Autor Wątek: Milten  (Przeczytany 2163 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Merdarion

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
  • Mag Siedmiu Wiatrów
Milten
« dnia: 23 Czerwiec 2008, 23:01:30 »
Dotarłem do Klasztoru Magów Ognia i poszukując Miltena co się okazało? ÂŻe go tam nie ma! Pierwszy mag, który mnie przywitał, powiedział, iż Milten znajduje się w tym miejscu, w którym niegdyś objawił się Innos (zapomniałem nazwy tego miejsca). Wszedłem do tego miejsca i pusto, nikogo tam nie znalazłem.
Mam takie przypuszczenie, że po prostu muszę doprowadzić Miltena do Klasztoru. Myślę tak, ponieważ podczas moich wędrówek po Nordmarze co jakiś czas spotykałem Miltena walczącego z wilkami i to stopniowo, coraz bliżej Klasztoru. Być może powinienem porozglądać się za moim przyjacielem po Nordmarze i iść za nim do Klasztoru?
Jak myślicie i jak wy robiliście?

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Milten
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Czerwiec 2008, 23:04:25 »
On jest w drodze, ja gdy byłem w Klanie Ognia ujrzałem go walczącego na drodze do Klasztoru. Nie trzeba go doprowadzać, on sam dojdzie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Milten
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Czerwiec 2008, 23:04:25 »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Milten
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Czerwiec 2008, 01:01:38 »
U mnie był od razu w klasztorze. Ty powinieneś mu po prostu pomóc, jeśli go nie możesz znaleźć wpisz goto Milten. Jak to nie zadziała wpisz spawn Milten.

Offline Merdarion

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
  • Mag Siedmiu Wiatrów
Odp: Milten
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Czerwiec 2008, 09:41:55 »
Spróbuje go odnaleźć. A co do tego cheatu goto, albo spawn, to czy jak go przyzwę to będzie on miał jakiekolwiek opcje dialogowe i czy wtedy będę miał na mapce 2 Miltenów?

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Milten
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Czerwiec 2008, 10:39:51 »
Nie wiem czy będą opcje dialogowe, nie sprawdzałem, ale najprawdopodobniej tak. Kiedy wpiszesz goto to przeniesie cię do Miltena, kiedy wpiszesz spawn będziesz miał dwóch Miltenów, tylko że jeśli goto nie zadziała to oznacza że ten pierwszy jest najprawdopodobniej martwy...
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec 2008, 10:41:06 wysłana przez Mantos »

Offline TomekLP

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Milten
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Czerwiec 2008, 11:30:01 »
Mozliwe ze zabily go potwory. Ja raz tak mialem i musialem sie bawic zeby troche poprowadzic go do klasztoru.

Offline ÂŁuki_Mag_Innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Milten
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Czerwiec 2008, 16:05:48 »
Ja miałem miltena od razu nie wiem jak ale on juz tam czekal moze mi ktos powiedziec gdzie znalesc drugi kamien teleportacji dla lee

Offline Shaol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Milten
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Czerwiec 2008, 16:47:27 »
Cytuj
moze mi ktos powiedziec gdzie znalesc drugi kamien teleportacji dla lee

Choć moderatorom, może się to nie spodobać, gdyż nieodpowiedni temat jest do tej sprawy. Ale spróbuję odpowiedzieć, otóż po tym jak dasz Lee teleport do świątyni w Vengardzie, jedyną twoją drogą do stolicy Myrtany jest teleport bezpośrednio do króla, Innymi słowy są tylko 2 teleporty do Vengardu, dając Lee jeden z nich pozostaje ci tylko i wyłącznie ten o którym wspomniałem wyżej :)

Co do sprawy Miltena, wydaje mi się, że spawn Milten pomoże, nie powinno być problemów z dialogami z magiem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Milten
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Czerwiec 2008, 16:47:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top