Autor Wątek: Fajny Bug  (Przeczytany 9898 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Najemnik Gorn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Fajny Bug
« dnia: 12 Lipiec 2008, 12:31:18 »
Gdy gralem w gothica zobaczyłem fajny bug miałem gulasz thekli i atakowali mnie poszukiwacze zjadlem 
ten gulasz i dostawałem z kuli ognia a ten gulasz mi nie znikał ciągle tak robiłem i miałem dużo siły

Offline Gerid

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: -2
Odp: Fajny Bug
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipiec 2008, 13:38:15 »
ja mnialem fajniejszy :P
pas sily dawal mi sile na stale :P

Forum Tawerny Gothic

Odp: Fajny Bug
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipiec 2008, 13:38:15 »

Offline TomekLP

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fajny Bug
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lipiec 2008, 13:50:15 »
Gdy gralem w gothica zobaczyłem fajny bug miałem gulasz thekli i atakowali mnie poszukiwacze zjadlem 
ten gulasz i dostawałem z kuli ognia a ten gulasz mi nie znikał ciągle tak robiłem i miałem dużo siły
Znany bug podobnei mozna kopiowac tabliczki jest to nawet bardziej oplacalne.

Offline Najemnik Gorn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fajny Bug
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lipiec 2008, 14:19:19 »
Tez miałem to samo z pasem

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fajny Bug
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lipiec 2008, 14:28:48 »
Z miksturami, wodami, gulaszami, winami i innym żarciem, dzieje się tak samo, jeśli ktoś nas zaatakuje, podczas  jedzenia, lub picia tych rzeczy. To samo się dzieje z przedmiotami, które można założyć.

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Odp: Fajny Bug
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lipiec 2008, 16:03:51 »
Ja mialem to z pasem i wiele innych , ze wszystkim jest tak samo najlepiej jest robic tak ze atakuje nas wilki a my ciagle pijemy miksture sily , i mymy duzo sily xDD

PzDr Russel


//Link usunięty, nie dopuszczalnym jest podawanie linków, które z korzyścią wpływają na jego promotora i nie niosą pomocy. "Reklama", która jednocześnie nie pomaga użytkownikowi potrzebującemu pomocy jest nie zgodna, ostrzeżenie słowne - Tid.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2008, 16:33:56 wysłana przez Tidus »

Canis

  • Gość
Odp: Fajny Bug
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Lipiec 2008, 16:37:41 »
Jeżeli chodzi o to z pasem, jestem skłonny powiedzieć, że mieliście włączony kod na nieśmiertelność bądź po prostu b marvin b, nie pamiętam, ta siła na stałe z pasa siły z wieży Xardasa jeśli dobrze pamiętam, jest właśnie spowodowana działaniem kodów.

odnośnie tego bugu o miksturach tabliczkach co powiedzieliście, to prawda, niepowinno tego być ale jest. POnieważ proces picia czy czytania jest przerywany podczas jego trwania przez atak, a już na początku picia czy czytania jest dodawany bonus, i jest.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2008, 16:39:11 wysłana przez Canis »

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: Fajny Bug
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Lipiec 2008, 20:21:45 »
Jest to standardowy bug. Tak jak mówi Canis : staty są dodawane już na początku animacji picia/czytania. Wystarczy, że coś nas ruszy i owa akcja zostaje przerwana i item wraca do inventora.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fajny Bug
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Lipiec 2008, 15:44:26 »
Macie bardzo ciekawą ortografie. Co do buga najmnika Gorna: Była już kiedyś o tym dyskusja (w dawnych i bardzo dobrych czasach dla forum). Zresztą wijaśnił Ci to już Canis. Jeśli już jesteśmy przy zabugowanych miksturach, to ja dodam coś od siebie. Wypiłem miksturke szybkości. Ale najlepsze było to, że działała w nieskończoność ;D. Gra nie była już taka monotonna, bo w szybko docierałem co celu i nie musiałem pić mikstur . Ale ile można sprintować w nieskończoność  :) ?
« Ostatnia zmiana: 13 Lipiec 2008, 15:45:13 wysłana przez Galeria_Ciastek »

Offline przemo0212

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fajny Bug
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Lipiec 2008, 16:56:56 »
Nie rozumiem czym wy si tak jaracie zwykły bug to tak jak granie z kodami nie przynosi żadnej satysfakcji z gry

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: Fajny Bug
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Lipiec 2008, 18:07:14 »
dla mnie większość bugów to to samo co gra z kodami więc nie wiem co w tym ciekawego

Offline Frater

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Fajny Bug
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Lipiec 2008, 20:34:23 »
Jak masz zalozony piersien sily np + 5 i go zdejmiesz to ta sila z pierscienia zostaje. I tak dalej, i tak dalej...
Jeszcze się z tym nie spotkałem. To działa pewnie tylko przy użyciu kodów.

Offline Paladyn18

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fajny Bug
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Sierpień 2008, 19:02:58 »
Ja miałem zarąbisty bug odkryłem kiedy miałem miksturkę siły to poszedłem na pełzacze i zacząłem używać ją a wiadomo że pełzacz szybko atakuje więc ja jej używałem a miksturka do mnie ciągle wracała i tak robiłem z każdą miksturką aż w końcu byłem niepokonany ponieważ orka elit brałem na hita a on musiał mnie co najmniej  uderzyć z 50 razy i dopiero mnie zabijał 

Offline Mistrz Yamana

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój miecz pragnie krwi!
Odp: Fajny Bug
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Sierpień 2008, 14:15:11 »
ja tez maiałem taki sam ( Albo cię ktoś bije, albo z marvinem ) zakladasz i sciągasz medalion mnoży się to co ma medalion, a umiejętności ci pozostają. Nie wiem co w tym bugu takiego ekscytującego, ale ważne ze jest ;D

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Fajny Bug
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Sierpień 2010, 19:53:48 »
To stary bug, ja dowiedziałem się o tym na YouTube.pl Ale jest też taki dzięki któremu możesz przejść przez każdą bramę w gothic2. Gdy widzisz 2 strażników dowiedz się który cię zaczepia gdy próbujesz wejść, a potem przejdź za tym który nic nie mówi i już. (pamiętaj, że gdy to robisz uważaj by iść jak najdalej od tego który cię zaczepia.)   

Forum Tawerny Gothic

Odp: Fajny Bug
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Sierpień 2010, 19:53:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything