Autor Wątek: List do Gomeza  (Przeczytany 4954 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline magnat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • lama Chemed Rigdzin Dorje Lopu
List do Gomeza
« dnia: 12 Lipiec 2008, 12:17:06 »
Kiedy polowałem na te przerośnięte ptaszyska ścierwojady to zaczepiło mnie dwóch KOPACZY i powiedziel mi że w obozie czeka na mnie gość o imieniu GRIM.Gdy poszedłem do GRIMA ten odesłał mnie do HERKA gdyt zacząłem rozmawiać z Herkiem to ten mnie zaatakował,gdy go pokonałem to podbiegł do mnie strażnik o imieniu BLOODWYN i powiedział że jeśli mu nie zapłacę to będzie mnie ścigała połowa obozu.Nie uwierzyłem w zadne jego słowo.Gdy szedłem na polowanie na drugi dzień to zaczepił mnie GRIM i powiedział żebym szedł za nim,lecz się nie zgodziłem wtedy podszedł do mnie HEREK i złapał mnie razem z GRIMEM pod ręke i wyprowadzili mnie poza obóz.STRAÂŻNICY BRAMY wtedy nawet nie mrugneli okiem tylko głupio się śmiali i szeptali coś do siebie HEREK I GRIM zaprowadzili mnie do dwóch KOPACZY o których wcześniej wspomniałem i zaczeli mnie bić z dwoma KOPACZAMI dałem sobie radę ale wtedy HEREK podszedł mnie od tyłu i uderzył w głowęgdy zemdlałem to mnie okradli,gdy się obudziłem znajdowałem sie koło bramy do obozu STRAÂŻNICY znowu zaczęli się ze mnie śmiać.GRIM i spółka ukradli mi
-mapę górniczej doliny
-i 20 bryłek rudy
proszę o ukaranie tych co mnie pobili i BLOODWYNA bo to na pewno on rozkazał mnie pobić bo niechciałem mu zapłacić.                                           
                                                                                        z poszanowaniem   BEZIMIENNY

(teraz wybór należy do was jak chcecie to krytykujcie i napiszcie co się wam nie podobało to postaram sie to skorygować żyszę miłego czytania  wkrótce napiszę odpowiedż gomeza na ten list)         
                                                                                               z poszanowaniem:):) MAGNAT:):)
 • Zaleca się,by każda kolejna część pracy miała minimum jedną stronę A4 (jedna strona w Wordzie).
• Prace pisemne powinny być wcześniej sprawdzane przez autora, zanim zostaną zamieszczone na forum, aby były one w stanie używalności.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2008, 17:39:37 wysłana przez magnat »

Offline Gerid

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: -2
Odp: List do Gomeza
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipiec 2008, 13:40:42 »
jak to jest list to niema
wstepu, rozwiniecia, zakonczenia, daty
xD ale ogolem to fajne

Forum Tawerny Gothic

Odp: List do Gomeza
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipiec 2008, 13:40:42 »

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: List do Gomeza
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lipiec 2008, 14:33:06 »
Jest dużo braków w interpunkcji, a w ortografii też kilka.

Cytuj
zaczepiło mnie dwóch KOPACZY i powiedziało mi
Powinno być: "zaczepiło mnie dwóch kopaczy i powiedzieli mi"

Cytuj
odesłał mnie do HERKA gdyt zacząłem
Pomijając "gdyt", to po "herka" powinien być przecinek.

To oczywiście mała garstka z błędów.

Ocena: myślę że ocena 1/10 jest odpowiednia. 
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2008, 12:11:36 wysłana przez Doman »

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: List do Gomeza
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lipiec 2008, 16:28:51 »
A co tutaj komentowac? Króciutki, oparty na wydarzeniach z gry, z lekką zmianą wydarzeń. Po prostu, gdybyś tak dodał datę i miejscowośc, nagłówek, to bym dopiero w tedy nazwał to 'coś' istem. Pierwszą sprawą jest ortografia. Są tutaj błedy, jak np.

Gdy poszedłem do GRIMA ten odesłał mnie do HERKA gdyt zacząłem rozmawiać z Herkiem to ten mnie zaatakował,gdy go pokonałem to podbiegł do mnie strażnik o imieniu BLOODWYN i powiedział że jeśli mu nie zapłacę to będzie mnie ścigała połowa obozu.Nie uwierzyłem w zadne jego słowo.Gdy szedłem na polowanie na drugi dzień to zaczepił mnie GRIM i powiedział żebym szedł za nim,lecz się nie zgodziłem wtedy podszedł do mnie HEREK i złapał mnie razem z GRIMEM pod ręke i wyprowadzili mnie poza obóz.

Ten i oto frgment Twojego listu, powinieneś zamienic na np.

Cytuj
Gdy poszedłem do Grima, ten odesłał mnie do Herka. Gdy już zacząłem rozmawiac z Herkiem, ten mnie zaatakował. Pokonałem go, lecz w tej chwili podbiegł do mnie strażnik Bloodwyn. Powiedział mi, że jeśli mu nie zapłacę, to będzie mnie ścigała połowa obozu. Nie uwierzyłem w żadne jego słowo. Gdy następnego dnia wybrałem się na polowanie, zaczepił mnie Grim i powiedział mi, żebym szedł za nim. Nie zgodziłem się, lecz wtedy podszedł do mnie Herek i złapał mnie razem z Grimem za ręce i wyprowadzili mnie poza obóz.

Ponoc odstępy między kropkami, to już wina forum. No dobra, poprostu, musisz się nauczyc lepiej składac zdania.

Teraz fabuła: Nie jest najgorzej, lecz powinna byc nieco bardziej dokładnie opisana.

No to teraz oceny:

Fabuła: 1/10
Wykonanie: 1/10
Ogółem: 1/10

Moja skala ocen, wygląda tak, żeby nie było:

Cytuj
0/10 - Totalna porażka
1/10 - Beznadziejna praca
2/10 - Bardzo słaba praca
3/10 - Słaba praca
4/10 - Przeciętna praca
5/10 - Dobra praca
6/10 - Bardzo dobra praca
7/10 - ÂŚwietna praca
8/10 - Mistrzowska praca
9/10 - Arcymistrzowska praca
10/10 - NA MEDAL!
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2008, 16:36:36 wysłana przez Lord Arthas »

Offline Asgarhan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Ganar en el Nou Camp no es posible..." - Schuster
Odp: List do Gomeza
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lipiec 2008, 21:07:05 »
Strasznie lipne, krótkie, zdania się kłaniają, wszystko zaciągnięte z gothica, zero inwencji twórczej ;] Jednym słowem do bani, ale masz 2/10, że próbujesz coś zrobić :)

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: List do Gomeza
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Sierpień 2008, 13:57:50 »
Beznadzieja.Fabuły nie ma,to nie list tylko jakiś zbiór zdań które w dodatku są błędnie napisane i ułożone.Nuda.Gdybyś trochę poprawił  zdania i wykorzystał pomysł było by o wiele lepiej.

zapomniałem oceny 2/10
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2008, 14:07:16 wysłana przez Serail »

Offline Rychu, mag Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • ~Kochamm zwierzenta ale najmniej kretoszczury
Odp: List do Gomeza
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Sierpień 2008, 14:25:23 »
mi sie podoba moszna poczuc klimat gry i tak fajnie napisane rub tego wiecej

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: List do Gomeza
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Sierpień 2008, 15:50:41 »
Nom, rub tego wiecej, ale nie rób.

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: List do Gomeza
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Sierpień 2008, 16:20:10 »
Po pierwsze ściągnij Mozillę Firefox 3 bo masz błędy.
Po drugie Bezi nie podpisał by się bezi tylko pewien strażnik lub Cień.
Po trzecie Niema ładu i składu. Może masz pomysły ale najpierw napisz na kartce i przeczytaj to kilka razy.
Ocena: zostawię sobie wybór do wtedy kiedy polepszysz ten list 

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: List do Gomeza
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Wrzesień 2008, 21:52:45 »
Początkowo również chciałem zbesztać cię i znęcać się nad ztobą, ale jednak przypomniały mi się słowa piajnego księdza z telewizji, który powiedział, żeby miłować bliźnich. Tak więć miłujmy się i skupmy się na pozytywnych aspektach tej pracy.

+Znajomość nazw z Gothica
+Znajmość realiów Gothica

I o ile tymi plusami pochwalić się może każdy user tego forum, przemilczmy to.

-Praktycznie zerowa znajomość ortografii i interpunkcji
-Cała reszta

Podsumowując: Daj se spokój z pisaniem;]


Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Odp: List do Gomeza
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Wrzesień 2008, 19:55:26 »
Cytuj
• Zaleca się,by każda kolejna część pracy miała minimum jedną stronę A4 (jedna strona w Wordzie).
• Prace pisemne powinny być wcześniej sprawdzane przez autora, zanim zostaną zamieszczone na forum, aby były one w stanie używalności.

Temat zamykam.

Forum Tawerny Gothic

Odp: List do Gomeza
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Wrzesień 2008, 19:55:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top