Autor Wątek: Umiejętność ?  (Przeczytany 1564 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _Nameless_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Umiejętność ?
« dnia: 21 Listopad 2006, 17:17:46 »
Właśnie... w umjętnościach bojowych mam umiejętność ? z opisem ???, jak narazie grałem tylko po stronie Xardasa... czy ta umiejętnośc jest jakaś taka specjalna, że dostajemy ją tylko od bogów... czy to może poprostu kolejny BUG w stylu ulepszana pancerzy, którego w ogóle nie ma w grze?

Offline zaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Umiejętność ?
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopad 2006, 20:03:33 »
Nigdy nie miałem tej umiejętności, ale zawsze mnie ciekawiło co  to jest...I dlaczego tylko przy umiejętnościach wojownika, a nie też przy umiejętnościach myśliwego? Jeszcze jedno. Gdy są pokazane umiejętności myśliwego to dwa ostatnie pola są puste, czy to znaczy, że w przyszłości dojdą nowe umiejętności??

Forum Tawerny Gothic

Umiejętność ?
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopad 2006, 20:03:33 »

Winfrid

  • Gość
Umiejętność ?
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Listopad 2006, 21:23:11 »
Też mi się tak wydje, że to bug... :/ trochę nie podoba mi się fakt, że tego ulepszenia zbroi nie można zrobić... Ech, a tej umiejętności ??? nie dostajesz do bogów. A szkoda :) widocznie coś im się pomyliło, tak samo jak z 12. paladynem... No niestety, zawsze ktoś czegoś nie zauważy...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Umiejętność ?
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Listopad 2006, 22:59:38 »
A może jednak nie sądzę, że nie zostało to stworzone bez powodu a może bardziej poprawną wersją będzie "nie" zostało to usunięte. Jak wiadomo wydawca gry gonił PB czego skutkiem są błędy o których się już przekonaliśmy. Piranhie nie zdążyły już wymyślić lub zamieścić ów opcji dlatego pozostawiły je "wolne" zapewne nauczymy się ich bądź poznamy je w dodatku, którego ukazanie się pewne jest na 100%.

Offline romancef

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Umiejętność ?
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Listopad 2006, 12:52:09 »
umiejetnosc ??? jest atakiem z wyskoku, ktory niestety zostal usuniety w ostatniej chwili z gry. Mozna o tym przeczytac w pliku readme.txt na plycie G3

Forum Tawerny Gothic

Umiejętność ?
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Listopad 2006, 12:52:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top