Autor Wątek: gildie  (Przeczytany 12165 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pan Mroku

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
gildie
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Maj 2008, 21:51:07 »
Tak?To wez popatrz na staty a nie na wyglad!!
Kazdy wie ze jako lowca masz najpotezniejsza bron!!Moz ei się nauczyc i co?A jako paladyn kasy (jak zwykle magowie tez zlodzieje)

Offline bolek3007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Odp: gildie
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Czerwiec 2008, 18:46:26 »
oczywiście że paladynem ale późno się nim zostaje

Forum Tawerny Gothic

Odp: gildie
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Czerwiec 2008, 18:46:26 »

Offline Pan Mroku

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: gildie
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Czerwiec 2008, 18:58:32 »
oczywiście że paladynem ale późno się nim zostaje
A skad mozesz wiedziec jak jeszcze nie przeszles gry i byles tylko nim?
A ci co sie spytaja skad to wiem to spojrzcie jakie on zaklada tematy i slowa ,,ale pozno sie nim zostaje,,Przeciez tak samo jak lowca!
Lepiej ignorowac takie posty ktore maja 2 dniowe doswiadczenie

Offline Dingers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: gildie
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Czerwiec 2008, 19:54:14 »
Paladynami Bo Jestes Bezpieczny I Cala Gra Toczy Sie Wokol Miasta Duzo Jest Tam Ludzi Ktorzy Sa Jakby Niezbedni Do Przejscia Gry

Offline Sanin Sandaime

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: gildie
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Lipiec 2008, 20:17:25 »
Według mnie gre najłatwiej przejść paladynem , ponieważ łatwo nim zostać ,a kiedy już się nim jest ma się dobry pancerz, runy do których nie potrzeba uczyć się kręgów magii, no i oczywiście broń która jednym ruchem powala najsilniejszego przeciwnika np. takiego jak smok ożywieniec czy czarny mag.

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: gildie
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Lipiec 2008, 20:24:53 »
Według mnie zależy kto czym umie grać i to wszystko jak nie umiesz grać magiem to lepiej przejdz paladynem i na odwrót.

Offline KrZyChU7777

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: gildie
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Marzec 2010, 18:04:00 »
Według mnie najłatwiej gre przyjść magiem ognia ,ponieważ wszędzie go wpuszczają

Offline Krypto

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: gildie
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Maj 2010, 15:16:24 »
No cóż, to bardzo trudny wybór.

Mag Ognia - Na początku jest dość trudno, ale potem zdobywa silne czary. Większość ludzi do szanuję, nosi fajne szaty i jako że w Gothicu II nie ma wyboru tylko jest z góry ustalona ścieżka niszczenia ciemności Beliara jest najlepszym wyborem dla naszego bohatera by pozbywać się mrocznych sług władcy ciemności i tym samym być potężnym, wpływowym i bogatym człowiekiem.

Najemnik/ÂŁowca Smoków - Od początku do końca silne wciskanie nam podstaw walki mieczem, a czasem też walki na dystans. Klimatyczne i łatwe do zdobycia zbroje (ostatnie są bardzo silne). Ponad to klimat tworzy samo życie taką postacią czyli walka z miastem, polowania na stwory, zbieranie podatków, groźby i zastraszanie.

Strażnik Miejski/Paladyn - Z góry ustalone iż fanatyk Innosa, walczący świętym orężem w wspaniałej zbroi i używający czarów światła oraz leczniczych. Dobry wybór kiedy orkowie mają duże szanse na zwycięstwo, a my musimy chronić siebie i innych.

got2

  • Gość
Odp: gildie
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Lipiec 2011, 21:00:59 »
W G2 nalepiej grac paladynem bo święta strzała niszczy wszystko,co jest plusem.Ale w G2 NK lepiej grać tym co ma lepiej,bo w NK święta strzała działa bardzo słabo,najlepiej używać szkodzenie złu.

Offline Lollo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: gildie
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Lipiec 2011, 12:36:38 »
Ja myśle, że to zależy kim kto woli np.: mag na początku ma ciężko ale później posiada potęrzne czary i może zabić prawie każdego.ÂŁowca smoków świetnie walczy i posiada najlepsze miecze i topory.Paladyn łączy obie profesje posiada dobry miecz oraz runy przeciwko złu.

Do wyboru, do koloru. <lol>

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: gildie
« Odpowiedź #30 dnia: 23 Lipiec 2011, 22:10:06 »
Każda gildia jest dobra, ma inne plusy i minusy. Paladyni to szybki rozwój i postać ukierunkowana na walkę w zwarciu. Najemnicy właściwie to samo, tylko trudniej do nich dołączyć. Magowie Ognia z kolei, choć ciężko na początku, potem to się zwraca. Jednym czarem, dajmy na to - deszczem ognia, można zmieść kilku Orków naraz. Więc to zależy od naszych predyspozycji. Stylu gry. Każdy woli co innego. Ja zawsze wybieram Paladynów - może dlatego, że nie lubię wiele biegać no i lśniąca zbroja rycerza jest cool ;>

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: gildie
« Odpowiedź #31 dnia: 24 Lipiec 2011, 10:44:22 »
straznik bo u maga jest problem z mana a u najemnika juz na poczatek trzeba duzo sily

Offline Axel Ontero

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 520
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Każdy z nas w życiu jakiś kurs obrał."
    • Karta postaci

Odp: gildie
« Odpowiedź #32 dnia: 30 Lipiec 2011, 19:49:28 »
moim zdaniem nałatwiej jest przejść magiem chociaż na początku jest trudno ale potem można jednym czarem zabić kilku orków

Offline Aharo

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Miej serce i patrzaj w serce
Odp: gildie
« Odpowiedź #33 dnia: 31 Lipiec 2011, 16:32:40 »
Dla każdego jest inaczej ;)

Ale logicznym rozwiązaniem jest:
Najłatwiej jest strażnikiem - nie musimy się ruszać z miasta i nim zostaniemy.
Magiem - w najlepszym wypadku trzeba ubić czarne gobliny i zabrać posążek i dać go Doranowi (chyba tak się nazywał) więc jest trochę trudniej niż w straży.
najemnikiem - tu jest najtrudniej. Trzeba przekonać większość no i trzeba opłacić Senteze,a z początku go nie pokonamy. ÂŁatwiej jedynie będzie gdy spytam Laresa o pomoc... Ja z tego nie korzystałem jak grałem najemnikiem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: gildie
« Odpowiedź #33 dnia: 31 Lipiec 2011, 16:32:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top