Ankieta

Kt

Creative Zen Nano Plus
10 (83.3%)
Philips SA1330
0 (0%)
Inny (jaki?)
2 (16.7%)

Głosów w sumie: 11

Autor Wątek: Dwa odtwarzacze mp3  (Przeczytany 3325 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Dwa odtwarzacze mp3
« dnia: 22 Listopad 2006, 16:58:29 »
Mam zamiar kupić sobie nowy, tani odtwarzacz MP3 z 1GB pamięci.
Wacham się między:

CREATIVE ZEN NANO PLUS

PHILIPS SA1330

Sam nie wiem. Niby Creative ma więcej funkcji, jednak ten Philips strasznie mi się podoba ze względu na wygląd. Nie podoba mi się też akumulator w Philipsie - wolę na baterie. Creative niby ma funkcje typu wejście liniowe, jednak kto tego w ogóle używa?
Jednak bardziej schylam się w stronę Creative'a.
A może zaproponujecie mi coś innego w cenie do 300 zł 1 1GB pamięci?

Pozdro

« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2006, 19:52:41 wysłana przez DODO »

Offline zaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Dwa odtwarzacze mp3
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopad 2006, 17:06:51 »
Kup Irivera t30 nówka kosztuje ok.300zł, przebija Creative i Philipsa jakością dźwięku, wykonania i jest wytrzymały. Z tańszych odtwarzaczy polecam Sandiski.
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2006, 17:10:56 wysłana przez zaj »

Forum Tawerny Gothic

Dwa odtwarzacze mp3
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopad 2006, 17:06:51 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Dwa odtwarzacze mp3
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Listopad 2006, 17:33:37 »
Nano Plus, firmy Creative, ma swoje wady jak i zalety. Po pierwsze owa mp3 posiada wysoką jakość dźwięku, i multum bajerów. Z wytrzymałością samego urządzenia bywa gorzej - szybko sie rysuje. Jeśli chodzi o stuff wewnątrz pudełka - obszerny poradnik, sporo papierów do gwarancji etc. Jest również kabelek do kompa który służy do przenoszenia muzyk z PC do naszego małego sofciku ;]. Niezbędne będzie oprogramowanie, dołączone do pakietu, a  Dyktafon w mp3? Niezbędny, szczególnie na sprawdziany, nagrywamy sobie głos przez mikrofon który jest umieszczony obok wyświetlacza [taka maluteńka kropka] no i sobie słuchamy na "5" mając jedną słuchawkę w uchu :P Sam posiadam takowy odtwarzacz tylko że 512 i przyznam, niezbędny do życia :D   Polecam Nano Plus. Osobiście, nie kupowałbym z Allegro.

Z wyrazami szacunku...
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2006, 19:52:12 wysłana przez DODO »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Dwa odtwarzacze mp3
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Listopad 2006, 17:51:36 »
Cytat: zaj
Kup Irivera t30 nówka kosztuje ok.300zł, przebija Creative i Philipsa jakością dźwięku, wykonania i jest wytrzymały. Z tańszych odtwarzaczy polecam Sandiski.

Ten iriver ma tyle samo funkcji co Nano, przy czym jest większy i brzydszy. Jakość dźwięku? Zależy od pliku, nie odtwarzacza...od tego to mogą być słuchawki. Wykonanie i wytrzymałość - może i tak, ale ja odtwarzaczami nie rzucam, nie depczę, nie rozjeżdżam walcem. Sandiski - owszem, są w porządku, jednak to straszne kloce. Odtwarzacz to coś przenośnego - ma być mały i poręczny.

Offline zaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Dwa odtwarzacze mp3
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Listopad 2006, 18:21:40 »
Cytuj
akość dźwięku? Zależy od pliku, nie odtwarzacza...

Od odtwarzacza również zależy tak samo jak jakość dźwięku zależy od karty dźwiękowej w komputerze.

Skoro chcesz kupuj Zen Nano Plus, ja sądzę jednak, że za te pieniądze kupisz coś lepszego od creative. Zresztą popytaj na specjalistycznych forach tam na pewno dobrze Ci doradzą.
np.tu:

http://forum.mp3player.pl/index.php?sid=ba...72c6b30f3b2e6d0

i tu:

http://forum.mp3store.pl/

Cytuj
Ten iriver ma tyle samo funkcji co Nano

A po co odtwarzaczowi jakieś bajeranckie funkcje?? Wystarczy, że ma muzykę odtwarzać i to w dobrej jakości.
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2006, 19:53:33 wysłana przez DODO »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Dwa odtwarzacze mp3
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Listopad 2006, 18:32:43 »
Sugerujesz, że odtwarzacze Creative'a mają złą jakość? Do dziś używam jeszcze starego rzęcha firmy krzak i dźwięk jest dobry. Wątpię żebym odczuł różnicę między tymi dwoma odtwarzaczami. Jak dla mnie to co do jakości dźwięku to najprędzej zaufam Creative'owi, przecież od wielu lat przoduje w produkcji kart dźwiękowych. A za fora dziękuję.
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2006, 19:54:02 wysłana przez DODO »

Offline zaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Dwa odtwarzacze mp3
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Listopad 2006, 19:00:16 »
Nie sugeruje, że mają złą jakość, ale  są odtwarzacze o lepsze od Creative.

Ps. skoro kupisz odtwarzacz i zostanie ci jakieś 70zł to polecam słuchawki creative ep630
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2006, 19:54:19 wysłana przez DODO »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Dwa odtwarzacze mp3
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Listopad 2006, 19:46:40 »
Skoro już o słuchawkach, może polecicie mi coś ze słuchawek które się nakłada na głowę? Nie lubię słuchawek wsadzanych do uszu...

Thoro

  • Gość
Dwa odtwarzacze mp3
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Listopad 2006, 19:47:46 »
Ja mogę jedynie powiedzieć, że wymieniony Creativ przez swój ubogo, minimalistyczny design wygląda jak tani bubel nie wart swojej ceny. Zapewne dzieło jakiejś kobiety. Do tego marna jakość plastiku no i krucha klapka od komory bateryjnej.
Co innego mogę o nim powiedzieć, jeśli chodzi o jakość dźwięku.
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2006, 19:55:00 wysłana przez DODO »

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Dwa odtwarzacze mp3
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Listopad 2006, 20:05:00 »
Cytuj
Ja mogę jedynie powiedzieć, że wymieniony Creativ przez swój ubogo, minimalistyczny design wygląda jak tani bubel nie wart swojej ceny. Zapewne dzieło jakiejś kobiety. Do tego marna jakość plastiku noi krucha klapka od komory bateryjnej.
Co innego mogę o nim powiedzieć, jeśli chodzi o jakość dzwięku.

Co do jakości dźwięku, zgadzam się w zupełności. Jednak jeśli idzie o wygląd i wykonanie, jest to sprawa dyskusyjna. Jeżeli ktoś umie szanować swoje rzeczy, to istnieją niewielkie szanse, że taki odtwarzacz szybko się zniszczy. Osobiście, pod względem wizualnym, Creativy podobają mi się najbardziej. Może jest tak, ponieważ lubię prostotę w tego typu sprzętach.


Cytuj
Skoro już o słuchawkach, może polecicie mi coś ze słuchawek które się nakłada na głowę? Nie lubię słuchawek wsadzanych do uszu...

Również preferuję słuchawki nakładane na głowę. Polecam produkty firmy Logitech. Przykładowo: TO

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Dwa odtwarzacze mp3
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Grudzień 2006, 13:40:15 »
Turing, więc ja bym Ci poradził trochę poczekać. Poczekasz troche, zbierzesz troche kaski (popytaj się starych czy Ci drugiej połowy nie dadzą) i potem kupisz sobie iPod'a. Ja jestem szczęśliwym użytkownikiem iPod'a 60GB (lol, wiem, że dużo pamięci). Ja go używam i jako przenośny dysk i jako odtwarzacz. Więc ja bym Ci poradził jakiegoś iPod'a mini bądź jakiegoś zwyczajnego. Te wszytki shity jak sandiski i creativy jak dla mnie nie są warte swej ceny. Troche się na tym znam i sam testowałem sandiski i jednego creativa, iPod bije ich na głowe. Nie wiem co do innych, ale nie polecam Ci nic innego jak iPod.

BTW: Posiadałem różne typy iPod'ów przez 2 lata. Teraz mam ten video. Zaczołem na pierwszych iPod'ach 30MB...

Mam nadzieje, że nie popełnisz jakiegoś błędu i kupisz sobie sandiska albo creativa. Będziesz żałować, uwierz mi.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Dwa odtwarzacze mp3
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Grudzień 2006, 17:16:17 »
Cytat: Andrjoo
Turing, więc ja bym Ci poradził trochę poczekać. Poczekasz troche, zbierzesz troche kaski (popytaj się starych czy Ci drugiej połowy nie dadzą) i potem kupisz sobie iPod'a. Ja jestem szczęśliwym użytkownikiem iPod'a 60GB (lol, wiem, że dużo pamięci). Ja go używam i jako przenośny dysk i jako odtwarzacz. Więc ja bym Ci poradził jakiegoś iPod'a mini bądź jakiegoś zwyczajnego. Te wszytki shity jak sandiski i creativy jak dla mnie nie są warte swej ceny. Troche się na tym znam i sam testowałem sandiski i jednego creativa, iPod bije ich na głowe. Nie wiem co do innych, ale nie polecam Ci nic innego jak iPod.

BTW: Posiadałem różne typy iPod'ów przez 2 lata. Teraz mam ten video. Zaczołem na pierwszych iPod'ach 30MB...

Mam nadzieje, że nie popełnisz jakiegoś błędu i kupisz sobie sandiska albo creativa. Będziesz żałować, uwierz mi.

Patrzyłem ipody. Jednakże, ja szukam czegoś bardzo taniego, a mi wiele pamięci nie jest potrzebne. Ipod fajne cacko, zwłaszcza Nano, jednak totalnie dla mnie niepotrzebne. Kupuję odtwarzacz tylko po to, żeby słuchać muzyki, i tylko po to. A tak wogóle to zdecydowałem się w końcu na tego Philipsa.

Forum Tawerny Gothic

Dwa odtwarzacze mp3
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Grudzień 2006, 17:16:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything