Autor Wątek: Najgorszy/Najlepszy serial  (Przeczytany 46073 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pabloo

  • Gość
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #60 dnia: 14 Sierpień 2009, 12:50:28 »
Serail'u każdy użytkownik może się wypowiadać na forum ,nawet Eternit tylko żeby nie używał przekleństw.

Offline Kederan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody lies.
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Sierpień 2009, 12:56:19 »
Serail: Twoje jakże przemyślane i wyważone stwierdzenie, "nie podoba się – wypierdalaj", można zastosować tutaj również do ciebie. Jego zdanie to jego sprawa. Możesz się z nim nie zgadzać, przedstawić kontrargumenty (byle sensowne) itd., bo przecież nikt tego nie broni. Ale podstawy dobrego zachowania są mile widziane. Chcesz sobie ulżyć to wyjdź z kumplami, pograj w coś, rozładuj energię i pozbądź się żółci.
 
Wracając do tematu. Dla mnie osobiście z seriali nic nie pobije genialnej "Kompanii Braci" oraz świetnego "Rzymu". Od czasu do czasu chętnie też zobaczę Housa czy Monka w ramach lekkiej rozrywki.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Sierpień 2009, 12:56:19 »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #62 dnia: 14 Sierpień 2009, 12:59:48 »
Cytuj
Serail'u każdy użytkownik może się wypowiadać na forum ,nawet Eternit tylko żeby nie używał przekleństw.
Oj mistrzu, to nie wątek do takich rozmów. Trzeba założyć offtopic w Tawernie pod Martwą Harpią i można pogadać. Prolgan, oczywiście, każdy może mówić co chce, ale przyłazi newbie i zaczyna swoje mądrości głosić. No to wybacz, czegoś takiego tutaj nie potrzeba.
Cytuj
Serail: Twoje jakże przemyślane i wyważone stwierdzenie, "nie podoba się – wypierdalaj", można zastosować tutaj również do ciebie. Jego zdanie to jego sprawa. Możesz się z nim nie zgadzać, przedstawić kontrargumenty (byle sensowne) itd., bo przecież nikt tego nie broni. Ale podstawy dobrego zachowania są mile widziane. Chcesz sobie ulżyć to wyjdź z kumplami, pograj w coś, rozładuj energię i pozbądź się żółci.
Jak wyżej

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #63 dnia: 14 Sierpień 2009, 18:35:47 »
Dobre:

Lost
Dr.House
SG 1
SG Atlantis
Ranczo
Legend of the Seekeer

A złych nie wpisuję, bo takowych nie oglądam :)

Offline Hadriell

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #64 dnia: 28 Listopad 2009, 21:03:58 »
Nie dzielę na polskie i zagraniczne bo mi się nie chce:

Najlepsze:
- Ostry Dyżur - oglądałem kilka seriali o lekarzy, ale ten jeden jest wyjątkowy i dokładanie przedstawia zawód lekarza. Wszystko jest realistyczne, bohaterowie są świetni, a Marc Green i John Carter rządzą. :] Wygląd dzisiejszych seriali o lekarzy możecie zawdzięczać właśnie Ostremu Dyżurowi
- Kompania Braci - świetne dzieło na podstawie książki Ambrose'a. Chociaż wolę książkę, to serial jest świetny i robi wrażenie. Arcydzieło jakich mało i tyle.
- Seriale SF - jestem wręcz zboczony na punkcie seriali SF, po prostu mnie ciągną do siebie (odpowiadam na pytania: Nie, nie podniecają). Moje ulubione to: Stargate SG1, Atlantis, Universe, Babylon 5, Star Treki (wszystkie, a trochę ich jest), Farscape, Andromeda, Battlestar Gallactica
- 4400, Heroes - podobne do siebie całkiem, całkiem niezłe fabuły w obu serialach. Sylar rządzi.
- Dr. House - co tu dużo mówić? Uwielbiam teksty House'a
- Kryminalni, Oficer, Glina - Polacy robią świetnie seriale kryminalne ;]

Najgorsze:
- Wszelkiego rodzaju telenowele - muszę wyjaśniać? Nie? Miło.
- ÂŚwiat według Kiepskich - może i śmieszne, ale śmieszne z głupoty, a nie, że zabawne. Niski poziom intelektualny, takie moje zdanie.
- Wszelkie Klany, Na wspólnej, Na dobre i na złe, M jak Miłość i inne - tasiemce, które można ciągnąć w nieskończoność. Słyszałem, że w którymś z tych seriali z martwych powstał jeden z bohaterów. Jak to się mówi dzisiaj? ÂŻAL?!
- Lost, Skazany na ÂŚmierć - niektórzy będą chcieli mnie zabić, ale powiem jedno: KOMERCJA I CHAÂŁA! :]

Cya

Offline Arves

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Piratem być marzeniem jego jest!
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #65 dnia: 21 Grudzień 2009, 16:53:44 »
Hym, hym, hym..

Dobre:
- Lost - bo uwielbiam ten tajemniczy, wręcz zagadkowy klimat!
- House - Ma gadane. :]
- ÂŚwiat według Bundych - tyle, co się uśmiałem przy tym serialu to ho ho. Te cięte riposty All`a. :D
- etc.

Gorsze, nie znaczy najgorsze:
- ÂŚwiat według Kiepskich - Mimo, że nowe odcinki są słabiutkie, to jednak lubię obejrzeć.
- Kryminalne zagadki Miami i Nowego Jorku.
- etc.

Najgorsze:
- Telenowele i inne badziewia tego typu.

To, co pamiętam, ująłem. Reszta siedzi gdzieś w ciemnym kącie głowy.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #66 dnia: 17 Maj 2011, 10:43:19 »
Najlepszy serial ever? Na chwilę obecną jest to `Przepis na życie` lecący na TVN w niedzielę, o godzinie... 21 ileś tam, po X-factor. Pomimo że ja zwykle nie lubię seriali to akurat ten jest fajny i jak na razie nie przegapiłam żadnego odcinka ;)

Offline Entwhiler

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda będzie spisana krwią.
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #67 dnia: 19 Lipiec 2011, 20:21:40 »
Dobre seriale:
a) ÂŚwiat według Kiepskich - najlepszy polski serial komediowy
b) Friends - mój ulubiony serial
c) Kryminalni - sam nie wiem po prostu go lubię
d) Pomoc Domowa - orginalna wersja Niani
Słabe seriale:
a) Moda na Sukces - bez komentarza  :-X
b)Złotopolscy, Klan, Na Wspólnej, Samo ÂŻycie, M jak Miłość - nie mogę na patrzeć
c) Brazylijskie i Hiszpańskie telenowele - to co wyżej tylko dużo gorsze

cancel

  • Gość
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #68 dnia: 28 Sierpień 2013, 19:40:34 »
Dzisiaj wprawdzie już nie mam czasu na oglądanie seriali, aczkolwiek ongiś ta forma rozrywki pochłaniała sporą część moich dni. Zważywszy na to, że jestem "dzieckiem lat 90", to najbardziej preferuje seriale z tego okresu.

- Z Archiwum X - można powiedzieć, że jestem fanem tego serialu, a do niektórych odcinków wracam nawet dzisiaj. Kiedyś nawet współtworzyłem forum związane z owym serialem.
- Kompania braci - ten z kolei oglądałem ostatnio pewne z ponad 10 lat temu. Ówcześnie zrobił na mnie ogromne wrażenie. Myślę, iż był lepszy od kultowego "Szeregowca".
- Dziewczyna z komputera - Mega klasyk. Niestety dzisiaj nie do obejrzenia z polskim dubbingiem.
- Czy boisz się ciemności? - tego serialu chyba nie muszę nikomu rekomendować.
- Power Rangers - zwłaszcza pierwsze sezony. Niezapomniane będą weekendowe poranki z tym serialem.
- Zaginiony świat - nie mogę odżałować, że nie powstał czwarty sezon.

Na razie tyle pamiętam z tych bliższych mojemu sercu. Teraz czas na te pośledniejsze:

- Detektyw Monk - jak się pojawił w PL TV, to oglądałem z wypiekami. Później jak się zmieniła, partnerka Monka, to mi jakoś przeszło.
- ÂŚwiat Według Bundych - kto Bundych nie oglądał?
- ÂŁowcy skarbów - serial fabularnie jak najbardziej wart uwagi, jednak nie przypadła mi do gustu główna bohaterka
- Słoneczny Patrol - no cóż, wiadomo z jakich względów się oglądało.
- Jaś Fasola - zdecydowanie za mało odcinków powstało, z drugiej strony może to dobrze?
- Drużyna A - generalnie nigdy nie byłem fanem tej produkcji, ale się oglądało.

Pewnie o jakimś serialu wartym nadmienienia zapomniałem napisać.

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #69 dnia: 28 Sierpień 2013, 21:17:46 »
świat według kiepskich- najlepszy serialik kolediowy
Ranczo- głównie rozwala mnie ławeczka ksiądz mówi ''masło maślane, to jak bieganie sprawia że biegne'' a Hadzuk '' a gdzie?''
Rodzina zastępcza- szkoda że zakończyli produkcję

Rodzinka pl- zachowanie tak głupie, że śmieszne
Jaś Fasola- dowód na to, jaką zadyme można zrobić mając IQ ziemniaka
ÂŁowcy duchów- ludzie lubią sie bać

cancel

  • Gość
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #70 dnia: 29 Sierpień 2013, 10:51:38 »
Ten serial "Rodzinka", to jest produkcja o bardzo dużym wydźwięku propagandowym. Ba! Nawet sama nazwa jest wysoce agitacyjna. Dlatego nie polecał młodym, jeszcze nie ukształtowanym umysłom. Ale nie spamujmy tutaj.

Offline Tim

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #71 dnia: 22 Październik 2013, 10:19:34 »
Najlepsze seriale to te które kiedyś oglądałeś z rodziną i jeszcze lecą. Podczas oglądania łezka się w oku kręci żę kiedyś odlądaliście go wspólnie. Mowa o "Złotopolscy", "Klan".

Offline wikoria10

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Kobieta
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #72 dnia: 17 Listopad 2013, 15:56:42 »
Najlepszy:Na dobre i na złe
Najgorszy:Fineasz i Pherb

Offline Drajwer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drajwer <3
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #73 dnia: 18 Kwiecień 2014, 21:03:21 »
Najlepsze:
- ÂŚwiat według Kiepskich
- Miodowe Lata
- Jaś Fasola
- Ranczo
- Dr. House

Najgorsze:
- Klan
- Moda na Sukces
- Ukryta Prawda

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #74 dnia: 23 Kwiecień 2014, 15:18:59 »
Dobre:
-ÂŚwiat Według Kiepskich
-Jaś Fasola
-Dr. House
Najgorsze:
-Moda na Sukces

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #75 dnia: 23 Kwiecień 2014, 20:25:49 »
Najlepsze?

Oczywiście Gra o tron, tylko szkoda że tak mało w niej magii, lubiłem ogladać Hausa, a teraz ogladam Sherloca. ÂŚwietny serial godny polecenia.

Najgorsze to według mnie wszelakie południowo-amerykańskie miłosne tasiemce, durne polskie romansidła. O tym gównie typu Trudne sprawy nawet nie wspomnę.

Offline dafort

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #76 dnia: 27 Kwiecień 2014, 23:22:16 »
Dobre z tego co ostatnio w TV leci:
- A Team (sentyment z dziecinstwa, fajnie obejrzec B.A. i spolke)
- Married with Children (Bundych zawsze lubilem, niektore mowtywy sa swietne)
- Swiat wedlug Kiepskich (ale pierwsze sezony, powiedzmy odcinka 100 z hakiem)
- Pomoc domowa (fajna gra Drescher, glupie ale mozna sie posmiac)
- Zbuntowany aniol (wiem, ze jestem dziwny, ale to chyba najlepsza telenowela komediowa jaka widzialem)

Zle:
- Praktycznie wszystkie obecne seriale Polskiej produkcji (Klan, M jak cos tam, Barwy nieszczesc, Pierwsza Milosc itd.)
- To co u gory to pikus w porownaniu z wszelkiej masci paradokumentami. Nie wiem co to za glupia moda nastala na zenujace produkcje w stylu Dlaczego ja?, Trudne sprawy, Pamietniki z wakacji (no moze klocek w bidecie nie byl zly), Nieprawdopodobne a jednak, Ukryta prawda, Lekarze, Pielegniarki itd. Ciekawe kiedy zrobia paradokument o zyciu kloszardow - moim zdaniem hit murowany (na prawde).

Milten2000

  • Gość
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #77 dnia: 30 Sierpień 2014, 00:46:45 »
Moje ulubione seriale to:
1. ÂŚwiat według kiepskich ponieważ można się pośmiać i jeszcze to kręcą.
2.13 Posterunek komedia taka że klękajcie narody szkoda tylko że zrobili tylko 2 serie.
A znienawidzone to :
1. Moda na sukces jak to w ogóle można oglądać, tam to już połowa aktorów ze starości poumierała.
2. Pierwsza miłość teraz jest spoko bo wakacje i tego nie puszczją ale zaraz się zacznie zamiast dlaczego ja dadzą pierwszą miłość. mogliby to puszczać o np. 10 rano to wszyscy są w szkole i by nie przeszkadzało.

Offline bonita

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 5
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #78 dnia: 04 Marzec 2015, 19:06:15 »
Najlepsze seriale to moim zdaniem  Gra o Tron, Chirurdzy oraz American Horror Story. Nienawidzę natomiast seriali typu Przyjaciele i inne sitcomy. Masakra jak dla mnie

Offline Κεαηυ

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 241
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ur mom gay
    • Karta postaci

Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #79 dnia: 21 Lipiec 2016, 22:59:28 »
Ostatnio coś moje nastawienie jest nieco dziwaczne.
Po maratonie Bibliotekarza wziąłem się za serial.
Bibliotekarze: dobra kontynuacja trylogii dodatkowo okraszona dowcipem i niebanalną fabułą. Cudowne nawiązania do mitów i baśni.
Kolejnym serialem, który zdarza mi się obejrzeć jest detektyw Monk. Standardowo: dobry humor ponad wszystko, a że jeszcze zagadki kryminalne się pojawiają, to...

Nie znoszę za to oglądać takich miernych filmów jak ÂŚwiat według Bundych/Kiepskich. Jakbym chciał takie rzeczy widzieć to bym sobie rozmowy w toku włączył :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #79 dnia: 21 Lipiec 2016, 22:59:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything