Autor Wątek: Nowy skin forum  (Przeczytany 7129 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thoro

  • Gość
Nowy skin forum
« dnia: 25 Listopad 2006, 20:53:57 »
Jak zapowiadałem, został wprowadzony nowy skin na forum. Pochodzi on, z forum Gothic Net (które już niestety nie funkcjonuje) a został udostępniony dzięki uprzejmości redakcji portalu za co dziękujemy.

Theme możecie zmienić u dołu forum obok ikonki kanałów rss. Gdyby występowały jakieś błędy, możecie je zgłaszać w tym temacie.
Ponadto, został wprowadzony nowy schemat kolorów w legendzie grup. Było to konieczne, ze względu na zlewanie się wcześniejszych z kolorystyką ”TG – Papirus”.

Cenne będą również opinie na temat nowego wyglądu forum .
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2006, 20:54:58 wysłana przez Thoro »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Nowy skin forum
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopad 2006, 21:00:58 »
Znam ten styl dość dobrze i cieszę się, że został on zastosowany na tym forum  Jednak kilka rzeczy mi nie pasuje, mianowicie:

1. Mało widoczne nowe posty.
2. Osoby w grupach powinny być pogrubione ponieważ ich nie widać w tym tle.
3. Nowe posty itp. Są ze standardowego stylu.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2006, 21:04:02 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Nowy skin forum
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopad 2006, 21:00:58 »

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Nowy skin forum
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopad 2006, 21:31:38 »
Fajne te skiny nawet ale mam pytanie:

Bo wspominałeś że będzie skin BoH_Dark.

Kiedy zostanie wprowadzony ?  

Thoro

  • Gość
Nowy skin forum
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Listopad 2006, 22:05:39 »
Cytuj
Kiedy zostanie wprowadzony ?

Na chwile obecną, papirus został wprowadzony jako pewnego rodzaju alternatywa na inne skiny. Również te nowe, które miałem wgrać. Oczywiście nie oznacza to, że byt nowych skórek na forum jest wykluczony jednak sądzę że jeden nowy skin jak na razie w zupełności wystarcza. Szczególnie, że jest wykonany dosyć ciekawie i prezentuje pewnego rodzaju odskocznie do wszystkich styli IPB, opartych głównie na CSS.
Należy również pamiętać, że im więcej skinów tym więcej roboty przy rozbudowie forum. Praktycznie każdy hack poprawiający funkcjonalność czy wygląd wizualny forum, wymaga (niekiedy sporych) edycji każdego stylu osobno.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Nowy skin forum
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Listopad 2006, 22:29:49 »
Mi nowy skin z całą pewnością się bardzo podoba i przypomina mi Gothic Net, w końcu taki na tamtym forum był i bardzo dobrze się prezentował. Jest on o wiele bardziej klimatyczny, do tego podstawowego i ma o wiele więcej do zaoferowania, jednak ma także wady. Niektóre z nich wymienił już DODO, głównie trzeba zwrócić uwagę na to, że nicki i pseudonimy na forum głównym na dole powinny być nieco wytłuszczone i bardziej widoczne. Cały skin wydaje mi się w pewnym stopniu nieczytelny, ale do tego można przywyknąć. Również nie podoba mi się to, że po wejściu w dany dział ikony "Nowe posty", "Brak nowych postów" wyglądają nieco brzydko i pochodzą ze standardowego stylu. Jak jeszcze zauważę coś, co może psuć wizerunek nowego stylu, napiszę.

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Nowy skin forum
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Listopad 2006, 07:37:40 »
Dla mnie jest taki sobie. Ten skin na Gothic Net nigdy mi się nie podobał. Mieli na chwile taki czarny i był spoko, ale ten to mi się nie podoba. Nie wiem jak wy ale ja jestem przyzwyczajony do bardziej ciemnych skinów, i to właśnie będe używał starego. Jak chcecie. Myślę jednak że przydał by się nam jeszcze jeden, jakiś ciemny skin. Nie wiem jak wy ale mi to ciemne przypadły do gustu. I pogrubcie historię bo to głupio wygląda.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Nowy skin forum
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Listopad 2006, 09:55:20 »
Dla mnie owy skin prezentuję sie bardzo dobrze. Doskonale dobrana kolorystyka, bardzo profesjonalnie wykonane logo/head banner (sorry nieznam sie xD). ÂŚmiało mogę wystawić tutaj ocenę 9/10. Razi mnie tylko słaba widoczność nicków na forum, a w szczególności w legendzie. Osobiście jednak, pozostanę na starym stylu, gdyz on wydawał mi się najbardziej ala Gothic'owy ;]

Z wyrazami szacunku

Arkhan

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Nowy skin forum
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Listopad 2006, 18:36:06 »
Oczywiście cieszę się bardzo, że Radek sprawił Tawernie taki prezent. Chwała mu. Zawsze będzie to jakieś urozmaicenie, dla każdego użytkownika forum. Ja jednak pozostanę przy "TG - Black", pomimo wspomnianej wcześniej wspaniałości papirusa. Nie twierdzę wcale, że mam do niego jakieś "ale". Po prostu zbyt długo przebywałem na Gothic Net i znudził mi się ten skin. Poza tym wolę zdecydowanie czarną kolorystykę, od tej brązowej.

Cytuj
Myślę jednak że przydał by się nam jeszcze jeden, jakiś ciemny skin.
Po co?

Offline Rajca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 8
Nowy skin forum
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Listopad 2006, 18:46:26 »
A ja już z niecierpliwością oczekiwałem ujawnienia skina.
Jestem więcej niż zadowolony, nie będe ukrywał, że najlepiej patrzy mi sie na tą template.
Radkowi, należą się słowa podzięki, a my możemy cieszyć się klimatycznym wyglądem forum.
Czarny mi się nigdy nie podobał.
Cytuj
Razi mnie tylko słaba widoczność nicków na forum, a w szczególności w legendzie. Osobiście jednak, pozostanę na starym stylu, gdyz on wydawał mi się najbardziej ala Gothic'owy ;]
Arkhan, przypadkowo twoje cytuję, ale odnoszę się do wszystkich.
Co wy macie nie tak? U mnie nicki widać idealnie, w sam raz itp. Rozdziałke mam 1152x846 i jest git.
A co do ikonek tematów, mi to za przeproszeniem zwisa i powiewa, bo żadko zaglądam w fora.

Thoro

  • Gość
Nowy skin forum
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Listopad 2006, 18:59:20 »
Cytuj
Myślę jednak że przydał by się nam jeszcze jeden, jakiś ciemny skin.

Takowego nie będzie... chyba, że nasz własny

Cytuj
I pogrubcie historię bo to głupio wygląda.

Nie. Zostanie tak jak jest.


Nowe ikony typu "nowy temat" itd powstaną napewno. W niedługim czasie, choć przyznam szczerze że nie chce mi się teraz tego robić bowiem ostatnimi dnami nagrzebałem się tyle w takich pixelowych robótkach że już mam dość Photoshopa.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Nowy skin forum
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Listopad 2006, 22:38:11 »
Cytat: Thoro
Nowe ikony typu "nowy temat" itd powstaną napewno.
Już powstały, od dzisiaj możecie cieszyć się ładnymi ikonkami typu "nowy posty" mam nadzieję, że się podobają.


P.S.
Zawdzięczacie je jednemu z moderatorów...DODO.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Nowy skin forum
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Listopad 2006, 22:49:47 »
Nic dodać nic ująć. Są dość ładne i nawet mi się podobają, choć oczywiście zawsze mogło być lepiej, ale w zasadzie nie ma na co narzekać.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Nowy skin forum
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Listopad 2006, 20:11:07 »
Podczas uruchamiania działu "Noc Kruka" styl się automatycznie zmienia na TG-Black. W innych działach nie mam tego błędu.
« Ostatnia zmiana: 28 Listopad 2006, 20:11:23 wysłana przez DODO »

Thoro

  • Gość
Nowy skin forum
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Listopad 2006, 21:47:46 »
Nie żaden błąd, tylko standardowe ustawienie. Już poprawiam...

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Nowy skin forum
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Grudzień 2006, 20:41:11 »
Chciałbym podsumować.....

Na forum istnieją dwa, dośc ładne skiny. W chwili obecnej naszemu forum, nie potrzebne są żadne inne. Oczywiście wielu może sie z tym nie zgadzać, no ale cóż. W obecnej chwili prezentujemy się dosyć dobrze, więc nie przypuszczam aby zmiany zwiazane z wyglądem, następiły w najbliższych dniach. Mam nadzieje, że teraz będzie wam się lepiej przeglądało forum.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Nowy skin forum
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Grudzień 2006, 20:59:13 »
Ja jako stały bywalec kiedyś Gothic Net cieszę się, że to akurat WAM Isaac podarowal tego Lay'a. Jest on bardzo klimatyczny i razem z waszą pozycją oficjalnej strony przyniesie wam większą popularność. Ta szata graficzna została stworzona przez Isaac'a przy pomocy Thora i Rez'a i przyznam, że odwalili kawał dobrej roboty. Dzięki temu pasuje on bardzo do samej gry "Gothic". ÂŁadny kolorystycznie jest co sprawia, że jest przyjemny dla oka, a razem z bardzo fajnym headbannerem (czy coś takiego :P) tworzy bardzo ładną kombinację. Osobiście nie zauważyłem błędów, a te co były na G net z nim to zostały zlikwidowane. Cieszę się, że macie tego Lay'a, przypomina o strych czasach Gothic Net :P... mam już go ustawionego od kiedy jest ;]

Pozdrawiam

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Nowy skin forum
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Grudzień 2006, 10:22:30 »
Ech, mam mieszane uczucie co do tego skinu. Jakoś już miałem z nim styczność zbyt wiele razy, by mnie teraz ,,rajcował". Po prostu przejadł mi się już i ten brąz z kremowym jakoś mi nie pasi.
Tak samo z obrazkami przedstawiającymi, czy jest nowy posty. Przyzwyczaiłem się już do czachy ÂŚniącego i mi tak odpowiada. To samo tyczy się tego, że bardziej wolałem, gdy kolorowe nicki były pogrubione...

Cóż, ja zostaję przy czarnym skinie, najbardziej mi się podoba.  

Offline Valor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Nowy skin forum
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Grudzień 2006, 14:38:05 »
Powtarzam się... Ale chyba nikt nie będzie miał mi tego za złe, bo Gothic Net już nie ma, teoretycznie, bo w praktyce ciągle jest. Styl jest niezły. Dla mnie odpowiednio szeroki itd. ale mam jedno ale  . Nie pasuje zupełnie do strony.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Nowy skin forum
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Grudzień 2006, 09:22:08 »
Cytuj
Powtarzam się... Ale chyba nikt nie będzie miał mi tego za złe, bo Gothic Net już nie ma, teoretycznie, bo w praktyce ciągle jest. Styl jest niezły. Dla mnie odpowiednio szeroki itd. ale mam jedno ale cool.gif . Nie pasuje zupełnie do strony.

Ja za to również wypowiem, i powtórze sie. Ludzie co z tego że styl się niepasuje do strony? Co  ztego? Czy jest ustawiony jako domyślny? NIE, więc nikt nie każe go wam używać. Został on wprowadzony dla tych, którym oczy wysiadały przy czarnym skinie. Jak już pisałem "papirus", jest bardzo dobrym, i solidnym skinem, i jest pewnym odpoczynkiem, dla userów którzy narzekali, na małą ilośc skinów.

Co do standardowego skina, myśłałem, ze większość was wie po co on tu jest...eh

Forum Tawerny Gothic

Nowy skin forum
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Grudzień 2006, 09:22:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top