Autor Wątek: 500 xp na początek  (Przeczytany 3146 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yazzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
500 xp na początek
« dnia: 14 Lipiec 2008, 12:26:34 »
Nie wiem czy już ktoś o tym pisał no ale...   (tylko dla tych co chcą się pomęczyć)

Zaczynamy grę i wykonujemy to co tam każdy robi na na początku, gdy przychodzi pora na wejście do miasta to nie gadamy ze strażnikami tylko skręcamy w prawo od bramy jest tam parę szczurów, zabijamy je.Dalej jest urwisko ale da się przeskoczyć, (trzeba iść blisko murów miasta) i w ten sposób idziemy do drugiej bramy (jeśli ktoś chce może spróbować walczyć z potworkami po drodze do bramy ale ja je olałem bo padałem, następnie (nie wchodzimy do miasta tą drugą bramą) idziemy w kierunku latarni, sprowadzamy na Mike "krwioijców"
i kontynuujemy drogę gdy wejdziemy na górę skręcamy w lewo (nie idziemy do latarni, tam są bandyci)
wskakujemy na wzniesienie idziemy po górze, zeskakujemy na murek, zeskakujemy na prawą stronę murka (nie w stronę miasta) i chlup do wody płyniemy do Laresa i on nas wtedy zaczepia i tu cytat
"Przypłynąłeś tu ?!" i dostajemy 500xp na początek a moim zdaniem 500xp na początek wielu ludziom się przyda.     

Thx za uwagę. ;D

Offline TomekLP

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 500 xp na początek
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipiec 2008, 13:04:35 »
Jest jeszcze jeden bajer zwiazany z tym. Po tym co ty opisales wracamy do pierwszej bramy (tej kolo farmy lobarta) wychodzimy przez nia i wchodzac ponownie gadamy ze straznikiem jak bysmy po raz pierwszy wchodzili do miasta. dzieki temu mam lacznei 600 exp (100 za wejscei normalnym sposobem). A tzreba ominac Lothara bo tak to straznik kolo bramy z toba nie gada.

Forum Tawerny Gothic

Odp: 500 xp na początek
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipiec 2008, 13:04:35 »

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: 500 xp na początek
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipiec 2008, 13:14:34 »
Nie jest to odkrycie. Można też ominąć (czy "zrobić w konia") strażników przy północnej bramie (tam gdzie jest Mika) po prostu wskakując obok tego po lewej i przechodząc za nim.

Offline Yazzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 500 xp na początek
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lipiec 2008, 13:15:46 »
Można tak zrobić ale nie wiem czy wtedy lares cie zaczepia w porcie i dostaniesz 500 xp

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: 500 xp na początek
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lipiec 2008, 13:18:26 »
Można tak zrobić ale nie wiem czy wtedy lares cie zaczepia w porcie i dostaniesz 500 xp

zaczepi, bo strażnicy cię nie wykryją (bo są głupi :P)

Offline Yazzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 500 xp na początek
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Lipiec 2008, 13:21:45 »
a znasz sposób jak omijać wszystkich strażników tak żeby cie nie zaatakowali ??

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: 500 xp na początek
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Lipiec 2008, 13:24:58 »
a znasz sposób jak omijać wszystkich strażników tak żeby cie nie zaatakowali ?

Napisałem przecież :P

Nie jest to odkrycie. Można też ominąć (czy "zrobić w konia") strażników przy północnej bramie (tam gdzie jest Mika) po prostu wskakując obok tego po lewej i przechodząc za nim.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2008, 13:25:39 wysłana przez KwaseK »

Offline Yazzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 500 xp na początek
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Lipiec 2008, 13:28:03 »
Mi hodzi o tych np do górnego miasta albo o strażnika magazynu   poprostu trzymasz tek klawisz który odpowiada za bieganie w bok gdy straznik cie zaczepia ty trzymasz go dalej jak odejdziesz dosc dlaego to on nic nie mówi konczy rozmowe a ty go ominąłeś :D

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: 500 xp na początek
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Lipiec 2008, 13:31:45 »
Każdy o tym wie... A co do tego całego omijania, to wystarczy tylko przed nimi wyciągnąc broń, po czym wejc do danego pomieszczenia. Tak samo z górnym miastem.

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: 500 xp na początek
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Lipiec 2008, 13:31:51 »
Jest pewien miły bug, który pozwala ominąć strażników bramy nie będąc ani Obywatelem ani członkiem jakiejś gildii. A mianowicie... po prostu podejdź bokiem do strażników (domyślnie klawisz A, D) i cały czas biegnij aż do nich dojdziesz, oni do ciebie zagadają, a ty cały czas będziesz biegł w bok, dzięki temu znajdziesz się po drugiej stronie bramy bez problemu. Owy bug też był wykorzystywany w G1 do upadków z dużej wysokości, bo naciskanie go powoduje, że chodzi w bok w powietrzu :D i dzięki temu swobodnie spada na nogi.

Offline Yazzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 500 xp na początek
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Lipiec 2008, 13:35:06 »
No i Git :]

KwaseK mam do ciebie pytanie wiesz może o co chodzi z tą winiarnią w lesie ? jest taka jaskinia w lesie na prawo od latarni
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2008, 20:29:13 wysłana przez Boba Fett »

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: 500 xp na początek
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Lipiec 2008, 13:57:14 »
Ta winiarnia dot. Vina (dostaje się od niego zadanie (chyba), ale nie pamiętam w którym akcie). ÂŻeby ją otworzyć trzeba mieć ÂŁój Kretoszczura. W winiarni nie ma nic ciekawego, jedynie duża ilość Ginu i czegośtam.

Offline Anarchy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 500 xp na początek
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Lipiec 2008, 14:35:29 »
Ja zawsze skakałem z urwiska przy latarni. Najgorzej jest znaleźć miejsce, żeby nie spaść na ziemię, ale po paru minutach musisz takowe znaleźć.

Forum Tawerny Gothic

Odp: 500 xp na początek
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Lipiec 2008, 14:35:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top