Autor Wątek: Fable Problem  (Przeczytany 1953 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Fable Problem
« dnia: 28 Czerwiec 2008, 22:05:32 »
Witam mam problem z uruchomieniem gry Fable:The lost chapters(zapomniane opowieści)A mianowicie:
Zainstalowałem Fable'a uruchomiłem stworzyłem profil pojawiło się menu i nagle gra się ścięła,usunąłem niektóre programy ściągnąłem aktualizajcje do Antywirusa(nie mam avasta)następie zeskanowałem komputer i uruchomiłem grę ponownie.Otworzyło się okienko otwierania i wyskakuję problem :
Cytuj
We are sorry, but we have detected that the game did not exit correctly. We recommend starting the game in safe mode. Safe mode may disable some advanced features of the game, but may allow you to play the game.


Otworzyłem grę w trybie Safe Mode otwiera się gra pojawiają filmiki początkowe,piszę żeby kliknąc lewy przycisk myszy do uruchomienia menu,klikam i gra zamienia się w czarne okno w rogu ekranu(zajmuję ono 1/4 powierzchni pulpitu i pojawa się błąd z zapytaniem czy zgłosic problem do microsoftu i tyle trzeba zamknąc okno poprzez alt+ctrl+delete.Zrobiłem reinstal gry Włączyłem wszystko działało ładnie pięknie dopóki nie wczytałem gry po wczytaniu znowu pojawił się ten sam błąd =/

Czy wie ktoś co trzeba zrobic i co jest opisane w błędzie(może to istone)potrzebuję pomocy<help>=/

PS.Gra jest w wersji polskiej w wydaniu cd-project(mam nadzieje że dostarczyłem wszystkie potrzebne informacje)

Proszę o szybką odpowiedź.Z góry dzięki za pomoc i Pozdr. :]

Respev

  • Gość
Odp: Fable Problem
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2008, 09:05:07 »
fable.gram.pl

Forum Tawerny Gothic

Odp: Fable Problem
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2008, 09:05:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything