Tawerna Gothic > Serwis

3 lata Tawerny Gothic

(1/5) > >>

Boba Fett:
Dnia dzisiejszego (23 lipca) obchodzimy już trzecią rocznicę powstania znanej nam strony - Tawerny Gothic. Wielu userów odeszło, tak samo wielu zarejestrowało się do tego czasu. Jedni związali się z tym portalem bardziej, drudzy mniej. Jednakże wszystkich łączy jedno: zaglądają na niego, interesują się nim i tworzą go. Bo czymże by było choćby samo forum bez użytkowników? Tak samo strona i artykuły, które jest dane nam na niej czytać. Wszystko to jest tworzone przez ludzi, dla ludzi. Przez fanów, dla fanów.
Osobiście jako członek zarządu Tawerny Gothic mam ogromną nadzieję, że to nie nasza ostatnia rocznica oraz że nasze grono nie zmniejszy się, a wręcz powiększy znacznie bardziej. Tak samo zasoby naszej strony, która może istnieć tylko dzięki Wam.

Na stronie głównej portalu (http://gothic.gram.pl/) pojawił się dzisiaj news. Jest w nim wzmianka również o pewnym prezencie, nad którym pracowaliśmy sporo czasu. Sądzimy że spodoba się Wam - jednakże tego dowiemy się dopiero jutro.

Życzę wszystkim wielu postów, ciekawych tematów, zero ostrzeżeń oraz Gothica 4, który będzie bardziej podobny do dwóch pierwszych części serii, niżby do trzeciej. :)

Kapii:
Sto lat, sto lat niech żyje nam, sto lat... Super. Jutro ubiorę się na galowo. Nawet Grison się uczesze. A ta niespodzianka w dolarach, czy w euro?

Mc:
Sto lat... z takiej okazji trzeba wypić :P

user no. 11627:
Może jakaś impreza? ;D A tak na serio to jeszcze raz 100 lat!!! (albo do czasu premiery gothica 100)


--- Cytat: Kapii w 23 Lipiec 2008, 16:33:23 ---A ta niespodzianka w dolarach, czy w euro?

--- Koniec cytatu ---

Ja mam nadzieje że w złotówkach (nie chce mi sie lecieć do kantoru).

Eregrin:
Niech nam gwiazda pomyślności nigdy nie zagaśnie :P TG ma już 3 latka^^ Może gram.pl zrobi dla was jakiś prezent? Sorka, ze nie ubrałem garnituru, ale nie chce mi się go szukać :P
Z pewnością, zostanę z TG jeszcze trochę... Nigdzie sie nie wybieram jak na razie ;]
Całymi płucami dmuchajmy w świeczki.

100 lat

Na TG, jestem już chyba rok... Nie pamiętam dokładnie, aczkolwiek, zbliża sie rocznica... Jestem związany z tym i oto portalem ;]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej