Autor Wątek: Informacje o Gothicu 3 na telefon  (Przeczytany 3404 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Damsem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • HWDP
Informacje o Gothicu 3 na telefon
« dnia: 11 Lipiec 2008, 20:55:57 »
Mam nadzieję ktoś przeczyta ten wontek bo trochę będę pisał.Więc dawno dawno temu  przed barierą ( chyba 120 lat ) był sobie młody i  ::) Xardas :) któremu objawił się duch Buthamor ( nie pamientam nazwy ale jakoś tak ) i powiedział mu o runach i że jest wybrany do uratowania świata przed złem.Więc nasz przyszły mag udaję się do ÂŚwiątyni Ognia po pierwszą rune ognistą strzałę ale byli przed nim orkowie więc poszedł do Khorinis ( mnie też ździwiwiło że w G3 Khorinis  ;) ) do Kibasa po symbol który otwiera świątynie ognia dał mu.Wrócił i wziął runę.Potem poszedł do opactwa i poprosił Cedrika o następny symbol.Wtedy wraca do Kibasa i ratuje go z rąk bandytów i wraca do opactwa.Wtedy idzie do tunelu i na drugą wyspe gdzie panuje stary Zakon Krwi który czci Beliara z Dustaro na czele.Idzie do Idry ratuje jego siostrę z rąk Zakonu i odzyskuje inne runy na końcu rozwala Dustaro ( okazuje się potem że był z nim spokrewnionym ) i jest ,,Najpotężniejszym człowiekiem na świecie" ( ale i tak bezi by go rozwalił   ;D ).Teraz inne kwestie.Maksymalnie mozna osiągnąć 30 poziom.Nauka idzie jak w Nocy kruka czyli po 10 pn 5 punktów umiejętności itd. Muzyka początkowa z Gothica 1 ( oczywiście nie wińcie mnie o 2 rzeczy.1 z polaka mam 4 więc nie wińcie mnie za błędy ortograficzne  :D i 2 pominąłem wiele misji pobocznych.Moje zdanie o grze ciekawa iteresująca i zaje........
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec 2015, 15:00:26 wysłana przez Elrond Ñoldor »

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Informacje o Gotihcu 3 na telefon
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipiec 2008, 14:43:40 »
Troche grałem w to ale jakoś nie przekonało mnie,odebrałem to raczej jako sposób na zarobienie kasy na nazwie gry,bo gra Gothic 3 na telefon i PC'ta  różnią sie od siebie bardzo.W ogóle wersja na telefon przedstawia całkiem inną historie...Może to i dobrze,bo raczej nikt nie chciałby tej samej fabuły tyle,że w gorsze grafice ale jak powiedziałem wcześniej jest to moim zdaniem sposób na łatwą kase...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Informacje o Gotihcu 3 na telefon
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipiec 2008, 14:43:40 »

Offline Dawid2795

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Informacje o Gotihcu 3 na telefon
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Czerwiec 2009, 17:20:56 »
Ja przeszedłem, jest spoko.

Offline HolyDiver

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Kobieta
Odp: Informacje o Gotihcu 3 na telefon
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Styczeń 2014, 20:33:14 »
Miałam problem z wyjściem z tego domku na początku.. i nie grałam więcej xD

Offline jeryrep

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • Reputacja: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawość nie ma znaczenia. Liczy się tylko potęga.
Odp: Informacje o Gotihcu 3 na telefon
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Styczeń 2014, 21:50:00 »
Ja przeszlem cala ta gre. Najgorzej jest na poczatku bo trudno jest zrobic porzadnego bohatera, potem,juz leci.

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Informacje o Gotihcu 3 na telefon
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Styczeń 2014, 22:42:44 »
Ja miałem zamiar w to grać ,ale nie chciało mi się.Jednak znając sam siebie ,i tak w to zagram :D

Offline arni1552

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Reputacja: 177
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pomagaj bo nigdy niewiadomo kiedy ty bedziesz potrzebował pomocy
Odp: Informacje o Gotihcu 3 na telefon
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Czerwiec 2014, 20:49:09 »
Zawsze jak gdzies jade to pykam sb podrodze przeszedlem wiecej razy niż mam zebów wciąga ale od lutego niegralem trzeba odswieżyc czasy ps. Mój rekord przejscia gry 31m a z dobiciem 30lvl 38m

Forum Tawerny Gothic

Odp: Informacje o Gotihcu 3 na telefon
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Czerwiec 2014, 20:49:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything