi bogowie
- easter eagi
- wiele nowych alkoholi laugh.gif

Rekrutacja

No w drużynie mamy tylko dwóch kiepskich grafików ( bez obrazy chłopaki ) ,  Bloodwyna który trochę nam pomaga i ja trochę lepszy grafik więc w zasadzie szukamy całej drużyny:

- skryptera
- spacermistrza
- grafika 2d
- grafika 3d
- speca od muzyki
- i dodatkowo speca od filmów

Gildie:
Mroczni łowcy
Strona Zła
Przywódca Frakcji Arakus
Opis : Gildia nieznana ludzie o nich bardzo mało wiedzą, wiedza tylko ze łowcy są bardzo agresywni i piją krew ludzką dla dłuższego życia
Czy można Przyłączyć się do gildii Nie można, można im tylko pomagać




Potępieni magowie
Strona Neutralna
Przywódca Nie mają Przywódcy
Opis Członkowie gildii byli kiedyś Magami Ognia ale zostali wygnani z powodu ciągłego mówienia o Wrotach Demonów w świątyni potem już nikt o nich nie wiedział
Czy można Przyłączyć się do gildii : Nie można, można im tylko pomagać



Strażnicy pokoju
Strona Dobra
Przywódca Sarud
Opis: to gildia którzy strzegą Wrót Demonów i pokoju na świecie ich jest już bardzo mało bo w wojnie z demonami wielu z nich zginęło
Czy można Przyłączyć się do gildii nie można


Gildie do których można sie dołączyć:


Paladyni
Strona Dobra
Opis: Rycerze walczący w imię Innosa. Ich obóz znajduje sie przy ÂŚwiątyni Innosa ( to chyba jasne). Paladyni strzegą magów ognia przed najazdami orków. W modzie będzie można tylko dołączyć do paladyńskich zwiadowców.


Magowie ognia
Strona Dobra
Opis; Magowie ci służą od wieków Innosowi. Strzegą ÂŚwiątyni Ognia by ta nie została splądrowana przez orków. Ostatnio magowie stali się nieufni...

Najemnicy
Strona Zła
Opis: Organizacja ta powstała nie tak dawno. Nie obchodzą ich działania magów i paladynów. Pomagają orkom w wykradaniu artefaktów. Wydaje się że przez złoto są lojalni wobec orków. Ale tak naprawdę najemnicy knują swój zdradziecki plan.

Magowie wody
Strona Neutralna
Opis: Ci magowie są ostatnio bardzo zajęci budowaniem świątyni Adanosa. Budowa odbywa się na odludziu więc zbyt dużo nie wiedza o atakach orków.

Nekromanci
Strona Zła
Opis: Ci czarni magowie chcą przejąć władzę nad światem... Jak każdy zły charakter. Nie wiadomo gdzie mają swa kryjówkę. Ostatnio narobili sporo szkód i zamieszania


Wojownicy Księstwo Jezzela
???
Opis: Ostatnia gildia do której można sie przyłączyć. Ci chwalą zapomnianego boga Jezzela.
Właśnie od Jezzela dostali zadanie którego zakończenie może oznaczać zmianę całego świata.


Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem gg: 6990822
lub na adres e-mail : adisztik@wp.pl



Na razie w skład teamu Zakon Krwi wchodzą:
BubelSztik - założyciel i szef teamu, fabuła, 2d, edycja muzyki
Adi- Moja prawa ręka, fabuła i 2d
Brejkdeserek- 2d
Bloodwyn- pomysły

Proszę komentować i pamiętać że to tylko pomysł bez teamu i wszystko może się zmienić.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: ÂŚwiątynia Umarłych
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lipiec 2008, 20:34:11 »
Mod zapowiada się ciekawie. Jeszcze tylko jedno pytanie do której części gothica będzie przeznaczony mod?

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŚwiątynia Umarłych
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lipiec 2008, 20:34:11 »

Offline BubelSztik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: ÂŚwiątynia Umarłych
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lipiec 2008, 14:21:18 »
Mod bedzie przeznaczony do Gothica 2 + NK i ja tez mam nadzieje że bedzie ciekawy ;-)

Offline N'tho 'Sraom

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ÂŚwiątynia Umarłych
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lipiec 2008, 18:13:00 »
no i jak poza tym prace nad modem
(zapomniałem powiedzieć ze to ja mam nick bloodwyn na The Modders)
 
mam pomysły na kilka questów. ale też piszcie swoje propozycje. Np Questy Nowe Przedmioty i takie tam sprawy no i jak myślicie nad modem.
ile mamy teraz procent BubelSztiku.?
Sprowadź resztę grupy na forum

Pozdrawiam.  Bloodwyn/Thorus123.
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec 2008, 19:01:58 wysłana przez Thorus123 »

Offline BubelSztik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: ÂŚwiątynia Umarłych
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lipiec 2008, 20:54:43 »
Na radzie na forum przybędzie Brejkdeserek a na razie Adiego trudno będzie tu ściągnąć...
Jeśli chodzi o procent... raczej lepiej nic nie powiem

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŚwiątynia Umarłych
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lipiec 2008, 20:54:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything