Królestwo Valfden > Efehidon

Mędrzec Assort [NPC] (pomoc)

(1/21) > >>

Assort:
- Witaj, nazywam się Assort. Jestem już starym i niedołężnym mędrcem. Lecz, gdy jeszcze mogłem podróżowałem po znanych ci lądach poznając kulturę innych narodowości. Studiowałem wiele pism na temat wielu rzeczy. Jeśli jest kwestia, która cię trapi podziel się nią ze mną...



//Assort jest mędrcem, który za darmo opowiada o nurtujących graczy wątkach. Można pytać o wszystko co związane z fabularną częścią gry.

Arti:
Jak stoi nauka ( science ) w marancie?

Arti:
Jakby porównać to do naszego świata, to na jakim etapie rozwoju jesteśmy? Czy znana jest elektryczność? Czy znana jest grawitacja? itp.

Isentor:
Jesteśmy na etapie późnego średniowiecza. Draconi sporządzili wiele dzieł wyjaśniających fizyczne zależności i zdefiniowali np. co to jest grawitacja. Ich technologia opierała się na energii kryształów. W związku z tym w naszym uniwersum można spotkać maszyny funkcjonujące na energię kryształów. Nasze królestwo posiada kilka dział, które zasilane są energią kryształów i wystrzeliwują potężne wiązki energii magicznej. Zostały nam one przekazane podczas pierwszego kontaktu.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Rikka Malkain:
Witam.
Mam pytanie odnośnie Wampirów.
Czy Wampiry śpią? Czytałem, że po wypiciu krwi odzyskują straconą energię i takie tam. Więc czy muszą czasem za dnia spać, medytować?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej