Autor Wątek: Problem z wyzwoleniem Vengardu  (Przeczytany 4677 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Corrny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 6
Problem z wyzwoleniem Vengardu
« dnia: 10 Lipiec 2008, 00:04:09 »
Mam dziwny problem dotyczący wyzwolenia stolicy. Otóż, wybiłem wszystkich orków, zaliczyłem misje z tymi przywódcami, ale Vengard dalej jest w rękach orków. Poza tym wydaje mi się, że powinienem dostać jakąś nagrodę od Cobryna czy też Rhobara - nic takiego nie znalazłem. Reputacje mam 45, bo nie chce mi się szukać tych kilofów etc. no i nie mogę znaleźć tego kowala, któremu trzeba dać 20 paczek z bronią (tam gdzie jest kowadło na dziedzińcu to go nie ma), a za to wpadłoby coś doświadczenia.

No i jeszcze jedno, dodatkowe pytanie. Słyszałem, że od Rhobara można się nauczyć umiejętności zabójca orków czy czegoś takiego. Mogę się tego nauczyć teraz czy dopiero ja mu te wszystkie artefakty pozbieram ?

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z wyzwoleniem Vengardu
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lipiec 2008, 00:22:06 »
Mam dziwny problem dotyczący wyzwolenia stolicy. Otóż, wybiłem wszystkich orków, zaliczyłem misje z tymi przywódcami, ale Vengard dalej jest w rękach orków. Poza tym wydaje mi się, że powinienem dostać jakąś nagrodę od Cobryna czy też Rhobara - nic takiego nie znalazłem.
Obejdź jescze raz cały Vengard i sprawdź, czy jakiś ork jeszcze nie został. Jeśli ich zabiłeś i nie możesz otrzymać nagrody od Cobryna (od Cobryna - od Rhobara nie dostajesz za to nagrody), to... jest jakiś BUG.
Cytuj
Reputacje mam 45, bo nie chce mi się szukać tych kilofów etc. no i nie mogę znaleźć tego kowala, któremu trzeba dać 20 paczek z bronią (tam gdzie jest kowadło na dziedzińcu to go nie ma), a za to wpadłoby coś doświadczenia.
Ten kowal dosłownie zapadł się pod ziemię i ratuje cię już tylko kod: ,,Goto Keldron'' (przeniesie cię do niego, ale on i tak nie żyje, wiec nic ci to nie da), lub ,,Spawn Keldron'' (pojawi się przed tobą, ale też nie jestem pewien, czy coś to da). Ja też miałem taką sytuację i
założę się, że wcześniej otrzymałeś 50 xp. A to właśnie dlatego, że ten kowal zginą. Jeśli pokazało ci się to doświadczenie, to mogłeś wczytać stan gry i wtedy ten kowal już by był.
Cytuj
No i jeszcze jedno, dodatkowe pytanie. Słyszałem, że od Rhobara można się nauczyć umiejętności zabójca orków czy czegoś takiego. Mogę się tego nauczyć teraz czy dopiero ja mu te wszystkie artefakty pozbieram ?
Musisz mu dać artefakty, ale on nie uczy zabójcy orków, tylko regeneracji życia i umiejętność ,,Paladyn''.
 


Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z wyzwoleniem Vengardu
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lipiec 2008, 00:22:06 »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Problem z wyzwoleniem Vengardu
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lipiec 2008, 00:27:57 »
Musisz jeszcze zabić orków oblężających miasto. Kowal jest w jednym z pomieszczeń w górnym zamku na dziedzińcu. Co do questów - weź od Markusa ognisty Puchar i zanieś go do Karrypto. Zaprowadź Gregora do Cobryna. Odnajdź zaginionego paladyna i zaprowadź go do Cobryna. Kilofy i piły zdobędziesz bijąc niewolników, którzy kopią np. złoto. Kiedy się podniosą mają drugi kilof, tak samo piły. Zabójcy orków uczy również Hogar z klanu wilka i na dodatek na wcześniejszym etapie gry.

Offline Corrny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 6
Odp: Problem z wyzwoleniem Vengardu
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Lipiec 2008, 14:23:32 »
Ok dzięki. Jak już wybije dostateczną część orków to pokaże mi się jakiś komunikat ?

Kowal jest w jednym z pomieszczeń w górnym zamku na dziedzińcu. Co do questów - weź od Markusa ognisty Puchar i zanieś go do Karrypto. Zaprowadź Gregora do Cobryna. Odnajdź zaginionego paladyna i zaprowadź go do Cobryna. Kilofy i piły zdobędziesz bijąc niewolników, którzy kopią np. złoto. Kiedy się podniosą mają drugi kilof, tak samo piły.

Jesteś pewien, że tam jest ? Chodziłem tam chyba z 10 minut, ale nikogo tam nie znalazłem. No, ale skoro tak mówisz to jeszcze poszukam. Poza tym wykonałem wszystkie questy, no nie licząc tego z tymi kilofami :P Spoko, ale w poradniku do gry było napisane, że te kilofy, piły itd. znajdę w Vengardzie - ale jak to w poradnikach :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z wyzwoleniem Vengardu
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Lipiec 2008, 14:23:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top