Autor Wątek: Brak napisów w Gothicu3 po ściągnięciu spolszczenia  (Przeczytany 1612 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doremu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Brak napisów w Gothicu3 po ściągnięciu spolszczenia
« dnia: 04 Lipiec 2008, 17:44:10 »
napisz coś tu odnośnie was żal mi was nie jestem cholera mac żadnym piratem WSZYSTKIE gry mam oryginały tylko nie mam gothica 3 oryginalnego bo ściągalem z neta od razu jak pojawił się na necie i cholera jeszcze nie było polskich wersji w sklepach a nie miałem skąd wziąść oryginała a mam takiego ojca że zabił by mnie gdyby dowiedział się że ściągłem z neta i jeszcze chce kupować oryginała i cholera nie chce waszej zteletubanej pomocy bo i tak mongoluch możecie pizdy nie myte (to nie tyczy się wszytskich).Założe się że połowa tego forum ma piraty a do tego się nie przyznają








Och się cholera wyżyłem haha ale teraz mnie zjedziecie ale mam to daleko w dupie jakiego bana dostane pewnie bana na ip :D moje gg jeśli jest ktoś normalny i może mi pomóc 1280855
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2008, 19:04:10 wysłana przez Doremu »

Offline maniu141

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Brak napisów w Gothicu3 po ściągnięciu spolszczenia
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lipiec 2008, 17:55:09 »
C:\Documents and Settings\XXX\Moje dokumenty\gothic 3 (xxx to nazwa  uzytkownika) Jest plik useroptions otwórz go za pomocą notatnika wyszukaj
VoiceLanguage=Engilsh
SubtitleLanguage=Polish
i zmień jak powyżej.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Brak napisów w Gothicu3 po ściągnięciu spolszczenia
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lipiec 2008, 17:55:09 »

Offline Doremu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Brak napisów w Gothicu3 po ściągnięciu spolszczenia
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Lipiec 2008, 19:03:16 »
jak mam spolszczenie napisow i dialogów to voice na english?
 Brak znajomości regulaminu.

Respev

  • Gość
Odp: Brak napisów w Gothicu3 po ściągnięciu spolszczenia
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Lipiec 2008, 19:37:02 »
Umiesz czytać regulamin?
Cytuj
3. Na forum nie tolerujemy piractwa komputerowego. Jakiekolwiek prośby "kraki", a także domaganie się o pomoc w przypadku kiedy nie posiadasz oryginalnej kopii gry, nie są respektowane. Dotyczy to także spolszczeń. Nie uwierzymy Ci drogi użytkowniku, że gra została kupiona za granicą. Trzeba było kupować w Polsce...

Cytuj
bo ściągalem z neta od razu jak pojawił się na necie i cholera jeszcze nie było polskich wersji w sklepach a nie miałem skąd wziąść oryginała a mam takiego ojca że zabił by mnie gdyby dowiedział się że ściągłem z neta
Tak, tak. I nie było czasu, żeby przez 2 lata nabyć oryginalną wersję.
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2008, 19:38:11 wysłana przez Respev »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Brak napisów w Gothicu3 po ściągnięciu spolszczenia
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Lipiec 2008, 19:37:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top