Autor Wątek: Maple Story  (Przeczytany 1996 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sereth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest zbyt krótkie zeby je skracac.
Maple Story
« dnia: 10 Lipiec 2008, 13:21:40 »
Maple Story to gra typu MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game) 2D.Gra moze sprawiac na poczatku zabawna, monotonną a nawet idiotyczną , jednak z czasem bardzo to się zmienia.Gra posiada wiele wersji strefowych (zazwyczaj w innym jezyku) jednak Polakom przypadło grac w wersje Europejską (niestety na mniej rozbudowaną)
W grze jest 5 profesji, z czego typowo tlyko pierwsza wersja ma 5.Profesje to:

Złodziej - walczy za pomocą nozy i gwiazdek.Posiada największe obrazenia lecz za to jest najdroższa.
Mag - uzywa różnego rodzaju czarow ofensywnych.Profesja tania a zarazem najszybciej zarabiajaca.Po 30 poziomie zyskuje moziliowac leczenia sie i całędruzyny(party)
ÂŁucznik - do walki uzywa łukow i kusz.Najżadziej wybierana klasa.Jeszcze zadziej spotykani sa kusznicy(tzw. xbowi)
Wojownik - profesja łatwa na poczatek.Ma duze obrazenia i czary podnoszace jego atak , obrone , punkty zycia i many.
Pirat - profesja dostepna na wersji koreanskiej i pewno niedlugo na werji globalnej (na zadnej nie moga grac europejczycy jednak istnieja programy umozliwiajace gre na globlnej wersji).Uzywa pistoletow i kastetow do walki.Postac z kastetami po 120lvlu ma hiper DMG (minus ze pierw trzeba wbic 130 lvl zeby zmaxowac umiejetnosc :))
linki:

www.mapleeurope.com - strona z rejestracja oraz klientem gry.
www.maple-story.yoyo.pl - pierwsza polska strona o MS.Mało rozwinieta jednak rzeczy zrobione sa na medal.
www.cloudpark.pl - najbardizej rozbudowana strona.Posiada forum majace wielu userow i bardzo mila atmosfere.Bardzo dobre zbiorowisko informacji.

Ja gram juz rok i dorobiłem sie 56lvlu Assasina (mialem wiele przerw ;/)
Screenshot'y !















PS. Jesli zly dzial prosze o przeniesienie.
PS2. Nie czpiejacie ze pisze nieco bez polskich znakow ale ALT mi cos nie chce troche dzialac ;P
PS3.(No to zgromadzialem wsyzstkie PS'y :D) Chyba napisalem dwa topicy ale cos mi net zmula jak cos usuncie tamte Prosze :<

Happy Mapling!
 

Forum Tawerny Gothic

Maple Story
« dnia: 10 Lipiec 2008, 13:21:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top