Autor Wątek: Jak nauczyc sie magii?  (Przeczytany 3706 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dzasta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Jak nauczyc sie magii?
« dnia: 23 Listopad 2006, 12:06:19 »
Doszłam do rozdziału trzeciego, wybiłam orków, ale nie potrafię użyć zaklęcia teleportacji. przy magii mam napisane brak i nikt nie chce mnie jej nauczyć. Już we wcześniejszych rozdziałach probowałam, ale nic z tego. Mam książkę Pierwszy Krąg Magii. Byłam u Carristo, do Saturasa nie mogę się dostać. Co mam zrobić? To taka fajna gra a ja nie mogę przejść dalej z powodu magii. Proszę o rade!!!!
« Ostatnia zmiana: 23 Listopad 2006, 13:14:57 wysłana przez DODO »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Jak nauczyc sie magii?
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Listopad 2006, 13:18:45 »
Domyślałem się, że chodzi Ci o zwój z teleportacją którą daje Ci Baal w cmentarzysku orków. Mogę Cię pocieszyć  By korzystać ze zwoju nie musisz znać kręgów magii. Nie napisałaś w jakim jesteś obozie więc napiszę drogę dla maga przez wszystkie 3.

Stary Obóz: Kopacz - Cień - Strażnik/Mag Ognia
Nowy Obóz: Kret - Szkodni9k - Najemnik - Mag Wody
Obóz na Bagnie: Nowicjusz - Strażnik - ??? ( nie grałem jako strażnik do końca   )


Forum Tawerny Gothic

Jak nauczyc sie magii?
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Listopad 2006, 13:18:45 »

Offline Raziel17

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Jak nauczyc sie magii?
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Listopad 2006, 19:59:17 »
Cytat: dzasta
Doszłam do rozdziału trzeciego, wybiłam orków, ale nie potrafię użyć zaklęcia teleportacji. przy magii mam napisane brak i nikt nie chce mnie jej nauczyć. Już we wcześniejszych rozdziałach probowałam, ale nic z tego. Mam książkę Pierwszy Krąg Magii. Byłam u Carristo, do Saturasa nie mogę się dostać. Co mam zrobić? To taka fajna gra a ja nie mogę przejść dalej z powodu magii. Proszę o rade!!!!

Myśle, ze twoim problemem jest nie to, ze nie umiesz kregow magii - aby korzystac ze zwojow teleportacyjnych nie musisz ich znac. Aby moc uzyc zwoju musisz oczywiscie najpierw odnalezc i pokazac je baalowi ktory za toba biega   jak juz zlozy teleportacje musisz isc do tej najwiekszej komnaty na cmentarzysku i podejsc do filarow na srodku. Ball powinien wyczuc aure i podprowadzic cie do drzwi przy ktorych mozesz normalnie uzyc teleportacji bez zadnych potrzebntch umiejetnosci. jesli ball uporczywie nic nie sygnalizuje pobiegaj po komnacie, ew. sama go zagadnij i potem znowu pobiegaj.   A jesli w koncu masz jakas dziwna wersje gry to sptobuj tak po prstu podejsc do drzwi (jak tylko wejdziesz do komnaty podejdz pare krokow i skieruj sie w prawo pod taras. co prawda wygladaja na kawalek sciany, ale potem sie otworza) i uzyj zaklecia stojac przed nimi. Mam nadzieje ze moje rady ci pomogly.  

PS. Czy ktoś wie czy mod do Gothica diccuric jest warty ściągania? Bo nie wiem czy mam ryzykować? Dodaje jakieś nowe bronie, przedmioty itp czy tylko teren i questy?. Z góry dzięki za podpowiedz.
« Ostatnia zmiana: 23 Listopad 2006, 20:29:52 wysłana przez DODO »

Offline dzasta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Jak nauczyc sie magii?
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Listopad 2006, 13:28:45 »
dziękuje bardzo za radę, ale niestety nic mi to nie dalo. Zrobilam wszystko, a Baal Lukor zagadal do mnie i oddal mi zwoj teleportacji, powiedzial ze mam go użyć przed drzwiami, gdzie stoje. Kiedy używam tego zwoju nic sie nie dzieje!!!!!!

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Jak nauczyc sie magii?
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Listopad 2006, 17:26:46 »
Cytuj
dziękuje bardzo za radę, ale niestety nic mi to nie dalo. Zrobilam wszystko, a Baal Lukor zagadal do mnie i oddal mi zwoj teleportacji, powiedzial ze mam go użyć przed drzwiami, gdzie stoje. Kiedy używam tego zwoju nic sie nie dzieje!!!!!!

Nie rozumiem twojego postu...co sie nic nie dzieje? Uzupełnij zapas many a jak nic sie nie dzieje to masz buga..., kiedy znajdziesz sie na drugiej stronie, pociągnij za kołowrót aby otworzyć wrota od środka.
« Ostatnia zmiana: 28 Listopad 2006, 17:27:27 wysłana przez Arkhan »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Jak nauczyc sie magii?
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Grudzień 2006, 18:08:49 »
Istnieje także jeszcze inna droga aby dostać się za Tajemniczą ÂŚcianę. Jeżeli nie skutkują wszelkie inne metody musisz spróbować z kodami. Jeżeli przechodzisz grę bez kodów i byłoby to dla Ciebie złamaniem Twych zasad możesz się usprawiedliwić tym, że kody powstały, aby pomóc Tobie podczas rozgrywki, kiedy wystąpi błąd. Jeżeli jesteś już spokojny to możemy zaczynać! Naciśnij klawisz S, następnie wpisz marvin i ponownie naciśnij klawisz S. Kiedy już skończysz w Lewym Górnym Rogu Ekranu pojawi się napis MARVIN - MODE. Teraz podejdź możliwie jak najbliżej ściany (twarzą) i przyciśnij krótko oraz jednorazowo klawisz K. Szybko przeniesie Twojego bohatera do przodu, gdzie znajdziesz się w krypcie. Przy jednej ze ścian znajdziesz kołowrót - przekręć go, po czym ściana zacznie się opuszczać. Teraz możesz kontynuować rozgrywkę. Cóż, jeżeli wpadnę na inny pomysł napiszę!

Forum Tawerny Gothic

Jak nauczyc sie magii?
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Grudzień 2006, 18:08:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top