Autor Wątek: OldGothic 3  (Przeczytany 6884 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kaka6mom

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
OldGothic 3
« dnia: 23 Listopad 2006, 21:45:31 »
Wszyscy wlasciciele slabszego sprzetu pamietaja zapewne premiere patcha do gry Oblivion
Zwanego OldOblivion ktory dawał mozliwosc zagrania w ta wspaniała gre na słabszych komputerach , taki patch powstaje wlasnie do gry gothic 3 I dzieki niemu znacznie obniza sie wymagania gry
i bedzie mozna pykac w trojeczke na slabszych kompach

Wiadomosc zdobylem na jednym z niemieckiego serwisu

Offline speedy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
OldGothic 3
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Listopad 2006, 22:25:57 »
Warto wiedzieć że coś takiego wyjdzie bo podobno w Oblivionie to się bardzo sprawdziło.Mi też to pomogło :P

Forum Tawerny Gothic

OldGothic 3
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Listopad 2006, 22:25:57 »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
OldGothic 3
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopad 2006, 11:36:39 »
Przepraszam bardzo ale radeon nie jest tantedny:) A ogolnie to ciekawa widomosc, chociaz jestem bardzo ciekaw jak bedzie wygladal swiat G3 po znacznym obnizeniu detali... Trzecia czesc nie zachwyca fabula, wiec nadrabia grafika.Jesli dolozyc do tego slaby wyglad to bedzie sredni produkt... pozdrawiam

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
OldGothic 3
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Styczeń 2007, 13:24:10 »
Też się cieszę, że bede mógł pograć plynnie w G3. Mam co prawda super kompa ale na pir.. wersji. Nie gra się tak jak ze sklepu. Tnie mi sie bardzo podoba. Jeśli wyjdzie to uproszczenie dajcie znać.

dydu3@wp.pl

Też myśle że sie przyda innym co mają słabsze kompy, prawdziwą grafike jednak można zobaczyć na dobrym kompie i wersji ze sklepu, która się nie bedzie cieła.

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
OldGothic 3
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Styczeń 2007, 15:04:37 »
Ja się akurat ciesze, że takie coś wyjdzie. Przynajmniej sobie pogram w Gothica 3. Bo już go mam ale mi nie chodzi bo mam za mało ramu. Ale i tak sobie ram kupie i może to sobie ściągne. No i przynajmniej będzie więcej tematów o Gothic 3. A jak coś to napiszcie w tym temacie kiedy ten patch wyjdzie lub na GG 6711845.

Pozdro.

Bartek1st

  • Gość
OldGothic 3
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Luty 2007, 22:14:40 »
Nowy patch ? To super wiadomość. Fajnie, że gracze ze słabszym sprzętem, będą mogli zagrać w G3. Mi tam "jakoś" chodzi, ale na słabiutkich detalach. Jeśli ten patch się ukarze to od razu go ściągnę

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
OldGothic 3
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Luty 2007, 22:27:07 »
Jeżeli to prawda to dla wszystkich fanów Gothica którzy nie mają na tyle dobrego komputera aby Gothic 3 szedł im ładnie (lecz utraci na wyglądzie) mnie to osobiście nie cieszy bo Gothica 3 nawet "jeszcze" nie mam będę go miał po kupnie nowego komputera(czyli w marcu lub w kwietniu) i wtedy nie będę ściągać tego moda(bo po co?) ale czy tak czy siak to dobra wiadomość.
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2007, 10:15:52 wysłana przez Arkhan »

Offline zaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
OldGothic 3
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Luty 2007, 12:15:09 »
Przepraszam, ale wszyscy tu rozmawiacie jak to będzie dobrze itp. A może  zapodacie jakiegoś linka gdzie jest o tym wspomniane?? Lepiej mieć pewność, że coś takiego powstanie, a nie sugerować się plotkami, żeby potem wszyscy nie mieli do siebie pretensji, bo jeden mówił że powstanie, drugi to powtórzył... Tak więc dobrze by było przeczytać o tym dokładniej. Jeśli coś takiego ujrzy światło dzienne to będzie zbawieniem dla wielu fanów gothica. Tak samo jak to było w przypadku obliviona. Mimo, że Oblivion wyglądał jak morrowind to i tak dało się grać i często nawet płynnie

Offline Kri$$

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
OldGothic 3
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Kwiecień 2007, 14:47:08 »
Takie coś już wyszło nazywa sie Tweak Gothic 3. z resztą odpowiedź jest w temacie założonym na tym forum. Proszę bardzo ---->  http://gothic.gram.pl/forum/index.php?showtopic=1228. (Mam nadzieje że to o to chodzi)

Offline Quarior

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
OldGothic 3
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Maj 2007, 17:59:47 »
OldGothic 3 raczej już nie wyjdzie, a wszystko przez koniec współpracy PB z JoWoodem. Zresztą coś cicho o tym było, więc nie wiadomo czy wogóle ktoś miał zamiar to zrobić. Swoją drogą to jeśli chcecie ustawiać ustawienia graficzne na jak najniższe to proponuję ustawić zasięg widoczności na conajmniej średni. Może i to obciąża nasz sprzęt, ale za to przyjemność z gry jest dużo większa  . A konkretniej chodzi mi o wspaniałe krajobrazy, które się pojawiają co krok. No i trudniej zauważyć ważne rzeczy, postacie czy miejsca  .

Forum Tawerny Gothic

OldGothic 3
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Maj 2007, 17:59:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top