Autor Wątek: 3 lata Tawerny Gothic  (Przeczytany 15222 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
3 lata Tawerny Gothic
« dnia: 23 Lipiec 2008, 16:16:01 »
Dnia dzisiejszego (23 lipca) obchodzimy już trzecią rocznicę powstania znanej nam strony - Tawerny Gothic. Wielu userów odeszło, tak samo wielu zarejestrowało się do tego czasu. Jedni związali się z tym portalem bardziej, drudzy mniej. Jednakże wszystkich łączy jedno: zaglądają na niego, interesują się nim i tworzą go. Bo czymże by było choćby samo forum bez użytkowników? Tak samo strona i artykuły, które jest dane nam na niej czytać. Wszystko to jest tworzone przez ludzi, dla ludzi. Przez fanów, dla fanów.
Osobiście jako członek zarządu Tawerny Gothic mam ogromną nadzieję, że to nie nasza ostatnia rocznica oraz że nasze grono nie zmniejszy się, a wręcz powiększy znacznie bardziej. Tak samo zasoby naszej strony, która może istnieć tylko dzięki Wam.

Na stronie głównej portalu (http://gothic.gram.pl/) pojawił się dzisiaj news. Jest w nim wzmianka również o pewnym prezencie, nad którym pracowaliśmy sporo czasu. Sądzimy że spodoba się Wam - jednakże tego dowiemy się dopiero jutro.

Życzę wszystkim wielu postów, ciekawych tematów, zero ostrzeżeń oraz Gothica 4, który będzie bardziej podobny do dwóch pierwszych części serii, niżby do trzeciej. :)
« Ostatnia zmiana: 23 Lipiec 2008, 16:16:55 wysłana przez Boba Fett »

Offline Kapii

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 199
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody Lies - House M.D.
Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2008, 16:33:23 »
Sto lat, sto lat niech żyje nam, sto lat... Super. Jutro ubiorę się na galowo. Nawet Grison się uczesze. A ta niespodzianka w dolarach, czy w euro?

Forum Tawerny Gothic

Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2008, 16:33:23 »

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Lipiec 2008, 16:40:47 »
Sto lat... z takiej okazji trzeba wypić :P

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Lipiec 2008, 16:44:35 »
Może jakaś impreza? ;D A tak na serio to jeszcze raz 100 lat!!! (albo do czasu premiery gothica 100)

A ta niespodzianka w dolarach, czy w euro?

Ja mam nadzieje że w złotówkach (nie chce mi sie lecieć do kantoru).

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Lipiec 2008, 17:25:07 »
Niech nam gwiazda pomyślności nigdy nie zagaśnie :P TG ma już 3 latka^^ Może gram.pl zrobi dla was jakiś prezent? Sorka, ze nie ubrałem garnituru, ale nie chce mi się go szukać :P
Z pewnością, zostanę z TG jeszcze trochę... Nigdzie sie nie wybieram jak na razie ;]
Całymi płucami dmuchajmy w świeczki.

100 lat

Na TG, jestem już chyba rok... Nie pamiętam dokładnie, aczkolwiek, zbliża sie rocznica... Jestem związany z tym i oto portalem ;]
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2008, 14:33:27 wysłana przez Eregrin »

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Lipiec 2008, 17:30:41 »
Od czego by tu zacząć... Hmm... może od tego... Pamiętam jak TG przechodziła z młodego do średniego poziomu rozkwitu, a teraz panuje tutaj Złoty Wiek. Dzięki wielu przygodom jakie "przeżyła" Tawerna tj. plagiatowanie artykułów TG itd. i dobrej prezentacji strony, stała się ona jedną z najlepszych stron o Gothicu. Jak już wspomniał Boba: wielu userów opuściło TG,ale także wielu z nich powróciło. Mam nadzieje,że jeszcze więcej przybędzie lub powróci :P Dobra nie bd wciskał farmazonów. :o

Ciesze się, że TG rozwija się dalej i przetrwała i zdominowała konkurencję stron o Gothicu :> Ale nie zdołała by tego dokonać gdyby nie starania Zarządu Tawerny. Sto lat TG Sto Lat !!!

A to dla Tawerny :Tort Sam zrobiłem xD
« Ostatnia zmiana: 23 Lipiec 2008, 17:33:28 wysłana przez Devristus »

Offline Tytan302

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gdzie jest groszek?
Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Lipiec 2008, 17:43:13 »
Sto lat. Czekamy na niespodziankę. =P

Canis

  • Gość
Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Lipiec 2008, 18:05:00 »
Patrzcie ale trafiłem, ostatnio zakupiłem sobie nowy garnitur.

To prawda, Tawerna już trochę sobie żyje, przeżyła wiele rzeczy takich, jak wspomniał Devristus - Alculus Mori, jak plagiaty artykułów i pomysłów. Obecnie jest to jedna z najlepszych, w Polsce jestem w pełni pewny, że najlepsza strona, najlepsze forum w moich oczach.

Strona nadal wspaniale się rozwija, zarząd według mnie godny pozazdroszczenia dla innych stron i for. Zasługa rozwoju strony przypada Zarządowi tawerny jak i jej użytkownikom, w końcu czymże jest restauracja ze wspaniałymi kucharzami i kelnerami, bez konsumentów serwowanych, jakże wspaniałych dań.

Mam nadzieję, że serwis nadal będzie się rozwijał.

Z ciekawością poczekamy na niespodziankę ;) .

Pozdrawiam, Canis


Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Lipiec 2008, 18:52:10 »
ÂŻyczenia, które pisałem w imieniu zarządu możecie przeczytać na stronie głównej, ale chcę teraz powiedzieć coś "zwyczajnie". Na Tawernę dołączyłem 8 lutego tego roku, wiec nie jestem starym wyjadaczem, ale można powiedzieć że zaszedłem daleko na forum jak i na stronie( chociaż wszyscy użytkownicy forum są na równi i nie ma żadnej hierarchii, są po prostu ludzie z dodatkowymi opcjami ;]), bo jednak miałem okazję przeprowadzić kilka wywiadów, napisać pewną ilość newsów oraz przeprowadzić kilka recenzji. Mam więc jakiś dorobek i zasłużenie dla TG, ale nie chcę aby na tym się skończyło, moim celem jest to, aby forum (gothic.gram.pl/forum/) stało się miejscem, w którym wszyscy znajdą fachową pomoc oraz miłą atmosferę, to czy uda się to mi i całemu zarządowi zależy również od was, więc musimy cały czas współpracować. Mój awans (noob-user-moderator) w przeciągu kilku miesięcy może pokazać tylko, że Tawerna jest miejscem, które zapewnia dużo "atrakcji", czasem niespodziewanych, jak i mnóstwo ciekawej pracy. Mam nadzieję, że przeżyjemy jeszcze razem kilka lat, a IsentoR będzie żył wiecznie ;] A co do niespodzianki, to można powiedzieć, że pracowaliśmy nad nią dwa lata, ale dopiero od pewnego czasu prace ruszyły pełną parą, nic więcej nie powiem, zresztą sami zobaczycie. Wszystkiego najlepszego.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Lipiec 2008, 19:02:37 »
Ciekawe, co to za niespodzianka, ale przekonamy się jutro ;). Natomiast cieszy mnie fakt, że ta strona trzyma się już trzy lata oraz świetnie rozwija i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej niż jest teraz. Myślę, a nawet jestem pewien, że inne strony o Gothicu przy tej stronie wysiadają, więc jest to dla mnie najlepsza strona  i niemam jej nic do zarzucenia. Bardzo dobrze zrobiłem, że tutaj właśnie dołączyłem :).

Pozdrowienia od Robena :-X

Offline Asgarhan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Ganar en el Nou Camp no es posible..." - Schuster
Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Lipiec 2008, 20:04:07 »
Cytuj
ÂŻyczę wszystkim wielu postów, ciekawych tematów, zero ostrzeżeń


Dzięki :D

Cytuj
oraz Gothica 4, który będzie bardziej podobny do dwóch pierwszych części serii, niżby do trzeciej.

To najwspanialsze życzenie... Oby ;]

A tak poza tym to sto lat to za mało, dwieście by się nam przydało, ale i tak za 30 będzie koniec świata ;] Szacun dla tych, którzy są od początku, szacun dla zarządu, że przez trzy lata staliście się najlepszym polskim forum o Gothicu. TG nigdy nie zatonie... :)
Pzdr od Asgarhana i dalszych sukcesów ze mną, jako userem, a może w przyszłości kimś wyższym... :)

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Lipiec 2008, 20:42:05 »
Już 3 lata. Jestem na TG prawie rok i przez ten czas dużo się działo. Mam nadzieję że forum będzie ciągle się zmieniało na lepsze ;]

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Lipiec 2008, 20:46:23 »
A więc już trzy lata. Zapewne bardzo dużo się zmieniło przez ten czas, oczywiście na lepsze. Chciałem złożyć życzenia wszystkim, a szczególnie osobą, dzięki którym to forum istnieje. Nie jestem tu długo, jednak to forum już stało się moim ulubionym. Dzięki niemu rozwiązałem kilka problemów i dowiedziałem się wielu rzeczy. Zapewne przez to forum rozwiązały się problemy wielu osób. Wielu dowiedziało się więcej o świecie przez martwą harpię. Do ilu dobrych rzeczy to doprowadziło.

Offline ludi889

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Obejmować kobietę to tak, jak obejmować wór gnoju.
Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Lipiec 2008, 21:10:08 »
sto lat wszystkiego najlepszego :)

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Lipiec 2008, 09:38:51 »
Już jest jutro, więc czekamy na prezent. Co to jest? Czekoladka?

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Lipiec 2008, 09:44:12 »
Prezent będzie, gdy pojawi się ojciec dyrektor, czyli IsentoR, więc czekajcie cierpliwie. Chyba, że Respev się zajmie przygotowaniem niespodzianki i zrobi to przed przyjściem Isa.

Offline Kapii

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 199
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody Lies - House M.D.
Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Lipiec 2008, 09:46:00 »
Wołajta za mną: IsssssssssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnntoR!

Offline Ball Devan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Lipiec 2008, 09:49:13 »
IssssssssssssssssssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnyoR:D

Proszę abyście jednak nie pisali takich wiadomości, wiem że urodziny są powodem do radości, ale cieszmy się inaczej ;] [Serail]
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2008, 09:55:14 wysłana przez Serail »

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Lipiec 2008, 10:48:22 »
Ahh dziękuję, chociaż najlepiej byłoby gdyby był podobno raczej do II części. ÂŻycze Wam łatwego pisania artykułów o dodatku do GIII oraz o GIV. ÂŻyczę wam nowych userów, którzy będą pisali mądre posty oraz żeby nie musieli dostawać warnów. I na koniec życze Wam, żebyście działali jeszcze dłuuugo, dłuugo aż do Gothic V, a może VI  :D.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Lipiec 2008, 11:09:09 »
Stuknęły już trzy latka, więc przydało by się pogratulować ;] , najlepiej wszystkim. Jak już wspomniało parę osób, TG to zasługa całej naszej małej społeczności. Każdy coś w te forum włożył (najwięcej zarząd), no może oprócz Kertha i jego pobratymców xP, więc każdy zasługuje by mu odśpiewać sto lat. Więc gratuluję z całego serca i życzę by te trzy lata to był tylko dobry start, a strona tak dobrze się trzymała by przetrwać całe dekady, żeby nasze dzieci na nią wchodziły ;]

Pozdrawiam
Elrond

Forum Tawerny Gothic

Odp: 3 lata Tawerny Gothic
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Lipiec 2008, 11:09:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything