Autor Wątek: Problem z zadaniem od przemytników.  (Przeczytany 4716 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nafalem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Problem z zadaniem od przemytników.
« dnia: 14 Lipiec 2008, 19:38:26 »
Dostałem od Thangora qesta Przemyt rudy. Rozmawiałem już z Wężem i przyniosłem mu jajo królowej pełzaczy. On powiedział mi że za przemytem rudy stoi Alberto, ale jak próbuję rozmawiać z nim pojawia się tylko opcja HANDEL. Nie mogę przez to skończyć tego zadania.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Problem z zadaniem od przemytników.
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipiec 2008, 07:22:31 »
Cytuj
Przemyt rudy.
Po rozmowie z Gilbertem wiemy już, że za przemytem stoi jedne z kupców w kopalni. Po wejściu do kopalni powinniśmy (jak sugerował Gilbert) porozmawiać z Drakiem. Informację o przemycie możemy kupić od Alepha, który sprzedaje różne wartościowe wiadomości. Dowiadujemy się, że to Wąż wytapia na lewo rudę. Wąż zdradzi nam imię kupca, jeżeli załatwimy sprawę z kopaczami (wystarczy mieć przy sobie jajo z leża królowej). Teraz dowiemy się, że za całym interesem stoi Alberto, kupiec z kopalni, stroi zaraz koło Iana. Teraz mamy kilka możliwości:
- idziemy do Thangora, kasujemy nagrodę (Zbroja Przemytników + ich dozgonna wdzięczność, czyli więcej zadań, np. Serwin po wykonaniu pewnego zadania z mieczem, może dla nas wykonać wspaniały łuk – najlepszy w grze);
- mówimy Ianaowi o procederze w jego kopalni, ale Wąż i Alberto już na lubić nie będą (czyt. nic nam nie sprzedadzą). Dostawy też się skończą, ale jak pogadamy z Thangorem to stwierdzi, że i tak ma już wystarczający zapas rudy i zaliczy to zadanie;
- rozmawiamy z Cronosem i sprzedajemy rudę Magom Wody (nagroda to dobra zbroja i pierścień, ale tracimy zaufanie Przemytników).

Z tego co tu napisałeś... Powyższy cytat, pochodzi z solucji do Mrocznych Tajemnic, zamieszczonej na stronie. Spróbuj wykonac to krok po kroku, zobacz, czy wykonałeś to tak, jak jest napisane powyżej. Skożystaj z jednego  tych trzech sposobów. po co gadac Alberto? Idź do Thangora, powid Ianowi, bądź też daj rudę Magom Wody.
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2008, 07:24:50 wysłana przez Lord Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z zadaniem od przemytników.
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipiec 2008, 07:22:31 »

Offline Nafalem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z zadaniem od przemytników.
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lipiec 2008, 19:57:04 »
Z Thangorem i Ianem próbowałem rozmawiać. Ale z żadnym z nich nie można porozmawiać o rudzie.

Offline Darth Yoda

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mordo Ty moja!
Odp: Problem z zadaniem od przemytników.
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lipiec 2008, 10:43:16 »
To musiałeś coś zawalić
Posprawdzaj wszysciutko dokładnie a masz paczkę z rudą heh pewnie nie masz pogadaj z Wężem on ci mówi że za przemytem stoi Alberto teraz (chyba się idzie do Alberto, dawno nie grałem)i on daje ci chyba paczkę rudy i mamy do wyboru

- idziemy do Thangora, kasujemy nagrodę (Zbroja Przemytników + ich dozgonna wdzięczność, czyli więcej zadań, np. Serwin po wykonaniu pewnego zadania z mieczem, może dla nas wykonać wspaniały łuk – najlepszy w grze);
- mówimy Ianaowi o procederze w jego kopalni, ale Wąż i Alberto już na lubić nie będą (czyt. nic nam nie sprzedadzą). Dostawy też się skończą, ale jak pogadamy z Thangorem to stwierdzi, że i tak ma już wystarczający zapas rudy i zaliczy to zadanie;
- rozmawiamy z Cronosem i sprzedajemy rudę Magom Wody (nagroda to dobra zbroja i pierścień, ale tracimy zaufanie Przemytników).

 

Offline Nafalem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z zadaniem od przemytników.
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Lipiec 2008, 20:09:17 »
Nic nie zawaliłem. Robiłem wszystko po kolei tak jak pisze w solucji, ale jak rozmawiam z Alberto to on chce tylko handlować.

Respev

  • Gość

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z zadaniem od przemytników.
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Lipiec 2008, 19:00:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything