Autor Wątek: Lost - Zagubieni  (Przeczytany 4914 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thoro

  • Gość
Lost - Zagubieni
« dnia: 26 Listopad 2006, 16:16:09 »
W Polskiej telewizji, leci już od jakiegoś czasu więc zapewne większość słyszała o Zagubionych. Ogląda ktoś z Was, co o nim sądzicie?

Osobiście serial zacząłem, oglądać kiedy na TVP w toku był już pierwszy sezon. O samym filmie, wiedziałem dużo wcześniej przed polską premierą jednak nigdy nie chciało mi się wnikać w szczegóły. Lostem ponownie zainteresowałem się, wykonując design dla znajomego o tej samej tematyce. Do tej pory, serial oglądam nadal za pośrednictwem Telewizji Polskiej. Niezbyt cieszy mnie czekanie, cały tydzień na dwa krótkie odcinki jednak cóż zrobić w przypadku gdzie prędkość łącza wynosi 3 kb/s
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2006, 16:00:41 wysłana przez DODO »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Lost - Zagubieni
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Listopad 2006, 16:22:58 »
Serial jest bardzo wciągający  Pierwszą część oglądałem jak miałem czas natomiast drugą serią naprawdę się zainteresowałem. Oglądam ją co tydzień i nie mogę się doczekać na kolejny odcinek   Mógłbym ściągnąć odcinki z internetu, ale uważam, że to jest łamanie praw autorskich i nie zamierzam tego robić.

Forum Tawerny Gothic

Lost - Zagubieni
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Listopad 2006, 16:22:58 »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Lost - Zagubieni
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Listopad 2006, 16:49:03 »
Cóż, również zaliczam się do grona fanów tego serialu. Zacząłem go oglądać gdy pierwsza seria była emitowana na TVP. Drugą obejrzałem na kanale AXN. Serial jest niezwykle wciągający i jak zwykłem mawiać każdy odcinek coraz bardziej komplikuje fabułę. Z każdym odcinkiem pozostaje więcej pytań niż odpowiedzi. Polecam wszystkim ten serial.
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2006, 16:00:17 wysłana przez DODO »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Lost - Zagubieni
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Listopad 2006, 18:43:18 »
Chyba jak większość z nas z serialem zapoznałem się na TVP 1, po oglądnięciu całego pierwszego sezonu zainteresowany nim rozpocząłem ściągać drugi sezon. Obecnie gdy niektórzy oglądają go w TVP 1 ja oglądam trzeci sezon i jestem z tego bardzo szczęśliwy gdyż uważam go za najbardziej ciekawy oraz trzymający w napięciu ze wszystkich do tej pory wyemitowanych.

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Lost - Zagubieni
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Listopad 2006, 14:44:15 »
Ja, osobiście uwielbiam ten serial. Jest bardzo przerażający :P i wciągający. Na początku są myślą że są sami na wyspie, a tu proszę. Okazuje się że na drugiej części wyspy znajduje się drugi obóz. Wkurza mnie to że nagle, nie wiadomo skąd przychodzą nowi ludzie. Po prostu. W jednym odcinku jest tyle ile ma być, a w następnym odcinku, nie  wiadomo skąd pojawiają się nowi. Szkoda że kończy się w takich fajnych momentach, ale to przyciąga ludzi do oglądania. Oglądałem całą pierwszą i pół drugiej części. Kolega mówił mi że na końcu Zagubionych 2 nie wpisują kodu i licznik się mnie, i wszystko się robi białe. Nie wiem czy se ze mnie jaja robił czy to prawda. Jedno wszarze jest pewne: Jeszcze to zobaczę xD.
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2006, 15:59:33 wysłana przez DODO »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Lost - Zagubieni
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Listopad 2006, 11:07:02 »
Ja z LOST'ami spotkałem się dopiero na początku 2. sezonu. Zainteresował mnie, jednak nie mogę powiedzieć o sobie, że jestem jego FAN'em. Wiem tylko, że Japoniec uczy się angielskiego, Grubasek się zakochał, a ten Murzyn, który szuka syna w buszu (w kapuście  ) zastrzelił dziewczynę (w/w Grubaska). Ecko - tylko jego imię na 100% pamiętam. Moja ulubiona postać w filmie. Tragiczna przeszłość, upozorowany ksiądz i teraz próbuje zbudować kapliczkę "Nad brzegiem Oceanu". Film ciekawy, szkoda, że nie mam AXN może oglądałbym już 3. sezon?


pzdr

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Lost - Zagubieni
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Listopad 2006, 13:05:21 »
Lost to mój najlepszy i jedyny serial który oglądam.
Oglądnąłem pierwszy odcinek i nie mogłem doczekać się na następny, jest to bardzo wciągający serial.
Oglądnąłem wszystkie odcinki pierwszego sezonu, drugi sezon (moim zdaniem) jest ciekawszy, ale muszę stwierdzić ze parę odcinków nie obejrzałem. Najbardziej ciekawi mnie zakończenie.
« Ostatnia zmiana: 30 Listopad 2006, 13:33:54 wysłana przez DODO »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Lost - Zagubieni
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Grudzień 2006, 21:29:09 »
Może wyda się Wam to dziwne, ale mnie ten serial się nie podoba ;] Według mnie jest on bardzo przereklamowany. Tak mówili, że po prostu sensacja w świecie seriali, a tutaj się okazało, że to kolejny serial typu "Z Archiwum X" czyli więcej tajemnic mniej wyjaśnień, a tego nie lubię. Obejrzałem z ciekawości całą pierwszą serię i z rozpędu połowę drugiej, jednak powiedziałem sobie, że nie mam ochoty oglądać kolejnego gniota, wymyślonego przez tych "Geniuszy" z Ameryki od wymyślania kolejnych seriali. Wolę sobie obejrzeć coś w stylu Star Treka czy StarGate zamiast Lostów...

Lost u mnie jest beznadziejny ;]

Pozdrawiam

Offline mejdej

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Lost - Zagubieni
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Grudzień 2006, 09:12:10 »
Cytuj
Lost u mnie jest beznadziejny ;]
To nie dobrze  

Osobiście bardzo mi się spodobał i do tej pory obejrzałem wszystkie odcinki, które były puszczone na TVP1. Niestety w ten czwartek poleciały ostatnie odcinki drugiego sezonu. Zamierzam iść do kolegi wziąć parę odcinków już trzeciego sezonu. Spoko serial z fajnymi zwrotami akcji. Moimi ulubionymi postaciami są Sawyer i Said.
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2006, 10:58:31 wysłana przez DODO »

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Lost - Zagubieni
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Grudzień 2006, 11:30:12 »
Osobiście pierwszy sezon Losta - nie oglądałem systematycznie, bowiem wydawało mi się że nie jest on wystarczająco dobry. Dopiero drugi sezon mnie wciągnoł i od tamtej pory oglądałem wszystkie odcninki.
Dla mnie Losta jest najlepszym serialem i prawie jedynym. Cóż film ten niesie ze sobą wiele nie wyjaśnionych rzeczy, z każdym nowym odcinkiem dowiadujemy się czegoś nowego o bohaterach. Każdy nowy nowy sprawia, że jestm co raz bardziej ciekawski co dalej. Osobiście oglądałem serial w TVP 1. Tera czekam na Sezon 3. Ale w miedzy czasie zobacze Sezon 1(bowiem jak wspomniałem nie oglądałem go).


Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Lost - Zagubieni
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Grudzień 2006, 11:04:49 »
Osobiście, kiedyś nie przepadałem za tym serialem i nie miałem ochoty go oglądać, lecz w końcu coś podkusiło mnie, by zacząć śledzić losy rozbitków i tak to się zaczęło. "Zagubieni" to serial niezwykły i bardzo wciągający, można oglądać odcinek po odcinku w nieskończoność i raczej nie powinien on się znudzić. Do tej pory oglądałem serię pierwszą i drugą, i muszę przyznać, iż obie serie są bardzo ciekawe i interesujące. Co prawda, wyszła już trzecia seria, jednak nie miałem okazji oglądnąć z niej ani jednego odcinka, widziałem jedynie trailery, które są naprawdę świetne. Mam nadzieję, iż już niedługo 3 sezon ukarze się na ekranach telewizji polskiej, wówczas będę z pewnością śledził każdą część.

Offline Fortuno

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Lost - Zagubieni
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Lipiec 2007, 16:15:21 »
Wiem, że jest temat o tym serialu, ale dyskusja ogólna jest w nim prowadzona, a tutaj możecie wypowiadać się o swoich ulubionych postaciach, odcinkach, w których wydarzyło się coś nieprzewidywalnego dla was itp.

Osobiscie lubię najbardziej Eko, a odcinek w którym zginął był dla mnie najtragiczniejszy
Proszę o wypowiedzi...

Tylko, że to samo piszemy w tamtym temacie... przenoszę i że by mi to było ostatni raz
- IsentoR
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2007, 17:30:34 wysłana przez IsentoR »

Offline Elrond15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Lost - Zagubieni
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Lipiec 2007, 10:25:56 »
Jestem wielkim fanem Lost, ale trochę pokręciło twórców, 1 sezon był zdecydowanie lepszy od drugiego, ale mam nadzieję, że sezon 3 będzie bardziej dopracowany, poza tym zabili mojego ulubionego bohatyra, już w 1 sezonie (Booma, chyba tak się pisze   )

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Lost - Zagubieni
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Lipiec 2007, 10:44:24 »
Cytat: Elrond15
mam nadzieję, że sezon 3 będzie bardziej dopracowany, poza tym zabili mojego ulubionego bohatyra, już w 1 sezonie (Booma, chyba tak się pisze   )
Tak mogę cię z tego miejsca zapewnić, że trzeci sezon cię zaciekawi. Szkoda tylko, że ginie w nim aż tylu bohaterów. Ale też sytuacja przybiera ciekawy obrót spraw. Poznajemy większość tajemnic wyspy oraz organizacji Dharma - tej szczególnie. Najbardziej jednak zmieszało mnie jego zakończenie dosłownie nie uwierzyłem w nie. Zawsze sezon kończył się czymś wielkim i ważnym jakąś tajemnicą do rozwiązania. A ostatni odcinek trzeciego sezonu był czymś w rodzaju zapowiedzi czwartego.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Lost - Zagubieni
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Wrzesień 2007, 18:59:29 »
Całą pierwszą zaliczyłem na TVP1, drugą i trzecią natomiast troche na AXN i potrochu na TVP. Trzecia leci od kilku dni i mimo, że wszystkie mam na płycie oglądam z wielkim zaainteresowaniem   Dawno nic mnie nie przyciągało tak do telewizora jak LOST, tylko żałować śmierci pana Eko  

PzDr...

Forum Tawerny Gothic

Lost - Zagubieni
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Wrzesień 2007, 18:59:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything