Autor Wątek: Grzyb - co to?  (Przeczytany 4693 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ukulele

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Grzyb - co to?
« dnia: 01 Lipiec 2008, 00:50:40 »
Na początku chciałem napisać, że podobnego tematu nie znalazłem, a jeśli takowy istnieje to sorry za niedopatrzenie.
No więc do rzeczy. Przechodzę grę 2 raz i znowu intryguje mnie fakt iż na całym kontynencie można odnaleźć roślinę, tytułowy grzyb o nazwie "Dziwny grzyb" z dopiskiem ten grzyb wydaje się być na swój sposób śmieszny. Tej rośliny jest od cholery. Czy ktoś może mi powiedzieć co to jest? do czego to służy? Składnik do mikstury, żarcik twórców, a może coś w rodzaju paczek z GTA :P Sam nie wiem i je magazynuje. Na razie mam ich 98 zobaczymy co będzie jak zbiorę więcej :)

Offline Merdarion

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
  • Mag Siedmiu Wiatrów
Odp: Grzyb - co to?
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lipiec 2008, 09:50:37 »
Właśnie dobre pytanie. Sam chciałbym się dowiedzieć. Ja tam je magazynuje, bo mi się spodobały, takie zakręcone ;).

Forum Tawerny Gothic

Odp: Grzyb - co to?
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lipiec 2008, 09:50:37 »

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
Odp: Grzyb - co to?
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lipiec 2008, 11:50:17 »
 Dziwny grzyb, nie jest takim sobie wymysłem twórców, jest potrzebny do mikstur przemiany np.
 Ognisty jaszczur:
 Język ognistego jaszczura x1, Fiolka x1, Dziwny grzyb x1

 
 Jest jeszcze jeden powód dla którego można je zbierać: kasa* - co prawda nie wielka ale zawsze jest czym dopłacić.   ;D

*-13 sztuk złota




Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Grzyb - co to?
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Lipiec 2008, 11:52:51 »
Zauważyłem że Gońcy Leśni z lasu obok Gelden takie mają.Może do tej mikstury przemiany.Ale po co Gońcom Leśnym przemiana w Ognistego Jaszczura?

Offline sir Adriano

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • C:\Documents and Settings\Jarek\Pulpit\80x80_Avata
Odp: Grzyb - co to?
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lipiec 2008, 19:52:55 »
Dziwnych grzybów jest pełno w Myrthanie, ale ja ich szczególnie nie zbieram bo nie są mi potrzebne wole te demoniczne.

Offline Ukulele

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Grzyb - co to?
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Lipiec 2008, 21:53:29 »
Dziwny grzyb, nie jest takim sobie wymysłem twórców, jest potrzebny do mikstur przemiany np.
 Ognisty jaszczur:
 Język ognistego jaszczura x1, Fiolka x1, Dziwny grzyb x1

 
 Jest jeszcze jeden powód dla którego można je zbierać: kasa* - co prawda nie wielka ale zawsze jest czym dopłacić.   ;D

*-13 sztuk złota

Dziękuje Nakiel właśnie to chciałem usłyszeć. Właściwie to nie zupełnie to . Myślałem, że może kryje się za tym jakaś większa tajemnica, a tak misterium zostało rozwiązane. Cóż będę szukał czegoś "specjalnego" dalej :)
PS. Tylko po co nazwali to dziwny grzyb-ten grzyb wydaje się na swój sposób śmieszny? Skoro służy do tak zwyczajnej rzeczy jak mikstury przemiany, hmmm. (tak mam z tym problem :P ) życzę miłej debaty :)

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Grzyb - co to?
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Lipiec 2008, 22:38:44 »
Nie wiem czy mam jakieś urojenia, czy cuś, ale zdaje mi się, że Dziwne Grzyby często występuję, przy obozowiskach Gońców Leśnych i Druidów. Ot, tak często za nimi chodziłem (za grzybami :D), tak jak po ścieżce (są blisko, no... dość blisko) i po jakimśczasie trafiałem na Druidów :D.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Grzyb - co to?
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Lipiec 2008, 22:38:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything