Strefa pomocy > Gothic 3 oraz Zmierzch Bogów

Konsola

(1/6) > >>

Smoke:
Zatem, wpisuję sobie
C > Marvin > klikam na " ` " i pojawia mi się konsola. Tylko raz, miałem ją czytelną.
W demie.

Gdy dostałem pełną wersję, konsola mi się już nigdy poprawnie nie wyświetliła. Zamiast
niej mam czarne tło, a litery mam jako szare prostokąty. Jedyna komenda jaką
pamiętam to " god mode on " i wpisuję to na ślepo... ktoś wie dlaczego mam taki błąd?
Od razu mówię że bawiłem się konfigem w G3.ini

Przy okazji:
Jakie są polecenia do G3 w konsoli? Edit Abilitles nie działa, nie działa zmiana postaci
( w G2 i G1 klikało się " O " ). Ogólnie po za " god mode " nie działa mi nic ;) pozdro


 

Postanowiłem przykleić ten temat, ponieważ ostatnimi czasy widzę narastającą masę tematów z tym samym problemem - DODO

Waldek75:
wpisujesz spawn sh przybiega goniec leśny i tam masz potrzebne kody

Soltys:
Co do konsoli to tak:
wchodzisz do folderu z grą i potem Data i tu tworzysz Folder o nazwie _compiledImage i w nim jeszcze jeden folder o nazwie _Intern, i musi działac u mnie pomogło.

Ponurak:
Przeszłem już grę wiele razy i chce się lekko zabawic. Zmieniłem test mode na true. Weszłem i otwożyłem tyldę. A tam pokazuje mi się jakieś pomazane coś w górze ekranu. Wpisałem marvin potem kody i nic. Nie działa. Jak wiecie co zrobic żeby kody działały to piszcie.

Isentor:

--- Cytat: .:AngaR:. ---Przeszłem już grę wiele razy i chce się lekko zabawic. Zmieniłem test mode na true. Weszłem i otwożyłem tyldę. A tam pokazuje mi się jakieś pomazane coś w górze ekranu.

--- Koniec cytatu ---
Już tyle razy było o tym pisane...użyj opcji szukaj.



--- Cytat: .:AngaR:. ---Wpisałem marvin potem kody i nic. Nie działa. Jak wiecie co zrobic żeby kody działały to piszcie.

--- Koniec cytatu ---
Skoro uaktywniłeś kody otworzyłeś konsole wpisałeś marvin następnie potwierdziłeś wpisany kod enterem no i wklepałeś następny nie ma bata by nic nie działało albo to ty używasz nieistniejących bądź niepoprawnych kodów albo nie uaktywniłeś ich poprawnie , innych opcji nie ma.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej