Autor Wątek: Mody do Obliviona  (Przeczytany 46915 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Mody do Obliviona
« Odpowiedź #40 dnia: 26 Sierpień 2008, 21:35:21 »
Kilka modów chciałbym dać.

Death Knight. Całkiem neizły modzik. Znaleźć można w forcie błękitnej krwii. ÂŁadnie wykonany.

Kylin. Taki modzik dodający besię Kylin. Nie wiem skąd, ale jest fajna. Stoi w stajni w Bravil. Ciekawie jeździ, interesujący wygląd.

Offline Thorug

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mody do Obliviona
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Sierpień 2008, 12:41:20 »
W ramach "ożywienia" wątku, podam kilka linków z ciekawymi modami.

Lost Paladins of the Divines - bardzo ciekawy mod ze zbroją i dwoma mieczami dla paladyna plus biały koń (który ma zbroję, jednak żeby ją mieć trzeba zainstalować oficjalnego plugina od Bethesdy Soft. Horse Armor). Mod dodaje także wilkołaki (jednak chyba samym wilkołakiem stać się nie można, tak jak było to w TES III). Cały komplet trudno zdobyć, ponieważ potwory pilnujące go są bardzo silne (niektóre mogą mieć nawet ok. 50 lvl), nawet ja mając 14 lvl ciężko było przedostać się przez zastępy wrogów. Całość może być spolszczona, wystarczy tylko ściągnąć plik, który jest w linku. Moda gorąco polecam.

A teraz coś dla fanów Gothica II.
pale_riders Dragonhunter - czyli po prostu cały set ÂŁowcy Smoków. Tego moda jeszcze nie testowałem, ale się do niego przymierzam. Więc zapraszam do ściągania!

SB TES4 Oblivion Crossbow Mod - zestaw kusz, których niestety nie było w Oblivionie, teraz można kupić w Cesarskim Mieście. Niektóre z nich są bardzo drogie, jednak są dobre w ubijaniu. Kusz jest sporo, jest w czym wybierać. Wykonanie jest niezłe, tylko nakładanie bełtów jest takie jakby "koślawe". Całej reszcie niewiele można zarzucić. Polecam.

Reznod Mannequins - Jeśli macie dom i sporo zbroi, ten mod wam się przyda. A mianowicie są to manekiny na zbroje. Całość bardzo dobrze wykonana. Nabyć można w sklepach z meblami. Aby umieścić manekina w danym miejscu, wystarczy go wyrzucić z ekwipunku, a stanie mniej więcej tam, gdzie stoi nasza postać. Naprawdę polecam.




« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień 2008, 20:44:27 wysłana przez Heban »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mody do Obliviona
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Sierpień 2008, 12:41:20 »

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Mody do Obliviona
« Odpowiedź #42 dnia: 28 Styczeń 2009, 09:03:15 »
Dzisiaj z rana znalazłem interesujące dwa mody. Jeden i kontynuacja pierwszego. Dodają serię questów niczym z horroru wyjętych.
Jedna lipa, że trochę ważą.
KLIK
KLIK

Offline Jaskier66

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mody do Obliviona
« Odpowiedź #43 dnia: 03 Sierpień 2009, 11:26:21 »
Ponieważ jestem wielkim fanem zarówno Obliviona jak i Wiedźmina, bardzo interesowałby mnie mod dodający do tej pierwszej gry coś z tej drugiej.
Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Mody do Obliviona
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Sierpień 2009, 14:20:06 »
Jedyne, co znalazłem, to amulet z wiedźmina. Patrząc na screen, wygląda w porządku. W modzie jest ich kilkanaście, ale wiedźmiński amulet jest.
Amulety
Można je kupić w cesarskim mieście, w dzielnicy Arboretum.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mody do Obliviona
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Sierpień 2009, 14:20:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything