Autor Wątek: Mapa Dworu Irdorath  (Przeczytany 2832 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kermitt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gothic Fan
Mapa Dworu Irdorath
« dnia: 26 Czerwiec 2008, 00:10:41 »
Straszna ze mnie gapa. Chodzi o to że przez przypadek sprzedałem komuś mape Dworu Irdorath. Najpewniej był to ktoś z GD, kogo już nie ma ponieważ kapitanem mojego statku jest Torlof co wszystko wyjaśnia. Czy jest jakiś sposób na odzyskanie tej mapy ? W ostateczności mogę uciec się nawet do użycia kodu.

Proszę o pomoc

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mapa Dworu Irdorath
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwiec 2008, 09:00:51 »
Ja radzę wczytać wcześniejszy save o ile go masz. Najlepiej ten zaraz przed wypłynięciem na dwór Irdorath. Zwłoki ludzi z zamku już chyba zniknęły, więc w ostateczności będziesz(chyba) musiał skorzystać z kodu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mapa Dworu Irdorath
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwiec 2008, 09:00:51 »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mapa Dworu Irdorath
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Czerwiec 2008, 10:30:55 »
Ja proponuję zrobić coś takiego: wpisz ,,marvin'', podejdź do drzwi na statku (znajdziesz je w pomiszczeniu po lewej stronie), naciśnij ,,K'', a przejdziesz w ten sposób przez te zamknięte drzwi. Wtedy będziesz miał VI rozdział, ale niewiem, czy twoi towarzysze będą z tobą, jednak musisz tego spróbować. Wróć także do GD i sprawdź, czy ciała nie znikneły. Jeśli są, spróbuj je ożywić (podchodzisz i klawisz ,,O'') i być może uda ci się odzyskać mapę. Kodu na mapę, niestety nieznam.

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mapa Dworu Irdorath
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Czerwiec 2008, 10:39:10 »
Hymm, a właśnie idź za radą w/w userów i zejdź do GB, zwłoki nie znikają, jeżeli mają jakąś zawartość, np. coś w ekwipunku, sprawdź koniecznie, acha-skoro ją sprzedałeś, no to szukaj też po łowcach smoków

Offline Kermitt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gothic Fan
Odp: Mapa Dworu Irdorath
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Czerwiec 2008, 12:34:28 »
Za chwilkę spróbuje tego o czym pisaliście i napisze rezultaty. A pamiętam że kiedyś na forum w jakimś wątku przeczytałem.

"Przyzwij takiego kolesia (tu było imie) kodami, ma on wszystko z gry oprócz Oka Innosa."

Czytałem to dosyć dawno ale utkwiło mi w pamięci, bo troszke mnie to zdziwiło. Wiecie może co to za kod, albo przynajmniej w jakim wątku ktoś napisał tego posta ?

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mapa Dworu Irdorath
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Czerwiec 2008, 12:42:29 »
Insert pc_rockefeller, ale ten koleś nie ma tej mapy, zrób tak jak doradzali Ci poprzednicy.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mapa Dworu Irdorath
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Czerwiec 2008, 12:51:30 »
insert pc_itemfeller to kod na kolesia, który ma wszystkie przedmioty w grze również z Okiem Innosa.

Offline Kermitt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gothic Fan
Odp: Mapa Dworu Irdorath
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Czerwiec 2008, 13:00:45 »
Panowie, jak to mówią głupi ma zawsze szczęście, okazało się że mape sprzedałem Bennetowi, pewno wtedy gdy zbierałem na nowy pancerzyk. Nawet nie musiałem daleko szukać bo zabrałem go ze sobą więc problem jest już rozwiązany. Dziękuje za wszelaką pomoc. ;D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mapa Dworu Irdorath
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Czerwiec 2008, 13:00:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything